Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


«Дерев’яний» бізнес, який калічить людей. Частина 2. PDF Печать E-mail
У попередніх випусках газети ми розповідали про нещасний випадок, яким обернулася дорога додому для подружжя Борщ. Леонід Трохимович та Людмила Андріївна поверталися з роботи добре знайомим маршрутом, як раптом відчули удар. Загальмувавши і вийшовши з машини, чоловік побачив, що спиляне дерево перетворило їхню автівку на купу металобрухту.
     Після цієї події минуло більше місяця. Людмилу Андріївну, яка після того випадку опинилася на лікарняному ліжку зі струсом головного мозку та забиттями м’яких тканин голови, хоча вже й виписали з лікарні, але жінка і досі почуває себе зле. Вона розповідає, що вже змучилася від постійного головного болю, та майже не щоденних поїздок до лікарні. Утім, міліціянти у цьому випадку складу злочину не бачать, мовляв, чи й не нанесення шкоди здоров’ю….
Подробнее...
 
Президент пропонує призначити Олександра Курдіновича на посаду Голови Держкомтелерадіо PDF Печать E-mail

    Президент України Віктор Янукович відповідно до пункту 24 частини першої статті 85 Конституції  України вніс подання про надання згоди Верховної Ради України на призначення Олександра Курдіновича на посаду Голови Державного комітету телебачення та радіомовлення України. Президент також вніс до Верховної Ради подання на звільнення з посади Голови Державного комітету телебачення та радіомовлення України Юрія Плаксюка.

 
ХОЛЕРА У МАРІУПОЛІ! ХТО НАСТУПНИЙ? PDF Печать E-mail

Станом на 3 червня зафіксовано вже вісім випадків холери у Маріуполі. Постраждалі – це члени однієї родини. Як, повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я – вони отруїлися рибою, яку придбали на ринку.
А ось Новомосковську та Новомосковському району схоже з часом загрожує не лише холера, а й чума.

Подробнее...
 
НОВОМОСКОВСЬК ДАВ СТАРТ «ПОЖЕЖНОМУ» СЕЗОНУ PDF Печать E-mail

    Разом зі спекою зазвичай розпочинається і сезон пожеж. У цьому році старт дав Новомосковський район. 3 червня близько дванадцятої години дня тутешні ліси почали палати поблизу села Піщанка. І тільки лише завдяки оперативності робітників МНС вдалося уникнути справжньої катастрофи.
    Утім, до питання попередження пожеж у лісах, мабуть, варто було б підключитися не лише представникам МНС, а й представникам влади Новомосковського району та міста Новомосковськ. Всі добре пам’ятають гіркий досвід минулого року, коли ці території прославилися на всю Україну. Тоді пожежа, яка розпочалася 1 серпня і продовжувалася цілий тиждень, знищила більше 500 гектарів новомосковських лісів. Щоб зрозуміти масштаб цих збитків наведемо приклад – за 2009 рік по всій Дніпропетровській області вигоріло близько 120 гектарів лісних насаджень. А які висновки зроблено?

 
Ринок закрито. Що далі? PDF Печать E-mail
3 червня відбулась позачергова сесія Новомосковської міської ради, на якій розглядалося питання закриття продовольчого ринку на площі Перемоги. Сесія була призначена на 8 годину ранку, Вікторія Шилова, приїхавши до міськради о 7.45., побачила таку картину – біля адміністративної будівлі зібралися близько 50 підприємців, які виступали проти закриття ринку.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2251 2252 2253 2254 2255 2256 2257 2258 2259 2260 Следующая > Последняя >>

Страница 2255 из 2311

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины