Шилова Виктория Витальевна - официальный сайт Днепропетровск Украина
 
    Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: «Існування вибухонебезпечних ГЗС без високого «кришування» неможливе» PDF Печать E-mail

                                      Шановні Січеславці!
      Добігає кінця 2010 рік, який був для України дуже складним, суперечливим і вимогливим. Рік білого металевого Тигра приніс нам нового Президента, який сам народився в рік Тигра, але 60 років тому. І, дійсно, Президент як тигр пошматував уклад політиків останніх 5 років. Була змінена Конституція, прийнятий новий Податковий кодекс, стартувала адміністративна реформа. Перевантаження відбулось, його наслідки ми побачимо в 2011 році, який, до речі, є роком Кота. А, як відомо, Кіт завжди гуляє сам по собі.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Хто є злодієм, хто крав – повинен відповідати, не зважаючи жінка це або чоловік» PDF Печать E-mail

По-перше, ми не можемо обійти увагою бійку, що відбулась у Верховній Раді минулог тижня. Якою була Ваша реакція, коли Ви дивились ці кадри по телевізору? - На щастя, у нас в обласній раді подібних бійок не буває. Але у 2006 році ми штурмували приміщення обласної ради, коли депутатів від Партії регіонів та Компартії не пускали на сесію. Головою обласної ради тоді був Микола Швець, і він чомусь вважав, що може перекрити вхід законнообраним депутатам облради та Верховної Ради, тому що ми не хотіли за нього голосувати. На Дніпропетровщині та епоха закінчилася.

Подробнее...
 
З відкритим серцем до кожної дитини PDF Печать E-mail

Напередодні дня Святого Миколая заступник голови Дніпропетровської облради В.В.Шилова відвідала обласний комунальний заклад освіти «Вищетарасівська школа-інтернат для дітей-сиріт і дітей, які залишились без піклування батьків», у рамках участі у Всеукраїнській акції «З відкритим серцем до кожної дитини».

Цей заклад засновано у 1962 році. У школі-інтернаті навчаються 70 дітей з 5 по 11 класи, педагогічний склад – 29 викладачів. Функціонують 3 житлові групи, з них 1 група готельного типу для спільного проживання дітей за родинною ознакою та з кімнатою соціальної адаптації, в якій вихованці мають можливість набути навичок з самообслуговування та підготовки їх до самостійного життя та праці.
Подробнее...
 
Тревожный сигнал – или что угрожает здоровью психики человека?! PDF Печать E-mail

Уважаемая Виктория Витальевна! Я вижу в Вас человека, которому не безразличны ни судьбы отдельных граждан нашего города, ни судьба нации в целом. Поэтому я решила обратиться за помощью к Вам, так как моя проблема становится проблемой социальной.

В нашем городе уже года два работает тренинговый центр «Академия Развития». Руководит этим центром Александр Николаевич Якушенко. Сам он из Симферополя, а у нас в Днепропетровске открыл центр, идеи которого на первый взгляд покажутся замечательными и актуальными – это Личностная Программа Развития.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Закликаю всіх надсилати свої пропозиції, найкращі ми розглянемо і виконаємо» PDF Печать E-mail

Шановні Січеславці!

Минулого тижня проводились святкові заходи з приводу Дня місцевого самоврядування, підбито підсумки цього бюджетного року – що вдалося зробити територіальній громаді для покращення життя мешканців міст, районів, сіл та селищ. Якщо хтось називає Дніпропетровщину промислово-аграрною областю, я, все ж таки, назвала б її аграрно-промисловою, не зважаючи на те, що в селах мешкає тільки 15% населення. Нагадаю, що саме в Апостолівському районі ми маємо зразок українського чорнозему, найкращого чорнозему в світі, який зараз знаходиться в Центрі стандартів у Парижі.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2251 2252 2253 2254 2255 2256 2257 2258 2259 2260 Следующая > Последняя >>

Страница 2255 из 2288

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины