Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Побиття журналіста PDF Печать E-mail

З джерел в правоохоронних органах нам стало відомо про напад на депутата Дніпродзержинської міської ради минулих скликань, журналіста, головного редактора газети «Все про всех», Олександра Царікова. Відбулось це 10 червня, о 21.30., біля будинку журналіста. Злочинець декілька разів вдарив Олександра по обличчю, повалив його на землю та почав бити чоловіка ногами. Раніше журналіст неодноразово говорив про погрози на свою адресу, пов’язані з його професійною та громадською діяльністю. Газета «Все про всех» розповідала про діяльність чиновників Дніпропетровської області, особливо про корупційну складову роботи місцевих чиновників. Сам Олександр Царіков телефоном підтвердив інформацію про напад і офіційно звернувся до заступника голови обласної ради з питань захисту конституційних прав громадян Вікторії Шилової, яка підготує депутатське звернення до губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула.

Журналіст вже написав заяву до міліції та прокуратури Дніпродзержинська. Працівники прокуратури швидко відреагували, постраждалий вже опитаний, наразі допитуються свідки злочину.
 
Вікторія Шилова: «Тарифи – це найболючіше питання для більшості українців» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      Я неодноразово говорила про те, що тарифи – це одна з найгостріших проблем для наших громадян. На мій погляд, тарифи залежать не тільки від ціни на газ і того, де ми його беремо. Вони залежать ще й від місцевих рад, які їх затверджують. Якщо взяти приклад Новомосковська, де хотіли підвищити тариф на воду майже на 20%, до 10 гривень 60 копійок, то я рішуче виступала проти цього. Я двічі провалила це рішення на засідання виконкому. Все закінчилося тим, що тариф не був підвищений.
Подробнее...
 
Діти – це найдорожчий скарб PDF Печать E-mail
Лідія Валеріївна героїнею себе не вважає. Каже: «Я просто щаслива жінка!» Лідія – мама чотирьох дітей. Найстаршому з її синів 23 роки. Анатолій – це вже мамина опора. Хлопець працює та допомагає в усьому по господарству. Другий син Лідії Валеріївни також вже визначився з майбутньою професією. Михайло вирішив стати поваром, тож пішов навчатися до Дніпродзержинського училища і цього року поїде на практику до моря. А ось Олежці лише 11, та вже видно, що росте справжній чоловік. Він, звичайно, може і побешкетувати, як усі хлопці, але коли поряд з мамою, то не зводить з неї очей, розуміючи, що їй може знадобитися його допомога у будь-який момент. Наймолодшому синові Лідії немає ще й року. Від нього підтримки поки ніякої, навпаки за ним потрібен, як то кажуть, «глаз да глаз»! Та Лідія Валеріївна не скаржиться, бо діти – це її щастя. Жінка розповідає, з якими б проблемами не доводилося стикатися, всі видаються незначними, коли бачиш, як у твоєї рідної кровинки з’являється перший зуб, як твоя дитинка робить перший крок, як вперше закохується і знаходить своє місце у житті.  
Подробнее...
 
Звернення громадян на електронну скриньку В. Шилової PDF Печать E-mail
 
    Відвідувачі персонального сайту Вікторії Шилової (www.shilova.org) мають змогу залишати свої повідомлення на електронній скриньці депутата обласної ради. Всі повідомлення та скарги не залишаються без уваги. Ось тільки для написання депутатського запиту чи виділення матеріальної допомоги недостатньо лише електронного листа. Тож, звертайтеся також до громадських приймалень Вікторії Шилової з детальним описом ваших проблем чи пропозицій. Сьогодні ми публікуємо деякі листи відвідувачів нашого сайту.
   
Подробнее...
 
«Хождение по мукам» або як оформити землю через Новомосковську РДА PDF Печать E-mail
Дмитро Петрович усе життя пропрацював на залізниці. Робота ця не з легких, тож організм і не витримував постійних перенавантажень. Як наслідок, у свої 62 роки чоловік пережив вже два інфаркти та інсульт.
     «Не так давно перенёс второй инфаркт. Едва выкарабкался!», - розповідає Дмитро Петрович. Тепер кожного ранку чоловік прокидається з думкою – живий, то все добре – і додає: «Боюсь не успеть решить одно дело, которое тянется годами!»
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2251 2252 2253 2254 2255 2256 2257 2258 2259 2260 Следующая > Последняя >>

Страница 2254 из 2311

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины