Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Призначення PDF Печать E-mail
23 червня Новомосковський міжрайонний суд знову поновив на посаді заступника міського голови Новомосковська з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Ірину Калюжну. Це вже третє рішення суду на користь пані Ірини, тож мер Мороз зобов’язаний виплатити жінці грошову компенсацію.
      Нагадаємо, що Вікторія Шилова закликала депутатську більшість не голосувати за звільнення заступника мера, але до її слів обранці не дослухались. Також депутат обласної ради неодноразово заявляла, що Мороз чинить у Новомосковську правовий «шабаш» та порушує права людини. А суд поставив крапку у цій брудній справі, довівши, що Мороз звільнив свою підлеглу незаконно.
 
На допомогу хворому пішки або велосипедом?! PDF Печать E-mail
Люди у білих халатах минулого тижня приймали привітання із професійним святом. Вікторія Шилова поїхала до Царичанського району, а потім і Магдалинівського, аби особисто привітати лікарів. Заступник голови обласної ради висловила слова вдячності усім служителям Гіппократа за їхній труд і за те, що в яких би умовах їм не доводилося працювати, вони не опускають рук і рятують людські життя.
Подробнее...
 
Крах «барона» кіосків PDF Печать E-mail

     Незаконно встановлені та працюючі з порушенням усіх санітарних норм – так декількома словами можна охарактеризувати торгівельні кіоски, що належать приватному підприємцю Бабариці В.П. Заступник голови обласної ради Вікторія Шилова вже не перший місяць веде боротьбу проти підприємця, який нехтуючи законом та здоров’ям людей, широко розвернув свою діяльність на Новомосковщині.
Подробнее...
 
Обережно! Політичні спекуляції на дитячих майданчиках PDF Печать E-mail
Можна із впевненістю сказати, що цей рік для малечі з міст, районів, сіл та селищ став щасливим, адже у більшості з них з’явилася можливість проводити своє дозвілля на сучасних дитячих майданчиках, які облаштовані яскравими та різноманітними атракціонами. Утім, ця ситуація у черговий раз довела - на чужих справах бажаючих пропіарити себе чимало. Деякі самозванці від політики прорахували, що на урочисті та святкові відкриття дитячих майданчиків збирається багато людей, тож чому б і не засвітитися на такому заході, і не приписати чужі заслуги собі. Дивись, хтось і повірить та на найближчих виборах віддячить галочкою біля прізвища.
Подробнее...
 
Обличчя Новомосковського району – сміття та сморід? PDF Печать E-mail
Ще напередодні травневих свят, коли у містах, районах, селах та селищах Дніпропетровщини кипіла робота з наведення чистоти та порядку, кореспонденти газети «Правий берег» були неприємно здивовані. На межі міста Новомосковська та Новомосковського району ми побачили жахливу картину: узбіччя траси Дніпропетровськ – Харків у цьому районі перетворилося на полігон для сміття.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2251 2252 2253 2254 2255 2256 2257 2258 2259 2260 Следующая > Последняя >>

Страница 2252 из 2311

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины