Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Закон один для всіх PDF Печать E-mail
Печерський районний суд Києва продовжує розгляд кримінальної справи відносно Юлії Тимошенко за звинуваченням у перевищенні службових повноважень при підписанні в 2009 році контракту на поставку російського газу в Україну. Також Генеральна прокуратура України завершила розслідування кримінальних справ проти екс-прем’єра за звинуваченнями у нецільовому використанні бюджетних коштів на 200 млн. євро і в перевищенні службових повноважень при закупівлі під гарантії уряду 1000 автомобілів Opel Cоmbo. Очікується, що ці справи будуть передані до суду найближчим часом.
Подробнее...
 
Задушливе життя або життя у чотирьох стінах із щільно зачиненими вікнами! PDF Печать E-mail
Новомосковці, яким не пощастило свого часу отримати чи придбати квартиру по вулиці Тургенєва, роками не сміють відкривати вікна та кватирки у власних оселях.
Подробнее...
 
Новомосковське бездоріжжя підлатають! PDF Печать E-mail
Якщо раніше про Дніпропетровщину говорили, як про регіон розбитих доріг, то вже сьогодні навряд чи хтось наважиться так сказати, адже останнім часом обласна влада приділяє величезну увагу будівництву та реконструкції автомобільних магістралей. Керівництво Дніпропетровщини та депутати обласної ради вирішили – регіон, який називають діловою та промисловою столицею України, просто не має права зустрічати гостей бездоріжжям та змушувати місцевих автомобілістів розбивати свої машини на вибоїнах та ямах. Саме тому в регіоні були розроблені плани та програми по будівництву доріг, виділення коштів на реалізацію яких підтримали депутати обласної ради. Керівництво кожного міста та району Дніпропетровщини підтримало таку ініціативу обласної влади і почало вносити свої пропозиції.
Подробнее...
 
Крах «барона» кіосків. Продовження PDF Печать E-mail
 Аби розпочати власну справу, треба неабияк постаратися. Необхідно отримати всі дозвільні документи та мати стартовий капітал, і лише через деякий час можна знімати, так звані, «вершки», тобто прибуток. Утім, ці правила діють тільки для тих підприємців, які збираються працювати чесно, а ось «нечисті на руку» бізнесмени обирають інший шлях. До останньої категорії горе-ділків належить і новомосковський приватний підприємець, «барон» кіосків Бабарика В.П. Однак, рано чи пізно, нелегальній діяльності настає кінець…
   
Подробнее...
 
В. Шилова: «Моє покликання - захищати права людей» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      
      28 червня ми будемо святкувати 15-ту річницю прийняття основного документу нашої держави – Конституції України. Багато хто говорить, що на папері ми маємо ідеальну, найдемократичнішу та найсправедливішу Конституцію, але в реальності багато законів не працює. Тому українці ставляться до цього свята досить прохолодно, вважаючи його просто додатковим вихідним днем. Але я хочу нагадати, що дотримання чи недотримання конституційних прав багато в чому залежить і від нас з вами.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2251 2252 2253 2254 2255 2256 2257 2258 2259 2260 Следующая > Последняя >>

Страница 2251 из 2311

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины