Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Працею окрилена PDF Печать E-mail
Не знає щастя більшого, ніж щодня не йти, а «летіти» на роботу – до своїх дівчат, колег, корівоньок завідуюча тваринницьким комплексом з вирощування голштинської породи приватної агрофірми «Борисфен» Глушанкова Ніна Анатоліївна. Коли б не зустрілися ми з цією невтомною трудівницею, у неї завжди усміхнені очі. Це життєрадісна жінка, оптиміст, котрій, здається, все під силу. Вона справжня берегиня роду людського.
Подробнее...
 
«Патриотические» лгуны PDF Печать E-mail
С приходом к власти депутатов новой каденции понемногу начали решаться старые городские проблемы Новомосковска. На главных улицах появилось освещение, своевременно вывозится мусор, посыпаются дороги, спиливаются сухие деревья, наводится порядок в работе городских предприятий. Депутатские комиссии работают в очень напряженном режиме, стараясь разрешить сложнейшие экономические, социальные, хозяйственные проблемы города. Совсем неудивительно то, что при такой активной работе депутатов становятся очевидными факты злоупотребления  властью предыдущими городскими «божками» (каковыми они себя считали ранее).
Подробнее...
 
Незаконні газові заправки у Новомосковську закрито після втручання обласної влади та прокуратури PDF Печать E-mail

Як повідомлялося, до редакції газети «Правий берег» та заступника голови Дніпропетровської обласної ради В. Шилової наприкінці 2010 року зверталися мешканці м. Новомосковськ з проханням допомогти зясувати законність розташування певних газових заправок у Новомосковську, а також - причину бездіяльності міського керівництва у цьому питанні.

Зі слів заявників, неодноразові звернення мешканців м. Новомосковськ як до виконавчої влади, так й до правоохоронних органів міста з проханням перевірити законність розташування заправок поблизу житлових будинків по вул. Сучкова, 66-А, не дали жодних результатів.

Подробнее...
 
Справа зрушила з місця: роздані Бондарем ліси повертають державі PDF Печать E-mail
В газеті «Правий берег» ми неодноразово повідомляли про кричущі випадки зловживання владою з боку екс-керівника Дніпропетровщини Віктора Бондаря. Один з епізодів стосувався незаконного виділення земельних ділянок у Кіровському лісництві. Нагадаємо, пан Бондар, за нашою інформацією, роздав 22 гектари заповідної землі своїм найближчим соратникам. Вікторія Шилова вже не один рік вимагала від правоохоронних органів розслідувати цю справу та притягнути до відповідальності винних у злочині проти українського народу. Нарешті справа зрушила з місця.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Я буду битися за село до останнього!» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      Потяг розвитку місцевого самоврядування невпинно рухається вперед. Дуже багато перешкод на нашому шляху, багато фінансових проблем, але все ж таки Асоціація місцевого самоврядування розвивається і дає відмінні результати.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2241 2242 2243 2244 2245 2246 2247 2248 2249 2250 Следующая > Последняя >>

Страница 2243 из 2282

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины