Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Обережно! Політичні спекуляції на дитячих майданчиках PDF Печать E-mail
Можна із впевненістю сказати, що цей рік для малечі з міст, районів, сіл та селищ став щасливим, адже у більшості з них з’явилася можливість проводити своє дозвілля на сучасних дитячих майданчиках, які облаштовані яскравими та різноманітними атракціонами. Утім, ця ситуація у черговий раз довела - на чужих справах бажаючих пропіарити себе чимало. Деякі самозванці від політики прорахували, що на урочисті та святкові відкриття дитячих майданчиків збирається багато людей, тож чому б і не засвітитися на такому заході, і не приписати чужі заслуги собі. Дивись, хтось і повірить та на найближчих виборах віддячить галочкою біля прізвища.
Подробнее...
 
Обличчя Новомосковського району – сміття та сморід? PDF Печать E-mail
Ще напередодні травневих свят, коли у містах, районах, селах та селищах Дніпропетровщини кипіла робота з наведення чистоти та порядку, кореспонденти газети «Правий берег» були неприємно здивовані. На межі міста Новомосковська та Новомосковського району ми побачили жахливу картину: узбіччя траси Дніпропетровськ – Харків у цьому районі перетворилося на полігон для сміття.
Подробнее...
 
В. Шилова: «Всім чесним і відданим медикам я бажаю міцного здоров’я» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      
      Цього тижня ми вітали всіх медичних працівників України - лікарів, фельдшерів, медсестер, ветеранів охорони здоров’я з професійним святом - Днем медичного працівника. Я завжди говорила про те, що медична галузь терміново потребує реформування, особливо це стосується сільської медицини. Треба не закривати сільські лікарні, а, навпаки, покращувати якість медичного обслуговування.
Подробнее...
 
Призначення PDF Печать E-mail
8 червня 2011 р. Новомосковська районна рада винесла розпорядження, за підписом в.о. голови райради Н. Книжник, щодо призначення виконуючим обов’язки директора комунального підприємства «Райкомунгосп» Михайла Олександровича Барсука.
Дане розпорядження та питання щодо призначення директора комунального підприємства «Райкомунгосп» винесене на затвердження чергової сесії районної ради.
 
В. Шилова: «Новомосковск - не поле для экспериментов над людьми» PDF Печать E-mail
Практически сразу после выборов в Новомосковске была развита информационная кампания, целью которой было дискредитировать депутата облсовета Шилову В.В. и местных депутатов, прошедших в горсовет от Партии регионов. Главным инициатором и исполнителем агитационной диверсии называют бывшего члена то ли КУН, то ли ВО «Свобода», то ли «Град» Д. Будима.  Возможно, сейчас он имеет некое отношение к «Партии зеленых». В начале этой недели именно из палатки «Партии зеленых» велась раздача листовок «Самара», причастность к выпуску которых практически не отрицает и сам Д. Будим. По словам распространителей, и листовки, и саму палатку им предоставил именно он. Мы решили поинтересоваться мнением зампредседателя облсовета Шиловой В.В о происходящем.
   
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2241 2242 2243 2244 2245 2246 2247 2248 2249 2250 Следующая > Последняя >>

Страница 2242 из 2300

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины