Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Муаммар Каддафі: «Нам нікуди відступати, ми на своїй землі, а ви будете переможені» PDF Печать E-mail
Військова операція декількох західних країн проти Лівії стартувала рівно на восьмі роковини вторгнення міжнародних військ на територію Іраку. Що це? Випадковість чи чергове нагадування усім непокірним – якщо ви не граєте за нашими правилами, тоді ми захопимо владу в країні, вбивши чималу кількість цивільного населення, і встановимо у вас свої правила? Ця технологія була застосована до Балканських країн, Іраку, Афганістану. Пам’ятаєте, з якими лозунгами почалося бомбардування Іраку? «Ми рятуємо світ від біологічної зброї». До речі, її слідів не було знайдено, а смерть тисяч мирних жителів та принизлива страта Саддама Хусейна так і залишилась на совісті натівців. У всіх країнах, які були «звільнені» від диктаторів, де були призначені керівники – маріонетки Заходу, триває повстанський рух.
Подробнее...
 
«Не нашкодь!» Чорні плями на репутації виробників дитячого харчування… PDF Печать E-mail
Здоров’я малюків з перших днів їхнього життя чи не в першу чергу залежить від правильного харчування. Відомо, що у дітей, які знаходяться на грудному вигодовуванні, рідше зустрічаються інфекційні захворювання шлунку та кишечника, проблеми з травленням, шкірні хвороби і алергії, знижується ризик діабету та ожиріння. Втім, сьогодні більшість годуючих матерів додають до раціону немовлят спеціальні харчові суміші.
Подробнее...
 
БОРОТЬБА ПРОТИ ТУБЕРКУЛЬОЗУ ЧИ ПРОТИ ХВОРИХ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ!? PDF Печать E-mail
«Сегодня один умер сосед по палате. Завтра другой, а через два дня ещё один. И всё это у тебя на глазах. Как Вы думаете, это тяжело?» - запитує в мене Олег, який хворіє на туберкульоз вже п’ятнадцять років. Потім його почав роздирати жахливий кашель, прийшовши в норму він продовжив: «Всё это очень тяжело. Особенно, когда рядом нет ни врача, ни одного специалиста, а только такие же, как ты – больные туберкулёзом. Тут даже язвенник запьёт! Не от желания выпить, а от того, что люди остались с болезнью один на один!»
Подробнее...
 
В.Шилова: «Ми змусили несумлінних виробників забратися геть з ринку» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      15 березня з 1983 року закріплено в міжнародному календарі святкових дат як Всесвітній день захисту прав споживачів. Цей день відзначають саме для того, щоб кожен з нас розумів, які права мають споживачі, і як треба їх відстоювати. Я, як заступник голови обласної ради, курую питання харчової безпеки регіону, і обласна рада вже багато чого зробила в цьому напрямку. Вже працює комунальний заклад «Лабораторія якості життя», який перевіряє якість продукції не дуже сумлінних виробників, як в торгівельних мережах, так і безпосередньо на підприємствах. Перевірки, які ми проводили на вимоги Прокуратури разом з санепідемстанцією, ветеринарною службою, управлінням з захисти прав споживачів, Держстандартметрологією та іншими відповідними структурами, показали, що в нашій області існують великі проблеми з якістю продукції. Офіційна статистика – до 70% продукції, яку ми споживаємо, має ознаки фальсифікату або недоброякісної продукції. Це жахлива цифра, і саме робота «Лабораторії якості життя» спрямована на зменшення цих показників.
Подробнее...
 
Открытое письмо или прикрытая ложь PDF Печать E-mail
В г. Новомосковск ведет свою коммерческую деятельность «Полезная газета». Данное издание относят к «желтой прессе», жители города зачастую называют ее «бесполезной». Связано это с тем, что на ее страницах, как правило, печатается непроверенный материал, домыслы ее редактора, а также заказные статьи. Поэтому неудивительно, что найти приют для такой «важной» газеты дело не из легких. Вот и скитался Д. Корелый (редактор «Полезной газеты») по всему городу.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2241 2242 2243 2244 2245 2246 2247 2248 2249 2250 Следующая > Последняя >>

Страница 2241 из 2282

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины