Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Справа Зварича живе та процвітає PDF Печать E-mail
20 вересня нарешті було оголошено вирок найскандальнішому судді України Ігорю Зваричу. Колишній голова Львівського адміністративного суду має відсидіти за гратами 10 років, на додачу в нього конфіскують майно. Нагадаємо, під час обшуку у службовому кабінеті Зварича та вдома було виявлено кругленьку суму, близько мільйона гривень, спаковану просто у мішки. Також у його помешканні знайдено зошит із «чорною» бухгалтерією судді, де його дружина, між іншим, суддя Господарського суду, розписувала, від кого і за що надійшли кошти. Ігор Зварич стверджував, що гроші лишилися від відвідувачів, котрі засівали в новому приміщенні суду. Відтоді до нього і приклеїлося прізвисько «Колядник».
Подробнее...
 
Над Піщанкою нависла загроза холери?! PDF Печать E-mail
Кадри, які вдалося зробити мешканцям Піщанки, просто шокуючі. Спочатку експерти активно обговорювали наслідки виникнення цілого поля амброзії, на яке перетворилася територія свиноферми «Сігма». Коли ж черга дійшла до фотокарток з померлими тваринами, стало зрозуміло: алергічна реакція, яку може викликати пилок небезпечної трави, - це квіточки у порівнянні з трупними ядами!
     
Подробнее...
 
Батьки дякують Вікторії Шиловій PDF Печать E-mail
На сайті Міжнародного інституту дельфінотерапії (www.dolphintherapy.ru) зазначено, що дельфінотерапія дає хороші результати при комплексному лікуванні різноманітних патологій ЦНС, аутизму, синдрому Дауна, ДЦП, нейросенсорної туговухості тяжкого ступеню та ін. Плавання з дельфінами є основним елементом дельфінотерапії - методу, який дозволяє не тільки відновити психоемоційний стан, а й сприяти лікуванню найбільш складних і поширених недуг. Дельфін спонукає людину, що перебуває з ним в басейні, до спілкування - спільному плаванню, іграм, невербальному обміну інформацією. І в результаті ми отримуємо настільки ефективний і позитивний вплив, який не можуть дати навіть найсучасніші ліки, тому дельфінотерапія - краща за будь-які ліки та інші методи лікування.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Знахабнілі олігархи - вороги України» PDF Печать E-mail
Я не виступаю проти багатих людей, які чесно заробили свої статки, зміцнюючи економіку, які працюють на благо України та створюють робочі місця для українців. Інша справа, коли свій капітал олігархи сформували завдяки тому, що в неспокійні роки розкрали підприємства, що належали всьому українському народу. І навіть після цього вони продовжували займатися рейдерством, але простим робітникам платили копійки. Я проти таких олігархів, які ганьблять імідж України та заганяють у глухий кут простий народ.
     Головне завдання Президента Віктора Януковича – змусити олігархів працювати на Україну, а не тільки на їхні кишені.
Подробнее...
 
«Как хочу, так и рулю!» Або чому долю лікарні у Знаменівці вирішує водій швидкої?! PDF Печать E-mail
Представники Новомосковського району за підтримки сільського голови Знаменівки вже давно прагнуть стерти з обличчя села дільничну лікарню – розповідають тутешні мешканці. А чому б і ні? Чому б не відтяти у громади приміщення та чималий клаптик землі під спорудою у самому центрі села? Думали провернути це під шумок медичної реформи та не вийшло, адже п’ятитисячне населення Знаменівки, серед якого майже дві тисячі – це пенсіонери та люди пільгової категорії, почало голосити. Врешті-решт, губернатор заборонив закривати та реорганізовувати будь-які сільські лікарні, амбулаторії та ФАПи.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2241 2242 2243 2244 2245 2246 2247 2248 2249 2250 Следующая > Последняя >>

Страница 2241 из 2312

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины