Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Без окон, без дверей, полна горница людей PDF Печать E-mail
Саме такими словами загадки можна охарактеризувати будинок 34а, що по вулиці Кірова у Голубівці. Вікон та дверей тут давно вже немає, а ось світло у під’їзд потрапляє не лише через «голі» рами, а й через щілини у стінах. Про це Вікторії Шиловій розповіли голубівці під час виїзного прийому. Цей будинок побудовано у 1989 році, з тих пір він жодного разу не ремонтувався. Від даху споруди залишилося майже одне слово, тож будь-яких вологих подарунків природи власники квартир цього будинку бояться, мов вогню.
Подробнее...
 
Яка доля новомосковської вечірньої школи №9? PDF Печать E-mail
 У якому приміщенні розпочнуть навчальний рік учні новомосковської вечірньої школи №9, і досі невідомо. Цікаво, що маючи такий інцидент у місті, ані Сергій Мороз, ані очільниця місцевого профільного управління не підняли це питання на черговій 12 сесії міської ради! Вочевидь, їм просто байдуже, що робитимуть діти з неповних та неблагополучних родин після денної роботи, чи отримуватимуть і далі середню освіту, чи опиняться просто на вулиці!
    Законно чи не законно приміщення вечірньої школи свого часу з комунального перекваліфікували у приватне – нині вивченням цього питання займаються правоохоронні органи. Утім, Вікторія Шилова та окремі депутати міськради Новомосковська впевнені, що приміщення, яке розташоване просто у центрі міста, - це один з десятків об’єктів, за неправомірну передачу яких колишній мер Літвіщенко і постав перед судом.
Подробнее...
 
В. Шилова поддержала дело защиты прав детей-аутистов PDF Печать E-mail

      18 августа Днепропетровским филиалом Киевского института проблем управления имени Горшенина была проведена пресс-конференция «Виктория Шилова поддержала ОО «Особое детство» в деле защиты прав 4 тыс. детей-аутистов Днепропетровской области». В пресс-конференции приняли участие: заместитель председателя Днепропетровского облсовета по правам человека Виктория Шилова; глава общественной организации «Особое детство» Светлана Мигулева.
Подробнее...
 
Гра у пісочниці завершилася для трирічної дитини реанімацією PDF Печать E-mail

      Малеча відпочивала на улюбленому місці, як раптом сталося непередбачуване. Величезна гілка застарілого дерева обірвалася та впала просто на дітей. Сталося це 17 серпня близько сьомої вечора у районі будинку №25 по вулиці Шевченка.
Якою була сила удару страшно навіть подумати, адже впавша гілка майже повністю розтрощила конструкцію пісочниці, у якій гралися діти! В результаті трирічна дівчинка з серйозними травмами голови була терміново госпіталізована. За її життя спочатку боролися новомосковські лікарі, а пізніше дитину направили до Дніпропетровської дитячої лікарні. Інша дітвора, яка у той момент знаходилася у пісочниці, у момент падіння величезної гілки встигла відскочити, але без забиттів та подряпин все одно не обійшлося, хоча й не значних.{jcomments on}

Подробнее...
 
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ГУБЕРНАТОРУ PDF Печать E-mail

    Директор новомосковської вечірньої школи №9 Петро Токар та педагогічний колектив закладу звертаються до голови облдержадміністрації Олександра Вілкула. Події, які сталися в ніч з 6 на 7 серпня, коли двері установи були виламані, а парти, стільці та підручники вивезені, поставили під загрозу зриву навчальний процес у школі. Не знайшовши підтримки в очільників місцевого управління освіти, педагоги та директор школи вирішили звернутися до губернатора з відкритим листом, де викладена вся ситуація, що склалася навколо єдиної у Новомосковську вечірньої школи.
    Пропонуємо Вам ознайомитися з повним текстом звернення:

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2211 2212 2213 2214 2215 2216 2217 2218 2219 2220 Следующая > Последняя >>

Страница 2211 из 2277

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины