Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


«Слов’янку» заженуть у «клітку»? PDF Печать E-mail
Кілька тижнів тому керівництву Новомосковська вліпили двійку за те, як вони впоралися з завданням губернатора з благоустрою міста. Можливо, пан Мороз розраховував на те, що він ігноруватиме оголошені Олександром Вілкулом «чисті четверги» і йому все зійде з рук, але не так склалося. Підводячи підсумки регіональної програми з благоустрою територій, очільник області заявив – кожен керівник міста та району нестиме персональну відповідальність за невиконання цього завдання. А щоб несумлінні чиновники не розслаблялися, Олександр Вілкул пообіцяв проводити постійний моніторинг робіт з наведення порядку на території всієї області.
Подробнее...
 
Поверніть людям землю PDF Печать E-mail
До громадської приймальні депутата обласної ради Вікторії Шилової звернулися колишні співробітники агроторгівельного підприємства «Присамар’є», що свого часу розташовувалося у селі Піщанка Новомосковського району. Вже 17 років поспіль люди виборюють своє законне право на отримання земельних паїв.
Подробнее...
 
Як уберегти Україну від розколу? PDF Печать E-mail
Події, що відбулись у Львові 9 травня, в черговий раз змусили замислитися над питанням – яким шляхом повинна йти Україна? Тому що занадто жахливо виглядало так зване святкування річниці Великої Перемоги в інтелігентному та культурному Львові.
Подробнее...
 
«Дерев’яний» бізнес, який калічить людей PDF Печать E-mail
День шостого травня не віщував ніякої біди для подружжя Леоніда Трохимовича та Людмили Андріївни. Чоловік, як і зазвичай, поїхав забирати дружину з роботи. Утім, додому вони так і не доїхали. Їдучи давно знайомим маршрутом по одній з центральних вулиць Новомосковська, Леонід Трохимович трохи загальмував, пропускаючи школярку, яка перебігала дорогу. Раптом подружжя почуло тріскіт, пройшла лише мить і їхня автівка була практично розтрощена впавшим на неї деревом.
     
Подробнее...
 
Терміново! PDF Печать E-mail
Стало відомо, що Вікторія Шилова домоглася виділення 1 мільйона 360 тисяч гривень через обласний бюджет на ремонт вулиці Куйбишева у місті Новомосковськ. Ця вулиця була однією з найпроблемніших в місті, тож мешканці через це мали купу транспортних проблем. Для повного ремонту необхідна сума в розмірі 1 мільйона 600 гривень, тож Вікторія Шилова сподівається, що 240 тисяч, яких недостає, будуть знайдені у місцевому бюджеті. Наступний крок – домогтися виділення 1 мільйона гривень на ремонт вулиці Спаської, житловий масив Кулебівка, адже 20 тисяч жителів мікрорайону, які мають екологічні та транспортні проблеми, кинуті новомосковською владою напризволяще. На своїх передвиборчих зустрічах з кулебівцями Вікторія Шилова обіцяла сприяти виділенню коштів на ремонт амбулаторії. Перші кроки в цьому напрямку вже зроблені, незабаром ми побачимо їхні результати.
 
<< Первая < Предыдущая 2201 2202 2203 2204 2205 2206 2207 2208 2209 2210 Следующая > Последняя >>

Страница 2210 из 2261

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины