Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Депутатські конвульсії? Або сесійний день у Новомосковську PDF Печать E-mail
16 лютого на розгляд депутатів Новомосковської міської ради було винесено більше сорока питань. Як завжди, депутатська більшість, що зараз об’єднує по кілька депутатів з різних фракцій і ситуативно налічує 26-28 людей, не дивлячись на закон України про надання інформації, фактично з голосу на сесії вносила в порядок денний земельні питання. І обласні депутати Вікторія Шилова та Юрій Осетров, і міський голова Сергій Мороз намагалися надоумити своїх колег та пояснити їм, що це є порушенням законну та регламенту сесії з боку більшості, але ніхто цих слів так і не почув. Та й не дивно, адже саме земельні питання та оренда ласих шматочків стали зараз «лакмусовим» папірцем в роботі більшості. Всі добре пам’ятають, як це об’єднання депутатів майже одностайно голосувало ПРОТИ продовження договору оренди з громадською організацією, і як при цьому на комерційні заявки відповідали дружнім ТАК.
Подробнее...
 
Хорошковський візьметься за землю, яку займає ВАТ «Інтерпайп-НТЗ»? PDF Печать E-mail
Відомо, що у 1996 році Новомосковський трубний завод припинив своє існування як державне підприємство. Саме тоді ним заволоділа група «Інтерпайп», до якої безпосереднє відношення має славнозвісний олігарх Віктор Пінчук. Так, почалося «нове» життя підприємства та його працівників. За ці роки кількість працюючих на заводі людей скоротилася з 15 тисяч до тисячі. За підрахунками фахівців, чимало за ці роки втратив і місцевий бюджет Новомосковська.
Подробнее...
 
Багатодітним родинам у нас «уважение и почёт»? PDF Печать E-mail
Здавалося б, українські багатодітні родини мали бути забезпечені квадратними метрами для проживання і усіма необхідними соціальним виплатами. Адже саме до жінок, які готові присвятити себе цілком і повністю лише вихованню дітей, представники влади і зверталися у період демографічної кризи. Запевняли, мовляв, не бійтеся народжувати, бо матерям у нас «уважение и почёт»! А що виходить насправді?
   Наталія виховує чотирьох дітей. У своїх кровиночках вона душі не чає, для них готова зробити все, що від неї залежить. Утім, єдине, чим Наталя та її чоловік вже декілька років поспіль не можуть забезпечити своїх малих, так це нормальним, комфортним та безпечним житлом.
Подробнее...
 
Селу Андріївка газу не бачити? PDF Печать E-mail
Одним із перших сіл на річці Самара наші предки створили Андріївку Новомосковського району. Та вони навіть уявити не могли, що зрештою це село опиниться серед «останніх». Здавалося б, все тут є: і люди, яким не байдужа доля рідного села, і сільський голова, якого тут всі по-свійськи називають «Григоровичем», і який чимало зусиль та фінансів вкладає у розвиток територій. Та ось глобальні проблеми вирішити ніяк не вдається вже протягом останніх декількох років. Спитаєте чому? Робіть висновки самі!
Подробнее...
 
Скажи ПРО медичну реформу! PDF Печать E-mail

Вікторія Шилова, разом із Комітетом з прав людини Громадської ради при Дніпропетровській облдержадміністрації розпочинають опитування населення про хід проведення медичної реформи в Дніпропетровській області. У всіх громадських приймальнях депутата обласної ради будуть лежати анкети з питаннями, на які ми просимо чесно відповісти жителів Дніпропетровщини та самих лікарів. Якщо Ви за якихось причин не бажаєте вказувати свої персональні дані – вкажіть, будь ласка, район проживання, а лікарі – медичний заклад. Відповіді на запропоновані нижче питання Ви можете також надіслати поштою (адреса – м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 2, Вікторії Шиловій) чи залишити повідомлення на сайті www.shilova.org

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2201 2202 2203 2204 2205 2206 2207 2208 2209 2210 Следующая > Последняя >>

Страница 2210 из 2311

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины