Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: «Освічені діти – це наше майбутнє, наші надії та наша гордість!» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      1 вересня Україна традиційно відзначила День Знань, і я хочу привітати школярів та їхніх батьків з цим важливим святом. По тому, як держава відноситься до дітей, можна судити про відношення влади до свого народу в цілому. Бо освічені діти – це наше майбутнє, наші надії та наша гордість. Ви знаєте, я завжди виступала проти закриття шкіл, особливо в сільській місцевості. Погляньте, що сталося з дитячими садками. Свого часу приміщення, де виховувалась малеча, були продані, і тепер ми вимушені заново будувати дитсадки, витрачаючи на це величезні кошти. Я дуже рада, що мені та іншим депутатам вдалося відстояти від цинічного захоплення вечірню школу №9 у Новомосковську. Я і надалі буду боротися з тими, хто зазіхне на освітні заклади.
Подробнее...
 
Новомосковська земельна мафія зважилася на вбивство?! Або криваві 90-ті повертаються?! PDF Печать E-mail
Останнім часом Новомосковський край, який вважався однією з туристичних зон Дніпропетровщини, шокує всю область надзвичайними та страшними подіями. Спочатку відкритий та безпринципний перерозподіл місць поховань, який відбувався під керівництвом представників від місцевої влади. Пізніше дерева, що падали на людей посеред білого дня, завдаючи шкоди майну та здоров’ю і дорослих, і дітей. Наприклад, під час останнього випадку на вулиці Шевченка, 25, після чого трирічна дівчинка опинилася у реанімації. Здавалося б, що ще може статися у Новомосковську? Але вже 25 серпня стало зрозуміло, що це місто з рекреаційної зони, куди люди приїжджали на відпочинок, перетворилося майже у кримінальне Чикаго 20-х років чи то повернулося у радянські 90-ті, коли мафіозні та злочинні угрупування всі питання вирішували, проливаючи кров.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова та депутати перемогли загарбників вечірньої школи №9 PDF Печать E-mail
У 92-му номері газети «Правий берег» ми друкували відкритий лист директора новомосковської вечірньої школи №9 Петра Токаря та педагогічного колективу одного з найстаріших учбових закладів у Дніпропетровській області. Нагадаємо, вчителя скаржились на те, що приміщення школи загальною площею 297,3 кв. м. було продано спритним ділкам шляхом сумнівної операції як нежиле приміщення, при сприянні місцевих чиновників. 7 серпня цього року нові господарі приміщення виламали вхідні двері школи і двері кабінетів та почали вивозити шкільне майно, вчинивши грабунок серед білого дня. Вікторія Шилова не могла обійти своєю увагою цю гучну справу. Адже у вечірній школі, як ми всі добре розуміємо, навчаються не багатії чи мажори. Тож, бізнесмени сподівались, що нікому буде стати на бік простої молоді, яка намагається здобувати знання та в той же час працювати.
Подробнее...
 
Чим ми годуємо наших дітей? PDF Печать E-mail
Прилавки магазинів майорять різнобарвними та яскравими упаковками дитячого харчування. Під час дуже складно визначитися, яку ж продукцію обрати, аби не нашкодити малюкові. Розуміючи важливість цього питання, комунальне підприємство «Лабораторія якості життя», за ініціативи заступника голови обласної ради Вікторії Шилової, перевірило безпечність цієї категорії продуктів.
Подробнее...
 
В. Шилова: «Я буду боротися, щоб прапору повернули справжній вигляд» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
Звертаюсь до вас в цей найважливіший для кожного українця час – день народження нашої незалежної держави. Цей день був святковим для кожного свідомого українця, бо маленька дівчинка-Україночка перетворюється на красиву, струнку, розумну дівчину з очима кольору Дніпра і волоссям кольору українського жита. Вона тільки починає своє доросле життя і вступає в перехідний період між юністю і першими роками молодості. Ця дівчина не застрахована від помилок і промахів, але, завдяки своєму молодому романтизму і впевненості в собі, вона сміливо крокує стежкою, вказаною її пращурами.
Землі Київської Русі, де народилася Україна, є колискою 19 слов’янських народів, і Україна є їхньою альфою і омегою духовності та ментальності.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2201 2202 2203 2204 2205 2206 2207 2208 2209 2210 Следующая > Последняя >>

Страница 2209 из 2277

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины