Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: «Рік Дракона буде дуже насиченим на важливі події» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!

Виходячи з того, що 2012 рік за східною традицією вважається роком Дракону, а це істота казкова, феєрична та магічна, тож, мабуть, і весь рік буде таким. Дуже хотілось би, щоб він пройшов радісно і безтурботно, але, скоріш за все він буде нелегким і дуже важливим.
Подробнее...
 
Губернатор також підтримав дітей Котовки. PDF Печать E-mail
З проханням зберегти Котовську школу-інтернат Вікторія Шилова зверталася до абсолютно всіх інстанцій. Заступник голови обласної ради писала і до Президента України і до Кабінету міністрів, і до голови Дніпропетровської облдержадміністрації. Зрештою заклад, де виховується 155 дітей, що мають діагноз розумова і фізична відсталість, було збережено. В офіційній відповіді на звернення Вікторії Шилової і Олександр Вілкул підтримав думку, що Котовка має існував. Губернатор написав, що врахувавши численні звернення мешканців села, батьківської громадськості, педагогічного колективу та за ініціативою облдержадміністрації заклад залишається у власності області і надалі фінансуватиметься за рахунок обласної казни. Також у своїй відповіді Олександр Вілкул зазначив, що скорочення сирітських закладів викликане тим, що деякі з них не заповнені і на 50%: «Аналіз проектної потужності закладів та фактичного контингенту показав, що з 36 інтернатних закладів обласного підпорядкування 12 працюють з наповнюваністю від 30 до 50%. Це призводить до високої вартості утримання як однієї дитини, так і закладу в цілому. Так, вартість утримання однієї дитини на рік при наповнюваності закладу на 30% становить 109 тис. грн.., на 100% - 38 тис.грн.»
 
Діти Хорт відзначатимуть Новий рік вдома разом із дітьми Шилової! PDF Печать E-mail
Ще декілька місяців тому наймолодших дітей Хорт було вилучено з родини і поміщено у дитяче відділення Новомосковської районної лікарні. Соціальні служби району наполягали – діти мають знаходитися у медичного закладі аж до рішення суду по позбавленню Тетяни батьківських прав. Та суд по цій справі може тривати ще не один місяць, тому Вікторія Шилова, яка захищала багатодітну матір, а головне її дітей у суді, наполягала – родина має зустріти Новий рік вдома. Зрештою, суддя прийняв рішення – дітей з лікарні відпустити, тим паче, що Вікторія Шилова, яка стала на захист багатодітної сім’ї, надала їм можливість пожити у власному домі. Там діти Тетяни Хорт разом з мамою перебуватимуть до того моменту, поки для них не буде відремонтований будинок з усіма умовами і необхідним для дітей комфортом за рахунок коштів небайдужих людей.
А натомість поки що родина Хорт радіє звістці, що новорічні свята вони відзначатимуть усі разом. Поруч з мамою у Новорічну ніч будуть і ті діти, які сьогодні виховуються у Котовській школі-інтернат: дев’ятирічна Надя, семирічний Вовчик та п’ятирічний Дмитрик. Вікторія Шилова пообіцяла забрати їх на свята додому аби вони на свята були поруч зі своїми сестричками та братиком.  
 
ЯКІ РЕФОРМИ НАМ ПОТРІБНІ? PDF Печать E-mail

Саме з анекдоту розпочали свого листа до заступника голови облради Вікторії Шилової мешканці сіл Магдалинівського району. Розповіли люди цей анекдот не від того, що їм смішно, а від того, що у ньому уся правда їхнього сьогоднішнього життя. Саме тому вони і вирішили звернутися до Вікторії Шилової аби вона допомогла їм – звичайним селянам – донести керівництва області, а можливо і країни, їх прохання – зупинити «реформаторів», які спочатку «відрубають зайву п’яту лапу, а потім рахують, скільки ж їх було від самого початку»! А занепокоєні мешканці сіл Магдалинівського району та деяких Царичанських селищ діями «реформаторів» від медицини.

Подробнее...
 
Верховна Рада відмовилася реформувати 03? PDF Печать E-mail
Двадцятого грудня Верховна Рада повернула Кабінету міністрів на доопрацювання законопроект щодо загальнодержавної системи надання екстреної медичної допомоги. За таке рішення проголосували 242 народні депутати, повідомляє ІА «Мінпром».
Як повідомив під час виступу міністр охорони здоров’я України Олександр Аніщенко, це може поставити хрест на всій програмі медичної реформи у країні. Адже створення єдиної диспетчерської служби було заплановано на другому етапі реформування медицини і ця глобальна частина пілотного проекту повинна втілюватися вже з початку 2012 року. Та виходить, що тепер все відкладається на невизначений термін, так як законодавча база просто на просто відсутня.
 
<< Первая < Предыдущая 2201 2202 2203 2204 2205 2206 2207 2208 2209 2210 Следующая > Последняя >>

Страница 2208 из 2301

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины