Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова : «Я обіцяю відкрити центр для дітей-аутистів» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
Дніпропетровщина стане регіоном-лідером тільки тоді, коли в нас будуть повністю захищені права маленьких українців, коли висохне остання сльоза на обличчі дитини, коли у кожній дитинки будуть мати і батько. Саме це моє завдання, мета моєї роботи. Я, як мати двох дітей, добре розумію, що треба кожній дитині. І я буду жорстко карати тих, хто порушує права дітей, я дістану їх з будь-яких чиновницьких крісел.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова розповідає про Програму Народної Перемоги PDF Печать E-mail
Програма Народної Перемоги народилася у 2009 році разом з другим номером газети «Правий берег», тобто з того часу, як я почала займатися політикою. Ця програма є збіркою пропозицій, які висловлювали громадяни України на зустрічах зі мною, писали мені по Інтернету чи надсилали поштою. Ті думки, які були найпоширенішими, і увійшли до Програми. До речі, вона не «законсервована», якщо у вас є слушні пропозиції – озвучуйте їх та пропонуйте внести до переліку найважливіших проблем сучасної України. Я планую, щоб у Програмі було не менше 50 пунктів. Вона буде оновлюватися, як оновлюється саме життя, на це нам потрібен ще один рік. На мій погляд, Народна Програма сприятиме виходу України з глибокої, системної кризи, бо це саме те, про що говорить народ.
Подробнее...
 
Доведена до відчаю жінка відлупцювала мера Новомосковська PDF Печать E-mail
Недаремно кажуть, що посієш, те й пожнеш. Достовірність цієї народної мудрості на власній шкурі, а точніше спині, відчув очільник Новомосковська. Дізнався Сергій Мороз, що життя – це бумеранг 5 вересня, коли проводив черговий прийом городян, ходити на який – стверджують новомосковці – немає ніякого сенсу. Мовляв, все, що може мер, так це розводити руками. Так от сидів собі пан Мороз в одному з кабінетів міськвиконкому та зі штучною маскою співчуття на обличчі вислуховував людей. Раптом до кабінету увійшла 66-річна мешканка Новомосковська і почала лупцювати мера військовим ременем.
Подробнее...
 
Як сільські голови шукали цапа відбувайла або що приховує керівництво Новомосковського району? PDF Печать E-mail
Заступник голови обласної ради Вікторія Шилова опікується містом Новомосковськом та п’ятьма районами: Царичанським, Петриківським, Магдалинівським, Томаківським та Новомосковським. Два-три рази на тиждень вона виїжджає на ввірені їй території, спілкується з людьми і обговорює з керівництвом районів та сіл перспективи розвитку села, знаходить шляхи вирішення найактуальніших проблем. За таким принципом Вікторія Шилова працює з усіма районами, окрім Новомосковського. На цих землях все значно складніше.
Подробнее...
 
СОЦІАЛЬНА АКЦІЯ від Вікторії Шилової PDF Печать E-mail
«ДОПОМОЖЕМО ТИМ, ХТО ЦЬОГО ПОТРЕБУЄ!»
      Звертаємося до всіх, хто небайдужий до дітей, які живуть поруч з нами. На Дніпропетровщині багато малозабезпечених та багатодітних сімей, які не можуть дозволити собі елементарного, не кажучи вже про таку розкіш, як комп’ютер для дітей.
      Якщо Ви збираєтеся обновляти оргтехніку, що знаходиться у Вас вдома, не викидайте її, адже вона може знадобитися іншим. Приносьте її до громадської приймальні Вікторії Шилової, спеціалісти налагодять її та віддадуть у сім’ю, яка не може дозволити собі такого подарунку. Це ж стосується одягу та іграшок.
      Довідки за телефоном: (056) 742-82-78
 
<< Первая < Предыдущая 2201 2202 2203 2204 2205 2206 2207 2208 2209 2210 Следующая > Последняя >>

Страница 2208 из 2277

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины