Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: «Знахабнілі олігархи - вороги України» PDF Печать E-mail
Я не виступаю проти багатих людей, які чесно заробили свої статки, зміцнюючи економіку, які працюють на благо України та створюють робочі місця для українців. Інша справа, коли свій капітал олігархи сформували завдяки тому, що в неспокійні роки розкрали підприємства, що належали всьому українському народу. І навіть після цього вони продовжували займатися рейдерством, але простим робітникам платили копійки. Я проти таких олігархів, які ганьблять імідж України та заганяють у глухий кут простий народ.
     Головне завдання Президента Віктора Януковича – змусити олігархів працювати на Україну, а не тільки на їхні кишені.
Подробнее...
 
«Как хочу, так и рулю!» Або чому долю лікарні у Знаменівці вирішує водій швидкої?! PDF Печать E-mail
Представники Новомосковського району за підтримки сільського голови Знаменівки вже давно прагнуть стерти з обличчя села дільничну лікарню – розповідають тутешні мешканці. А чому б і ні? Чому б не відтяти у громади приміщення та чималий клаптик землі під спорудою у самому центрі села? Думали провернути це під шумок медичної реформи та не вийшло, адже п’ятитисячне населення Знаменівки, серед якого майже дві тисячі – це пенсіонери та люди пільгової категорії, почало голосити. Врешті-решт, губернатор заборонив закривати та реорганізовувати будь-які сільські лікарні, амбулаторії та ФАПи.
Подробнее...
 
Новомосковський район у полоні смороду! PDF Печать E-mail
Мінімум вісім тисяч свиней – таке сусідство нав’язали жителям Піщанки. Відтепер чисельність цих тварин перевищує кількість населення села. Як говориться, «это было бы смешно, если не было б так грустно». Люди не можуть виходити на вулицю, бо замість чистого та свіжого повітря рекреаційної зони, якою є Новомосковщина, доводиться вдихати сморід. Жителі Піщанки давно не відчиняють кватирок у своїх будинках, аби не запускати в оселю аромати, якими змушені дихати протягом всього дня. Наслідки такого сусідства вже почали відображатися і на малечі, яка мешкає у Піщанці: батьки, бабусі та дідусі помічають, що їхні діти все частіше страждають від захворювань дихальних шляхів та легенів. А у 2007 році все почалося з маленької свинофермочки, де кількість голів не перевищувала двох тисяч.
Подробнее...
 
Пріоритети новомосковських можновладців: перерозподіл ритуального бізнесу важливіший за долю дітей? PDF Печать E-mail
Ще не так давно обличчя дітей, які змушені зранку працювати, або опановувати навички майбутньої професії, а ввечері отримувати базову середню освіту, світилися від щастя. Навіть після того, як у серпні у новомосковській вечірній школі невідомі виламали двері та вивезли учбовий гарнітур і підручники, а місцеві очільники від освіти примушували, не маючи на те паперових підтверджень, педагогічний колектив звільнити приміщення школи у короткий термін, перший дзвоник у цих стінах все ж пролунав.
      1 вересня для вчителів та дітей цього закладу стало справжньою несподіванкою, адже завітали на свято і ті, хто ще не так давно погрожував педагогам, мовляв, або звільняйте приміщення, або вас всіх виженемо на вулицю, немов кошенят.
Подробнее...
 
При живій матері діти - наче сироти-безхатченки! PDF Печать E-mail
Наприкінці минулого тижня помічники Вікторії Шилової знову навідалися до багатодітної родини, що мешкає у Перещепиному. Картина, яку ми побачили у будинку родини Хорт, була ще гіршою, ніж під час попереднього візиту.
      Малеча двох, трьох, п’яти, семи, дев’яти та шістнадцяти років знову була вдома сама. Найстарша Наталія не змогла сказати, де точно перебуває мама. Дівчинка розповіла, що до школи не ходить, бо доводиться сидіти з дітьми, поки мами немає. Прикро, але у Наталії є мрія, на якій мати власними руками зараз намагається поставити хрест. Дівчина прагне вступити до військового училища та влаштувати власне життя.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2201 2202 2203 2204 2205 2206 2207 2208 2209 2210 Следующая > Последняя >>

Страница 2207 из 2277

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины