Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Хворих на туберкульоз викинули на вулицю? PDF Печать E-mail
Село Котовка Магдалинівського району. Хвойний ліс. У центрі цього зеленого оазису з 1948 року розташовувався тубдиспансер. «Розташовувався» - це дієслово не помилково написано у минулому часі, адже вийшовши на роботу після новорічних свят, на медперсонал, який складає 18 фахівців, чекав неприємний сюрприз. Їм повідомили, мовляв, треба все прибрати, випрати, вимити і звільнити медичні та господарські корпуси тубдиспансеру. Як би це грубо не звучало, але «очистити» медичний заклад довелося і від дев’яти хворих, що на момент цієї неприємної звістки знаходилися у Котовському тубдиспансері на стаціонарному лікуванні.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Я бажаю кращого майбутнього для нашої неньки – України!» PDF Печать E-mail

                                              Шановні Січеславці!

     Останні декілька років ми спостерігаємо зміни, але не політичні, а кліматичні. 5 тисяч років тому в нас було три пори року – зима, літо, осінь, і вони були по 4 місяці. Судячи з усього, ця тенденція повертається, осінь затягується, а зима відступає тільки у квітні. Дійсно, все тече та змінюється. Зараз, не зважаючи ні на які труднощі, все ж треба вірити в краще, докладати зусилля для здійснення мрій і рано чи пізно перемога завітає до нас.
Подробнее...
 
Виктория Шилова: «Губернские хроники» задуманы как социальный проект» PDF Печать E-mail
 - Уже которую неделю все обсуждают новость, что Вы будете ведущей нашумевшей программы «Губернские хроники» на 9 канале. С чем связано Ваше решение возвратиться в журналистику?

- Пару месяцев назад я разослала на все городские и областной канал письма, в которых просила предоставить мне время и технические возможности для создания программы о защите прав людей на Днепропетровщине. После этого мне позвонили только с 9 канала, все остальные руководители телеканалов никак не отреагировали на мое предложение.

 - Расскажите, что это будет за проект?
Подробнее...
 
Родина Рєзніків змусила учнів вечірньої школи № 9 сісти за парти просто неба PDF Печать E-mail
Конфлікт навколо Новомосковської вечірньої школи розпочався ще напередодні нового навчального року. Тоді невідомі виламали двері закладу та, повибивавши шибки, почали викидати майно школи просто через вікна. Завантаживши парти, стільці та підручники у спеціально підігнаний мікроавтобус, весь гарнітур було вивезено на одне з приватних подвір’їв. Та завдяки тому, що окремі депутати міськради, серед яких Віталій Соловйов та Костянтин Пузир, стали на захист учнів закладу та педколективу, а Вікторія Шилова не побоялася вголос назвати прізвища причетних до цієї ситуації горе-бізнесменів, навчальний рік вдалося розпочати і для дітей цієї школи свято першого дзвоника відбулося у рідних стінах закладу.
Подробнее...
 
Хто виступив ПРОТИ відродження дитячих садочків у Новомосковську? PDF Печать E-mail

      На сесії 10 січня сталася ще одна сенсація. На виконання програми губернатора по відродженню дитячих садочків очільник Новомосковська виніс пропозицію. Сергій Мороз запропонував – всі відділи управління освіти сконцентрувати на базі школи №8. Прийняття такого рішення допомогло б не лише оптимізувати роботу освітян, а й звільнити приміщення для створення на їх території додаткових груп для виховання дітвори.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2201 2202 2203 2204 2205 2206 2207 2208 2209 2210 Следующая > Последняя >>

Страница 2206 из 2301

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины