Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


За байдужість до долі дітей чиновниця поплатилася посадою PDF Печать E-mail
У справі Перещепинської багатодітної сім’ї Хорт є перші зрушення. Після того, як Вікторія Шилова дізналася, про те, що семеро дітей, наймолодшому з яких два роки, а найстаршому шістнадцять, живуть в умовах гірших за собачі, що діти голодують, а мати може по декілька днів поспіль не з’являтися вдома, заступник голови облради взяла це питання під особистий контроль. Намагаючись врятувати малечу, Вікторія Шилова зустрічалася та обговорювала це питання з уповноваженим Президента у справах дітей Юрієм Павленком, а також прокурором області Наталією Марчук.
Подробнее...
 
«Дорогу осилит идущий». Вікторія Шилова про «свою кримінальну справу»! PDF Печать E-mail
В окремих друкованих та електронних ЗМІ Новомосковська із заздрісною періодичністю з’являються, так би мовити, викривальні матеріали. Цікаво, але кожного разу їхні автори обіцяють, що у наступному випуску під їхнім об’єктивом з’являтимуться все нові та нові політичні діячі, аж ні! Частіше за все «акули пера» приділяють увагу заступнику голови облради Вікторії Шиловій і, як правило, нічого нового нам такі ЗМІ не розповідають, а продовжують мусувати на своїх сторінках тему її кримінальної справи, не називаючи при цьому джерело інформації. Редакція газети «Правий берег» подробиці цієї справи вирішила дізнатися з перших вуст, тож зустрілася та поспілкувалася з Вікторією Шиловою.
   
Подробнее...
 
Справа Зварича живе та процвітає PDF Печать E-mail
20 вересня нарешті було оголошено вирок найскандальнішому судді України Ігорю Зваричу. Колишній голова Львівського адміністративного суду має відсидіти за гратами 10 років, на додачу в нього конфіскують майно. Нагадаємо, під час обшуку у службовому кабінеті Зварича та вдома було виявлено кругленьку суму, близько мільйона гривень, спаковану просто у мішки. Також у його помешканні знайдено зошит із «чорною» бухгалтерією судді, де його дружина, між іншим, суддя Господарського суду, розписувала, від кого і за що надійшли кошти. Ігор Зварич стверджував, що гроші лишилися від відвідувачів, котрі засівали в новому приміщенні суду. Відтоді до нього і приклеїлося прізвисько «Колядник».
Подробнее...
 
Над Піщанкою нависла загроза холери?! PDF Печать E-mail
Кадри, які вдалося зробити мешканцям Піщанки, просто шокуючі. Спочатку експерти активно обговорювали наслідки виникнення цілого поля амброзії, на яке перетворилася територія свиноферми «Сігма». Коли ж черга дійшла до фотокарток з померлими тваринами, стало зрозуміло: алергічна реакція, яку може викликати пилок небезпечної трави, - це квіточки у порівнянні з трупними ядами!
     
Подробнее...
 
Батьки дякують Вікторії Шиловій PDF Печать E-mail
На сайті Міжнародного інституту дельфінотерапії (www.dolphintherapy.ru) зазначено, що дельфінотерапія дає хороші результати при комплексному лікуванні різноманітних патологій ЦНС, аутизму, синдрому Дауна, ДЦП, нейросенсорної туговухості тяжкого ступеню та ін. Плавання з дельфінами є основним елементом дельфінотерапії - методу, який дозволяє не тільки відновити психоемоційний стан, а й сприяти лікуванню найбільш складних і поширених недуг. Дельфін спонукає людину, що перебуває з ним в басейні, до спілкування - спільному плаванню, іграм, невербальному обміну інформацією. І в результаті ми отримуємо настільки ефективний і позитивний вплив, який не можуть дати навіть найсучасніші ліки, тому дельфінотерапія - краща за будь-які ліки та інші методи лікування.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2201 2202 2203 2204 2205 2206 2207 2208 2209 2210 Следующая > Последняя >>

Страница 2206 из 2277

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины