Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Интервью с Александром Лупандиным PDF Печать E-mail

Интервью с Александром Лупандиным, главой постоянной комиссии местного совета по вопросам земельных отношений и охраны окружающей среды.

В приемную депутата областного совета Виктории Шиловой часто обращаются люди, которые хотят узнать как им получить положенные 10 соток земли.

Каждый гражданин Украины, это написано в Конституции, имеет право на 10 соток,  которые государство передает ему бесплатно для строительства жилых помещений. Это на территории города, на территории поселка городского типа – 15 соток. Как происходит реализация этого механизма. Допустим, человек увидел землю, свободную от застроек, он может обратиться  с письмом в органы местного самоуправления – городской совет, поселковый совет, с просьбой выделить ему земельный участок для строительства жилого дома.
Подробнее...
 
Шановні Січеславці! PDF Печать E-mail
Що для кожного з нас є питанням номер один в цьому житті? Я вважаю, що для кожного відповідь буде своя. І все ж таки, у 90% людей відповідь однакова  - моя сімя, мій народ, моя країна. І якщо все добре в родині, тоді все добре в країні. Як цього досягти? В нашій газеті ми послідовно спілкуємось з Вами, шановні  брати-слов’яни, на різні, важливі теми. Починаючи з банківського процентного рабства і закінчуючи продажністю суддів і корупції з одного боку, а з іншого  - про святі речі  - моральність, любов, дружбу, відданість народу. Сьогодні я хочу поговорити про дуже важливу річ в житті родини – про моральне і фізичне здоров’я нашого народу.
Подробнее...
 
«Коли Чорновіла вбили – Україна втратила другого Шевченка» PDF Печать E-mail

Коли я думаю про долю мого українського народу, я точно розумію чому саме таку долю нам послав Господь. Ми країна двох слів: «так» і «ні». Причому ділять вони нашу душу навпіл. Ми постійно говоримо «так» ворогам, які п’ють нашу кров, забирають останнє у наших дітей і ґвалтують нашу землю. Ми говоримо «так» нашим «катам, покидькам, чужинцям», які через банківське процентне рабство фактично перетворили нас у бидло. І ми говоримо «ні» людям з нашого народу, нашої крові та духу, які постають проти  всіх цих чорних сил. Ми звинувачуємо наших національних лідерів в усіх смертних гріхах, дозволяємо «покидькам і чужинцям» обливати їх брудом з екранів їхніх телеканалів. А іноді просто даємо ворогам можливість їх вбити.

Подробнее...
 
Заплямована Феміда PDF Печать E-mail

Судова система в Україні вже давно переживає не найкращі часи. Тільки ледащий не говорить про те, що треба негайно боротися зі свавіллям суддів, які мають недоторканість та можливість виносити рішення не по закону, а на користь того, хто заплатить більше.

Чого  тільки вартий знаменитий суддя-колядник Зварич, історія про його мільйонні статки шокувала всю Україну. У попередньому номері газети «Правий Берег» Ірина Малоголовкіна, голова обласного відділення Антирейдерського союзу, озвучила чорний список суддів Дніпропетровщини, зокрема це – Васіна, Підберезний, Максименко, Єлесеєва, Романюк, Антонюк, Павловський.
Подробнее...
 
Гарік і Міша наварюються на тендерах? Частина друга PDF Печать E-mail

В одному з номерів газети «Правий Берег» ми вже розповідали про сумнівні тендери на Придніпровській залізниці, в яких із завидною постійністю виграють фірми, зареєстровані на близьких людей двох народних депутатів від БЮТ - Соколова та Арутюнова. Цього тижня історія мала своє продовження. До редакції газети «Правий Берег»  небайдужі люди принесли документи, проаналізувавши які , стає зрозумілим -  підозри у  махінаціях з тендерами мають під собою всі підстави.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2201 2202 2203 2204 2205 2206 2207 2208 2209 2210 Следующая > Последняя >>

Страница 2205 из 2220

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины