Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Депутатів-мажоритарників не буде? PDF Печать E-mail
Наближаються чергові вибори до Верховної Ради, але закон, який змінював би виборчу систему, ще й досі не проголосований. Нагадаємо, що на сьогодні існує законопроект «Про вибори народних депутатів України», який передбачає змішану систему виборів: 50 відсотків - за мажоритарними округами і 50 відсотків - за списками. Тобто, він істотно змінює виборче законодавство, зокрема, вводить пропорційно-мажоритарну систему, містить норму про підвищення прохідного бар’єру для партій до 5% з нинішніх 3%, у виборах більше не зможуть брати участі блоки, а лише партії. Також у проекті міститься норма про можливість самовисування кандидатів в одномандатних виборчих округах.
Подробнее...
 
«Прелести жизни» багатодітних родин Новомосковського району PDF Печать E-mail
Немиті, напівголі та голодні діти, які живуть в антисанітарних умовах - у будинку без вікон і практично без дверей… Здавалося б, що може бути страшнішим за те, що коїться у багатодітній родині Хорт, яка мешкає у Перещепиному. Та виявилося, що у Новомосковському районі практично кожна багатодітна родина живе у злиднях, перебиваючись з хліба на воду, а місцевим соціальним службам, схоже, і діла нема до того.
Подробнее...
 
ВІДРЕМОНТОВАНИЙ КОВПАКІВСЬКИЙ ФАП ВІДКРИВ СВОЇ ДВЕРІ PDF Печать E-mail
Наприкінці минулого тижня в одному з сіл Магдалинівського району відбулося справжнє свято. У Ковпаківці після декількох місяців ремонту свої двері для відвідувачів відкрив фельдшерсько-акушерський пункт. Завідувач медичного закладу Тетяна Мазниця не могла нарадуватися, дивлячись на своє оновлене робоче місце та пригадувала, як нелегко їй далися ці місяці ремонту. Тетяна Іванівна з посмішкою на обличчі розповідає, що ремонт робила разом з чоловіком, який довго не міг зрозуміти, навіщо його дружина заходилася робити ремонт самотужки. Завідувачка ФАПу пояснює, що вирішила зекономити на робочій силі, адже хотілося зробити все, а грошей було не дуже багато.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Я прошу опонентів боротися зі мною, а не з людьми похилого віку!» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      Зараз в Україні дуже складна економічна ситуація, і рівень шахрайства зростає на очах. У Новомосковську я зіткнулася з тим, що шахраї, прикриваючись моїм іменем та іменами моїх помічників, обманюють дітей війни, збираючи в них по 100 гривень за складання судових позовів. Якщо врахувати, що в мою приймальню в Новомосковську в день звертається по 20-30 людей, то не складно підрахувати, яку вигоду вони мають. До мене звернулася мешканка Новомосковська, яка показала розрахунковий рахунок, на який переказала гроші. Там вказані реквізити підприємства, на яке шахраї вимагали перевести кошти. Крім того, постраждала розповіла, що діяли зловмисники в приміщенні СШ №9, тоді як моя приймальня знаходиться за адресою проспект Леніна, 12.
Подробнее...
 
Как зайцу стоп-сигнал!» Або навіщо у центрі міста встановили карусель? PDF Печать E-mail
Мешканці Дніпропетровська вже звикли до Дня міста отримувати подарунки від своїх можновладців. Традиційно, у цей день очільник міста Іван Куліченко презентував людям черговий фонтан, за що його і прозвали у народі «мером фонтанів». Та цього разу місцеві чиновники вирішили здивувати всіх – нова гідротехнічна конструкція не з’явилася, а ось одну з найстаріших у місті встигли закопати.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2201 2202 2203 2204 2205 2206 2207 2208 2209 2210 Следующая > Последняя >>

Страница 2205 из 2277

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины