Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: «Український народ – великий!» PDF Печать E-mail

Шановні Січеславці!

Історія не терпить умовного способу, і багато років тому відбулось те, що повинно було відбутися, ми маємо те, що маємо. Велике бачиться на відстані. Хто би що не говорив, Україна – велика європейська країна, найдавніша цивілізація, а український народ – предок генетичний більшості слов’янських народів. Хто і що нам заважає жити, як живуть наші брати по крові Рюриковичі – шведи чи хоча би литовці?
Подробнее...
 
Джордж Нейтан: «Погана влада вибирається добрими громадянами, котрі не голосують» PDF Печать E-mail
2012 рік для українців буде нелегким – парламентські вибори, економічне виживання в умовах занадто високої ціни на газ, чергова фінансова криза та як наслідок життя простих людей становиться все важчим з кожним днем. На цьому тлі політичні експерти все впевненіше говорять про розчарування українців у політиках, за яких вони колись стояли на майданах, ця тенденція стосується як влади, так і опозиції.
Подробнее...
 
«А врать-то нехорошо!» Або як Борис Мазур «Перехрестя» рятував PDF Печать E-mail
Голосувати «ЗА» чи «ПРОТИ» того чи іншого рішення! Як у цих питаннях визначаються представники більшості новомосковської міськради. Під час, здавалося б, вони роблять це за методом «тикання пальцем у небо», бо за одне і те ж саме рішення можуть у різні дні голосувати по-різному. Але лише зі сторони може видатися, що голосують депутати, як-то кажуть, «наобум». Насправді, все набагато складніше.
Подробнее...
 
У Царичанці розвернув бурхливу діяльність «чорний» банкір? PDF Печать E-mail
     У Царичанці знайшовся «благодійник», який готовий був виручати бідних селян у скрутну хвилину, щоправда, робив він це не за «спасибі», а за процентну ставку у 120% річних. Все було б нічого, якби «чорний» банкір на прізвище О. обмежився б лише отриманими відсотками. Схема у поважного пана була так напрацьована, що якщо навіть людина брала у нього в кредит 2000 гривень, то у розписці її просили вказувати щонайменше 4000.
Подробнее...
 
Трагическая смерть в Святки PDF Печать E-mail
     В полном соответствии с медицинской реформой, испытуемой на Днепропетровщине,  в селе Котовка Магдалиновского района был закрыт круглосуточный терапевтический стационар. Это весьма спорное с точки зрения здравого смысла решение повлекло за собой смерть 60-ти летнего уроженца Котовки Александра Б. По словам жителей села, немолодой уже мужчина лечился от сердечной недостаточности и страдал от высокого давления. Свою жизнь и здоровье поддерживал, проходя постоянные курсы лечения в Котовском стационаре. И вот недавно стационар был закрыт, а обещанный пункт скорой помощи вроде бы как и открыли, но с одной проблемой – в нем нет ни одного автомобиля! Поэтому на все неотложные вызовы должна выезжать бригада врачей из райцентра – Новомосковска, а это ни много, ни мало 80 километров.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2201 2202 2203 2204 2205 2206 2207 2208 2209 2210 Следующая > Последняя >>

Страница 2205 из 2301

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины