Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Хоч кіл на голові теши, а я все одно головуючий?! PDF Печать E-mail
Пригадуєте діалог між лікарями з фільму «Кавказская пленница»:  «Где у нас прокурор? - В шестой палате, где раньше Наполеон был!» Так от саме цей епізод випливає у пам’яті, коли спостерігаєш за поведінкою сільського голови Єлизаветівки, щоправда з приставкою «екс», Максима Голосного. Той не втомлювався повторювати слова: «Я головуючий! Я головуючий!» І так «раз, ещё раз, ещё много-много раз!» Ця фраза за одинадцять місяців головування у селі Голосного вже просто вкараскалася у голови тутешнього депутатського корпусу, які із сесії у сесію, намагаючись внести свої пропозицій на розгляд, чули у відповідь: «Я головуючий і я вирішую давати Вам слово чи ні!» Схоже, що «молодой да ранний» Максим Ігоревич вже просто уявив себе князьком Єлизаветівської землі, за що не так давно і отримав до свого рангу приставку «екс»!
Подробнее...
 
Новомосковський міськводоканал поплутав адресата? PDF Печать E-mail
Новина про ймовірне підвищення ціни на воду, яка вперше прогриміла у Новомосковську ще напередодні травневих свят,  шокувала мешканців міста. Вони обурювалися, бо і так за цю послугу сплачують стільки, немов живуть, як то кажуть, «в лучших домах Парижа и Лондона». Та Новомосковський міськводоканал наполягав – без підвищення тарифів не обійтися. Місцеві чиновники проти здорожчання цієї послуги з восьми гривень до майже одинадцяти також не заперечували, принаймні, коли це питання виносилося на розгляд виконкому, тутешні очільники тихенько відмовчувалися.
Подробнее...
 
ФАПам Томаківщини – сучасне медичне обладнання, а Настасівському дитсадочку – шпалери! PDF Печать E-mail
День 12 жовтня перетворився на справжнє свято для кожного села та громади Томаківського району. Все почалося із засідання круглого столу, за яким зібралися представники влади різних рівнів. До обговорення планів на майбутнє запрошена була і гостя з області. Заступник голови облради Вікторія Шилова завжди радо відвідує Томаківськю землю, адже тут не лише особлива аура, а й особливі люди. Під керівництвом голови райради Наталі Скрипченко громади та села Томаківщини почали активно розвиватися, адже вона постійно підтримує сільських голів та тримає на контролі їхню роботу.
Подробнее...
 
10 жовтня Вікторія Шилова провела особистий прийом громадян у Новомосковську. PDF Печать E-mail
В основному люди скаржилися на бездіяльність місцевих чиновників у вирішенні комунальних проблем, у питанні забезпечення житлом та неможливості оформлення та переоформлення землі у Новомосковському районі. Кожен випадок, з яким звернулися жителі Новомосковщини до Вікторії Шилової, буде детально вивчений. 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: "Ми повинні всі разом боротися за благополучне життя кожної дитини " PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      Ви знаєте, що я завжди переймалася долею дітей на Дніпропетровщині, особливо моє серце болить за діточок з так званих неблагополучних сімей. За останній час я і мої помічники особисто відвідали родини, в яких права маленьких українців відверто порушуються. Випадки дуже різні, але залишитися байдужим до оченят нещасної малечі просто неможливо. Я постійно бачу недбалість соціальних служб, особливо ганебна ситуація в Новомосковському районі. Чого тільки варта історія родини Хорт, про яку ми неодноразово писали в нашій газеті.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2201 2202 2203 2204 2205 2206 2207 2208 2209 2210 Следующая > Последняя >>

Страница 2204 из 2277

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины