Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: «Я оголошую війну продажній судейській системі" PDF Печать E-mail

«Я оголошую війну продажній судейській системі – або вона  остаточно перетворить  народ в рабів олігархів, або ми знищимо її! »

Шановні Січеславці!

В громадській приймальні Соціального блоку Вікторії Шилової кожного дня йде особистий прийом громадян. Більш, ніж 50% скарг надходить на діяльність суддів. Про це говорять і прості громадяни, і депутати Верхової Ради, і Президент, який заявив про негайне реформування судової системи. Продажні судді загрузли в брудних грошах, завідомо неправомірних рішеннях, фальсифікаціях судових рішень. І головне – вони хотіли плювати і плюють на присягу. На одного чесного суддю приходиться 10 суддів-виродків, суддів-перевертнів, суддів-злочинцев. На них немає жодної управи. Своїми рішеннями вони викидають дітей на вулиці, відбирають фабрики і заводи у робітників, землю – у селян. Страшно подумати на які муки могли відправити такі судді Сина Божого, якщо б вони його судили. Як зупинити це свавілля? Мирним шляхом. Я пропоную всім, хто постраждав від діяльності суддів-злочинців, приходити до громадської приймальні ( пр. Кірова, д. 83/1) з відповідними документами, отримувати консультації наших юристів і допомогу від мене, як депутата обласної ради. Про найбільш злочинних  і корумпованих суддів ми будемо розповідати в газеті «Правий Берег». Разом ми обов’язково поборемо судову чуму, яка руйнує нашу державу, віру в ПРАВДУ і ПРАВОСУДДЯ!
 
про Чорноморський флот PDF Печать E-mail

Вікторія Шилова: «Як депутат обласної ради і лідер Соціального блоку я вітаю газові угоди між Україною і Росією, які нададуть можливість промисловій Дніпропетровщині працювати, які унеможливлять підвищення газових тарифів для населення і допоможуть наповнити державний і місцевий бюджети. Що стосується Чорноморського флоту, то я остаточно зрозуміла чиї гроші відпрацьовує Юлія Тимошенко. Це гроші західних банкірів-олігархів, яким конче необхідні бази НАТО на території Криму. Те, що ми бачили 27 квітня у Верховній Раді свідчить про те, що так звана  опозиція остаточно перетворилась на «содержанку» банкірів-олігархів, яких зараз викорчовують з їхніх кримінальних схем. На мій погляд, нажаль, це правда. Доказом того, що БЮТ завжди продавався є свідчення  багатьох депутатів, екс-бютівців, а також відкритий лист екс-кандидата в Президенти Михайла Бродського. На мій погляд, в Україні є єдина націоналістична опозиція на чолі з Олегом Тягнибоком – ВО «Свобода». Але дуже хотілося би, щоб за ідеологічними розбіжностями і влада, і опозиція не забували про життєздатність держави Україна. Дуже добре, що весь світ побачив справжніх «демократів» у Верховній Раді. Дуже сподіваюсь, що місцеві вибори будуть призначені на осінь і люди дадуть оцінку минулій політичній п’ятирічці».

 
Вікторія Шилова: «Охорона здоров’я на Дніпропетровщині під загрозою! » PDF Печать E-mail

Шановні Січеславці!

Ви, напевно, пам’ятаєте мою боротьбу з екс-губернатором Дніпропетровщини Віктором Бондарем за захист інтересів жителів Дніпропетровщини у таких питаннях, як охорона здоров’я, захист комунальних прав громадян, боротьба з корупційними оборудками можновладців, захист шахтарів, хворих на туберкульоз і т.д. Дякуючи Богу і українському народу Бондар і його пособники пішли у минуле разом з їхньою хазяйкою Тимошенко. Але деякі з людей Бондаря, користуючись певною зайнятістю влади, зараз сидять на своїх теплих місцях, насамперед я маю на увазі поки що начальника обласного управління охорони здоров’я  Валентину Гінзбург.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Медицина має бути безкоштовною. По-справжньому безкоштовною» PDF Печать E-mail

14 квітня в програмі «Інтерв’ю» Дніпропетровського Державного телеканалу депутат обласної ради, голова постійної комісії облради з питань об’єднання громадян та ЗМІ Вікторія Шилова розповіла про новопризначених керівників області та про необхідні зміни у системі охорони здоров’я .

Подробнее...
 
В. Шилова: «Ніхто не має права втручатися в політику тільки тому, що у нього є гроші» PDF Печать E-mail

Нещодавно у прямому ефірі Дніпропетровського Державного телеканалу депутат обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань об’єднання громадян та ЗМІ Вікторія Шилова розповіла про своє бачення майбутнього виборної системи в Україні та вітчизняних ЗМІ.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2201 2202 2203 2204 2205 2206 2207 2208 2209 2210 Следующая > Последняя >>

Страница 2204 из 2220

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины