Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


У Новомосковському районі наважилися говорити про підвищення тарифів на воду PDF Печать E-mail
Чи не щодня з різних трибун прем’єр-міністр України Микола Азаров заявляє – підвищення тарифів на комунальні послуги не може мати місця. Свої слова він підкріплює і попередженням, мовляв, кожен керівник району чи області, а також керівники комунальних підприємств, які принаймні спробують новими розцінками загнати громадян у ще більш глухий кут, нестимуть персональну відповідальність за такі кроки. Та схоже, не для всіх очільників районів слова прем’єр-міністра мають вагу, бо у Новомосковському районі наважилися заговорити про подорожчання води.
Подробнее...
 
Як новомосковські чиновники, сидячи вдома у теплі, безхатченків рятують! PDF Печать E-mail
Мінусова температура на вулиці завжди додає клопоту не лише мешканцям районів, міст та селищ, але й чиновникам. Одне з завдань, яке у цей період лягає на плечі можновладців – врятувати від гибелі на морозі безхатченків. Зараз його виконання знаходиться під жорстким контролем, бо фактично за п’ять днів в Україні через низьку температуру загинуло майже тридцять людей. Аби уникнути смертей, по всіх куточках країни були розставлені намети з гарячим чаєм та їжею. Тут люди, що не мають даху над головою, можуть зігрітися та врятуватися від лютої зими. Та на жаль, навіть у такій критичній та нелегкій ситуації у Новомосковську знайшлися ті, хто на цій темі цинічно прорекламував себе, а натомість палець об палець не вдарив, аби обігріти людей та врятувати їх від смерті.
Подробнее...
 
Усе тепло дітям PDF Печать E-mail

   Збереження тепла – питання актуальне чи не для кожного другого сільського навчального закладу. Всі вони розміщені переважно у стареньких приміщеннях. Ремонт у дитячих садочках та школах вихователям та батькам ще вдається робити власними силами, а за рахунок бюджету зазвичай латають протікаючи дахи та підлогу, що провалюється. А от заміна вікон все частіше лягає на плечі благодійників. Так, Вікторії Шиловій за підтримки небайдужих підприємців вже вдалося замінити величезне вітражне вікно у одній з новомосковських шкіл, утеплити кімнату ясельної групи у смт. Меліоративне, а також вже проведені заміри вікон у будинку ВВВ пана Ореховського з Царичанського району і незабаром розпочнуться самі роботи. Тепер заступник голови облради вирішила взятися за благоустрій дитячого садочку у Поливанівці Магдалинівського району.
Подробнее...
 
Народний депутат спіймався на брехні PDF Печать E-mail

     Представники влади бувають різними. Деякі спілкуються с потенціальними виборцями аби дізнатися про їх проблеми та допомогти вирішити, а деякі вибирають елементарний, простий, але брехливий варіант власного піару. Саме на такій поведінці, не думаючи і не гадаючи, що його «неправда» може бути розкритою, днями спіймався народний депутат, що закріплений за Новомосковськом та ще декількома районами Дніпропетровської області.{jcomments on}

Подробнее...
 
П’ятитисячне населення Меліоративного на три дні залишилося без води PDF Печать E-mail

      Настання морозів, як правило, супроводжується купою проблем. І цей рік для України не став виключенням. Варто було лише стовпчикам термометрів опуститися нижче позначки -10, як стрічки новин різних видань заполонила інформація – 12 людей за декілька діб замерзло на смерть, більше 300 отримали обмороження, а на лініях електромереж та теплопостачання у різних куточках країни були зафіксовані пошкодження.{jcomments on}

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2201 2202 2203 2204 2205 2206 2207 2208 2209 2210 Следующая > Последняя >>

Страница 2203 из 2301

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины