Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Хто закрив всевидюче око? PDF Печать E-mail
Одного осіннього дня дніпропетровці побачили, що скляна куля, яка вінчала піраміду на Набережній, розтрощена. В прес-службі ГУ МВС у Дніпропетровській області пояснили, що поки злочинці не спіймані, проте даний вчинок може кваліфікуватися за статтею «Хуліганство» і за нього світить від 5 місяців до 5 років позбавлення волі. На міських форумах одразу почалося жваве обговорення цієї події. Одні жаліли, що Дніпропетровськ лишився «кулі бажань», біля якої так полюбляли фотографуватися молодята та гості міста. Інші раділи, що «масонське око» нарешті хтось прикрив.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «У міста вже достатньо вкладалося грошей, час озирнутися в бік села» PDF Печать E-mail
Магдалинівський район – один з найкрасивіших на Дніпропетровщині, саме тут можна побачити природу, притаманну лісо-степовій зоні. І саме в цих місцях колись розташовувалася Приорільська паланка Запорізької Січі. Коли спілкуєшся з жителями Магдалинівського району, з першого погляду розумієш, що нащадки волелюбних козаків прагнуть бути гідними своїх предків. Бо люди тут працелюбні та привітні, справжні патріоти свого рідного краю. Вікторія Шилова, готуючи свої пропозиції до обласного бюджету 2012 року, об’їжджає ввірені їй райони та особисто спілкується не тільки з високими керівниками, а ще й з головами абсолютно всіх селищних рад. Адже завдяки подібним зустрічам депутат обласної ради дізнається з перших вуст хто потребує допомоги та на які об’єкти треба витрачати кошти бюджету. Цього разу 20 голів селищних рад Магдалинівського району в невимушеній та дружній атмосфері розповідали Вікторії Шиловій про свої проблеми, а іноді і досягнення.
Подробнее...
 
Робоча група думає над планом розвитку Новомосковська?! PDF Печать E-mail
Декілька місяців тому над Новомосковськом замайоріла надія на світле і процвітаюче майбутнє – у місті організували спеціальну робочу групу соціально-економічного розвитку. Керування цією групою доручили народному депутату України Миколі Солошенку, наділивши його усіма владними повноваженнями. Вочевидь, за останні десять років, а саме стільки Микола Павлович має мандат народного обранця, він багато зробив для Новомосковська та його мешканців, якщо йому довірили таку відповідальну місію. У команду увійшли й інші представники від влади – міський голова Сергій Анатолійович Мороз та голова райдержадміністрації Олег Анатолійович Миронов.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «РЕСи виставляють неадекватні розрахунки на свої послуги» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      Ви знаєте, що я завжди виїжджаю до районних територіальних громад та прямо на місцях спілкуюсь з сільськими та селищними головами для того, щоб дізнаватися про проблеми ввірених мені районів та взагалі всіх інших районів Дніпропетровщини, а також шукати шляхи їх вирішення. Останнім часом майже всі сільські, селищні голови скаржаться на те, що РЕСи, які належать до обленерго, виставляють неадекватні розрахунки за свої послуги. Наприклад, щоб зробити узгодження на освітлення однієї вулиці, треба заплатити близько 7 тисяч гривень. Це тільки, щоб зробити проект, я вже не говорю про введення  в експлуатацію, лічильники і таке інше. Вони вимагають гроші за дрібниці, але не ремонтують стовп, для того, щоб унеможливити падіння дротів на землю, як це сталося в селі Соколовське Новомосковського району.
Подробнее...
 
Неостаточне рішення PDF Печать E-mail
11 жовтня Печерський суд Києва визнав екс-прем’єра Юлію Тимошенко винною у перевищенні влади та службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році і засудив її до позбавлення волі строком на сім років. Родіон Кірєєв своїм рішенням також зобов’язав Тимошенко відшкодувати збитки «Нафтогазу» у розмірі 1,5 млрд грн. і виплатити судові витрати. Вперше в Україні саджають за грати політика такого високого рівня, тому ця подія нікого не залишила байдужим. Прокоментували рішення районного судді міста Києва керівники європейських країн, міжнародних інституцій, США та Росії. Лихоманить український політичний бомонд, а простий люд в транспорті та на вулицях обговорюють тільки одне питання – чи сидітиме Тимошенко весь строк або, можливо, їй вдасться залишитися на волі.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2201 2202 2203 2204 2205 2206 2207 2208 2209 2210 Следующая > Последняя >>

Страница 2203 из 2277

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины