Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Як рідна мати позбавила маленьку Анастасію даху над головою? PDF Печать E-mail

   Анастасії Андрєєвій лише п’ять років, але пройти їй довелося через чималу купу життєвих подій. Свого часу вона проживала разом з мамою та бабусею і, здавалося б, все було нормально. Але у 2009 році бабуся дівчинки померла, а рідна матір все частіше почала заглядати «у чарку». Залишившись з ненькою, що полюбляла випити сам на сам, дівчинці доводилося несолодко. І добре, що постійно поруч була ще одна бабуся Анастасії – Людмила Корж. Жінці довелося забрати онучку до себе і стати для неї і мамою, і татом, і бабусею. Маму п’ятирічної дівчинки згодом позбавили батьківських прав, а опікуном маленької назначили саме Людмилу Григорівну.
Подробнее...
 
Ціна дошкільного виховання малечі Хутірського та Чаплинки - декілька мільйонів гривень PDF Печать E-mail
Як влаштувати свого малюка у дитсадочок? Від пошуку відповіді на це запитання у молодих батьків Дніпропетровщини голова починає боліти чи не у день появи на світ новонародженого. Ця проблема виникла тоді, коли демографічна ситуація пішла на спад, і приміщення дитсадочків «пустили з молотка». У наявній їх кількості потреби більше не було, тож приміщення дитсадків почали розпродавати. Згодом число породіль та дітей поступово зростало, а за ним - і черги до дошкільних закладів. Вступ до дитсадочка перетворився чи не на вступ до вищого навчального закладу: не пройшов «конкурс» – залишився за бортом. У такій ситуації опинилися в основному мешканці міст та мегаполісів, на селі картина кардинально протилежна.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова «Допомагайте один одному пережити люті морози!» PDF Печать E-mail
Перша половина зими минула з аномально теплими температурами, але настав той час, коли до нас прийшли справжні морози. Раніше температура -20 була характерною для всього зимового періоду, проте зараз, в часи глобального потепління, ми відвикли від такого холоду, і переживаємо його важче. Мені дуже хотілось би, щоб ані в Україні, ані на Дніпропетровщині зокрема, не повторилась трагедія, яка відбулась кілька років тому в Алчевську.
Подробнее...
 
Що буде з Троїцьким собором? PDF Печать E-mail
Минуло близько 3 місяців з тих пір, як голова облдержадміністрації Олександр Вілкул провів зустріч з активом  Новомосковська. На цьому засіданні губернатор ініціював створення робочої групи для розробки детального стратегічного плану розвитку Новомосковська, яку очолив народний депутат Микола Солошенко. Одним із завдань Олександра Вілкула було врятувати від руйнування відомий на весь світ Свято-Троїцький собор. Члени робочої групи взяли під козирок всі настанови керівника області, а Микола Солошенко на кожному засіданні Новомосковського виконкому заявляв, що він особисто доб’ється виділення грошей на ці цілі з Верховної Ради.
Подробнее...
 
Приховування аварійних ситуацій у морози не зійде очільникам з рук! PDF Печать E-mail
Настання морозів, як правило, супроводжується купою проблем. І цей рік для України не став виключенням. Варто було лише стовпчикам термометрів опуститися нижче позначки -10, як стрічки новин різних видань заполонила інформація: 30 людей за лічені дні замерзли насмерть, більше 300 отримали обмороження, а на лініях електромереж та теплопостачання у різних куточках країни були зафіксовані пошкодження.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2201 2202 2203 2204 2205 2206 2207 2208 2209 2210 Следующая > Последняя >>

Страница 2202 из 2301

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины