Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Шановні Січеславці! PDF Печать E-mail
3 червня обласна рада отримала нового голову – відомого в регіоні промисловця  Євгена           Удода. Креатуру Партії регіонів підтримали 85 депутатів, причому голосування було таємним. На цій події я хотіла би зупинитися окремо. Юрій Вілкул керував облрадою 4 роки, і жодного дня ми не пошкодували, що маємо саме такого голову. І хоча іноді він спілкувався з депутатами як ректор (до обрання на посаду голови облради він був ректором Криворізького технічного університету), його поради і дії завжди були людськими і державними. Як говорив Козьма Прутков – «Зри в корень», і цим принципом завжди керувався і керується Юрій Вілкул. Небагато політиків в Україні добровільно відмовляються від посад такого рангу як голова обласної ради. Коле волею українського народу на посаду президента був обраний Віктор Янукович, в нашій області багато що змінилося. Губернатором було призначено людину з Дніпропетровщини, сина голови облради – Олександра Вілкула. І перша заява Вілкула – батька була про свою відставку з посади. Це був дійсно моральний, етичний крок по відношенню до громадян області. Але, чесно кажучи, більшість депутатів облради хотіли би, щоб Юрій Вілкул залишився на своїй посаді. І це бажання є даниною своєму голові за 4 роки дійсно класної роботи на благо області. Зараз ми отримали нового голову обласної ради. Євген Удод – молода людина, досвічений промисловець і економіст, він має багаторічний досвід керування великими підприємствами. На мій погляд, тандем Олександр Вілкул - Євген Удод надасть Дніпропетровщині наростити економічний потенціал, а це означає підвищення соціальних стандартів.
 
Вікторію Шилову поновили на ДОДТРК PDF Печать E-mail
2 червня Новомосковський міжрайонний суд поновив Вікторію Шилову на посаді генерального директора ДОДТРК з відповідною виплатою зарплатні за 10 місяців через незаконність звільнення. Як заявила Вікторія Шилова, вона вітає рішення суду: “На мій погляд це рішення абсолютно справедливе, зрозуміло, що колишня влада, звільнивши мене, намагалася знищити неугодну їм людину.19 травня я була призначена на посаду заступника голови облради, і вже почала активно працювати. Як голова постійної комісії облради з питань зв’язків з громадськістю та ЗМІ я плідно співпрацюю з Дніпропетровським Державним в рамках регіональної програми. Тому я прийняла рішення написати заяву про звільнення з посади генерального директора ДОДТРК за власним бажанням”.
 
Вікторія Шилова: «Я вітаю проведення місцевих виборів 31 жовтня ». PDF Печать E-mail

Шановні Січеславці!

Я вітаю Вас з можливими виборами до місцевих рад 31 жовтня 2010 року. Я впевнена, що Ви пам’ятаєте, як ще 3 місяці тому в ефірі Дніпропетровського Державного я говорила, що вибори відбудуться саме восени. Я була абсолютно впевнена, що Президент буде захищати Конституцію України, яка чітко говорить, що місцеві вибори мають відбутися саме 31 жовтня 2010 р.
Подробнее...
 
Нові дані щодо життя голови Індустріального райсуду. PDF Печать E-mail

Або «вооружен и очень опасен»

До громадської приймальні Соціального блоку потрапила інформація, яка потребує детальної перевірки, мова йде про діяльність голови Індустріального районного суду Геннадія Кухтіна. В газеті «Правий Берег» ми вже розповідали про деякі цікаві факти з життя судді, і ось в нас з’явилася нова інформація.

Характер побутового життя родини Кухтіних свідчить про їх  значне матеріальне та  фінансове становище. Звідки гроші? Можна припустити, що пан Кухтін використовує своє службове становище, один з прикладів – корупційний скандал впродовж 2005 – 2006 рр. при створенні в Україні Центру українсько – азербайджанської дружби. В нас є інформація, що його батько, Кухтін Олексій Юхимович, 02.08.1940 р.н., був введений співзасновником до ТОВ «Форум Плаза». Дане підприємство має у власності низку об’єктів нерухомості та здійснює свою господарську діяльність із надання послуг оренди. Крім того, на батька було зареєстровано наступні автомобілі: «Toyota Camry» д/з АЕ 0040АЕ сірого кольору, який використовується особисто Геннадієм Кухтіним під управлінням приватного водія та «Toyota Land Cruiser Prado», д/з АЕ 0770 АН, бежевого кольору.
Подробнее...
 
Вітаємо! PDF Печать E-mail
19 травня Вікторію Шилову було призначено заступником голови обласної ради. Відтепер Вікторія Шилова буде опікуватись питанням харчової і переробної промисловості, а фактично – соціальними питаннями, починаючи від захисту населення від ГМО, закінчуючи боротьбою з алкоголізацією суспільства. Ця посада в органі місцевого самоврядування дозволить Вікторії Шиловій бути корисною громадянам Дніпропетровської області в їхній боротьбі за підвищення соціальних стандартів і поліпшення життя всіх чесних, порядних, працьовитих громадян.
 
<< Первая < Предыдущая 2201 2202 2203 2204 2205 2206 2207 2208 2209 2210 Следующая > Последняя >>

Страница 2202 из 2220

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины