Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Магдалинівка - Лас-Вегас без прибутків! PDF Печать E-mail
Саме Лас-Вегасом, але без прибутків, назвала Вікторія Шилова Магдалинівський район, коли перебувала там декілька місяців тому. Ці території розташовані на газових свердловинах. Скільки їх тут, достеменно не знає ніхто, але точно більше ста – говорять мешканці району. Фактично – це золоте дно, проте нічого, крім головного болю, жителям Магдалинівки ці свердловини не приносять. Хоча ні! Двадцять п’ять тисяч гривень щорічного прибутку в місцевий бюджет від компаній-видобувальників.
Подробнее...
 
На Дніпропетровщині має бути пам’ятник князю Святославу. PDF Печать E-mail
До заступника голови обласної ради Вікторії Шилової звернувся голова громадської ради міста Дніпропетровська пан Юрій Богатирьов. Активісти цієї організації просять посприяти  відродженню древнього культурного коріння слов’янського народу. Зокрема, мова йде про створення культурно – меморіального комплексу на місці загибелі князя Святослава Ігоревича. Члени громадської ради одноголосно проголосували за встановлення на Дніпропетровщині пам’ятника Великому Переможцю Святославу Ігоревичу. Вікторія Шилова, у свою чергу, позитивно оцінила пропозицію людей, небайдужих до історії нашого краю. Депутат обласної ради має намір ініціювати створення міждержавної (Україна - Росія) програми для фінансування будівництва культурно – меморіального комплексу.
Подробнее...
 
В. Шилова: "Ми повинні зупинити олігархів всіх національностей та всіх віросповідань" PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      Я дуже радію з того, що Володимир Путін та Микола Азаров підписали договір про зону вільної торгівлі у рамках Співдружності. Мова йде про створення нового фундаменту торговельно-економічних відносин у рамках СНД. До того ж, підписана угода про Єдину систему обліку громадян третіх держав і осіб без громадянства, країн СНД, що в’їжджають на територію, і угода про порядок перегляду ступеню секретності інформації, засекреченої у період існування СРСР.
Подробнее...
 
Несудимий керівник небезпечної «Утіліти»?! PDF Печать E-mail
Вже майже рік тягнуться судові слухання позову керівника ЗАТ «Утіліта» Сергія Карпенка до заступника голови обласної ради Вікторії Шилової. Сергій Анатолійович вимагає від Вікторії Шилової спростувати інформацію, яка була опублікована ще наприкінці минулого року у газеті «Правий берег», творчим редактором якої є Вікторія Віталіївна. У статті з назвою «Кто есть кто на Новомосковской земле?» йшлося про кандидата в обласні депутати від партії «Сильна Україна» Сергія Карпенка. Журналіст розповів, що претендент на мандат має дві судимості та очолює підприємство, яке отруєю життя жителів Кулебівки.
      20 жовтня у стінах Кіровського райсуду Дніпропетровська відбулося чергове слухання цієї справи. Сам заявник на слухання не з’явився – відбілювати свою честь та гідність Сергій Анатолійович доручив захиснику, утім, чи вийшло це в нього судіть сам!
Подробнее...
 
Чи не докотиться до Дніпропетровщини хвиля погромів? PDF Печать E-mail
Масові антикапіталістичні акції протесту відбулися на всьому європейському континенті, зорема, у 900 містах. Серед них Амстердам, Мадрид, Барселона, Брюссель, Берлін, Гамбург, Лейпциг, Франкфурт, Рим, Лісабон, Лондон, Женева, Париж, Сараєво, Відень.
      Мета демонстрантів - висловити протест проти сильного розшарування бідних та багатих, а також проти спекуляцій банкірів, які не притягнуті до відповідальності й надалі безкарно опікуються сумнівними оборутками. Втім, більшість учасників вважають, що лише косметичних заходів та ухвалення кризових пакетів недостатньо, і настав час змінити всю систему. У Лондоні на мітингу виступив засновник інтернет-порталу, що друкує таємні документи, Wikileaks, Жуліан Ассанж. Він наголосив, що банківська система у Великобританіі тримається на грошах корумпованих ділків. Сотні тисяч людей на різних континентах доєдналися до започаткованого у США руху «Окупуй Уолл-Стріт». В Україні поки що немає бажаючих вийти на вулиці та протестувати, хоча  наші банкіри-олігархи, подекуди з подвійним громадянством, дають чимало привидів навіть до погромів.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2201 2202 2203 2204 2205 2206 2207 2208 2209 2210 Следующая > Последняя >>

Страница 2202 из 2277

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины