Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова «Я шокована кривавим вбивством Каддафі!» PDF Печать E-mail

                                         Шановні Січеславці!
      Коли я дивилася на кадри загибелі Муаммара Каддафі, мене не залишало відчуття, що над ним вчинили криваву розправу. Каддафі був у нетямущому стані, а повстанці перетворилися на зграю диких тварин, піддаючи тортурам свого колишнього лідера та ґвалтуючи його. Хоча і тваринами цих нелюдів складно назвати, тому що в тваринному світі діють більш цивілізовані правила життя. Погляньте на кадри з Лівії, я чомусь не бачу на вулицях простого народу, який би святкував смерть диктатора, можна побачити лише повстанців зі зброєю. До влади внаслідок перевороту прийшла зграя божевільних нелюдів. І де б були ці повстанці, якби не допомога сил НАТО, які вже тривалий час бомбардували Лівію?
Подробнее...
 
Великий Піклувальник Віктор Пінчук?! PDF Печать E-mail
На сторінках газети «Правий берег» ми неодноразово друкували критичні матеріали про олігархів та багатіїв різних національностей і віросповідань. Ми розповідали, чим вони прославилися, збагачуючись на нашій українській землі, інформували, хто і що зробив, а хто палець о палець не вдарив і жодної копійки не вклав у розвиток держави, у якій живуть та працюють. Аби дотриматися рамок неупередженості та об’єктивності, цього разу ми вирішили розповісти про добрі справи багатіїв. І почнемо з олігарха Віктора Пінчука – він же зять колишнього Президента України Леоніда Кучми, він же господар компанії «Інтерпайп», він же меценат...
Подробнее...
 
З діагнозом ДЦП сам на сам? PDF Печать E-mail
Словами неможливо описати горе та переживання матерів, дітки яких страждають на церебральний параліч. Бачачи, що у їхніх малюків не все виходить робити самостійно, мамам хочеться плакати, але не роблять вони цього лише тому, бо бояться, що ці сльози розхвилюють їхню кровиночку. Якщо ці матері і плачуть, то лише тихо. І повторюючи про себе запитання, чому це сталося з їхніми малюками, і чому вони залишились сам на сам з діагнозом ДЦП.
Подробнее...
 
Конкретні кроки розвитку Новомосковська від Вікторії Шилової PDF Печать E-mail
Заступник голови обласної ради не увійшла до робочої групи Новомосковська. Утім, Вікторія Шилова веде доволі активну роботу на теренах міста: допомагає мешканцям, які потребують підтримки, та відстоює інтереси громади. Нагадаємо, що саме завдяки активній позиції Вікторії Шилової очільникам міста та керманичу новомосковського водоканалу не вдалося підвищити і до того здирницький тариф на воду для населення. Вікторія Віталіївна пропонувала навіть Сергію Морозу поїхати до Нікополя та перейняти досвіт тамтешнього мера Токаря, якому вдалося знизити вартість цієї комунальної послуги до 3 грн. 60 коп. Та Сергій Анатолійович до пропозиції заступника голови облради не прислухався, тому мешканці Новомосковська і досі змушені платити за воду по 8 грн. 60 коп.
Подробнее...
 
Ряди робочої групи Новомосковська поповнив ще один член ? PDF Печать E-mail
У попередніх номерах газети «Правий берег» ми розповідали про те, що на теренах Новомосковщини була створена робоча група. Перед її членами була поставлена відповідальна задача – розробити програми, які б сприяли виходу міста з глибокого затишшя, та продумати дії, які б привели до розвитку Новомосковська. Напрацювання членів групи за декілька місяців роботи поки що так і не стали відомі широкому загалу. Та, судячи з того, що їхні ряди поповнилися, думати над розвитком Новомосковської землі членам доводиться чимало!
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2201 2202 2203 2204 2205 2206 2207 2208 2209 2210 Следующая > Последняя >>

Страница 2201 из 2277

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины