Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Коментар по Куліченко PDF Печать E-mail

Вікторія Шилова: «Коли я почула, що Куліченко готується вступити до лав Партії регонів, я зрозуміла, що Тимошенко таким чином отримає свого мера в Дніпропетровську».

Шановні Січеславці!

Для мене тандем Тимошенко – Куліченко останні 5 років був абсолютно зрозумілим. Вони однаково добре розповідали про те, що вони зроблять, яким чином відновлять справедливість та нагодують малозабезпечених. Різниця тільки в тому, що Тимошенко розповідала це 5 років, а Куліченко – 10. Але коли Тимошенко програла, Куліченко зрозумів – аби залишитися мером ще 5 років, треба прийти на поклін до Президента України Віктора Януковича, проти якого, на мій погляд, працювала вся виконавча гілка Дніпропетровська. Після заяви прем’єр-міністра України Миколи Азарова, що Дніпропетровську потрібен новий мер, Куліченко не забарився і, як подейкують, хотів на сесії міськради оголосити про свій вступ до Партії регіонів. Сесія відбулась, але заява не пролунала. Не знаю, чи зробить Партія регіонів ставку на цього «плящущего человечка», але городяни цю ставку навряд чи зроблять. Хаос, бруд, неповага до територіальної громади – все це ознаки правління Куліченка. На фоні нових, шикарних елітних будинків, які виростали за рахунок дитячих майданчиків та зруйнованих пам’яток архітектури в Єкатеринославському стилі, більшість населення міста виглядає жебраками.

Шановні Січеславці! Соціальний блок Вікторії Шилової оголошує про початок кампанії  - «Дніпропетровськ без Куліченка!». Невже ми можемо допустити ще 5 років занепаду нашого міста? Хіба ми можемо уявити ще 5 років хаосу, бедламу і бруду? Приєднуйтесь до нашого Соціального блоку і громадського руху «Дніпропетровськ без Куліченка!». Я чекаю на Ваші думки щодо діяльності Івана Івановича. І мені зовсім неважливо за кого Ви будете голосувати на виборах, мені важливо, щоби Ви обрали нового мера і нову надію для нашого рідного міста.

 
Увага PDF Печать E-mail

23 червня (середа) з 15.00. по 17.00  депутат обласної ради Вікторія Шилова буде проводити особистий прийом громадян у Магдалинівці.

Адреса – вул. Радянська, 27       тел. (0291) 2-15-89

 25 червня (п’ятниця) з 15.00. по 17.00  депутат обласної ради Вікторія Шилова буде проводити особистий прийом громадян у Новомосковську.

Адреса - вул. Октябрська, 18     тел. (05693) 31-00-01
 
Справа про незаконне виділення лісів Бондарем забута? PDF Печать E-mail

«Правий берег» продовжує інформувати читачів про ймовірно незаконну діяльність екс-губернатора Віктора Бондаря на Дніпропетровщині.

Цього разу ми нагадаємо, як одним своїм розпорядженням у 2008 році пан Бондар віддав 22 га лісів своїм помічникам та друзям. Зокрема, йдеться про ймовірне виділення у приватну власніть на території Кіровської сільської ради Дніпропетровського району земельних ділянок за рахунок земель Кіровського лісництва.

Для перевірки законності надання земельних ділянок В. Шилова зверталася до усіх можливих інстанцій, втім, ті переважно відписувалися одна на одну. Так, Секретаріат Президента України (тоді ще – Віктора Ющенка) відадресував депутатський запит до Генеральної прокуратури Украни. Генпрокуратура у свою чергу направила до Прокуратури Дніпропетровської області, а та – до Дніпропетровського міжрайонного природоохоронного прокурора І.М. Поночовного.
Подробнее...
 
Про те, яку свободу слова захищає 5 канал, я розповім з власного досвіду PDF Печать E-mail

Вікторія Шилова : «Про те, яку свободу слова захищає 5 канал, я розповім з власного досвіду».

Шановні Січеславці!

Ви бачите істеричні заяви представників 5 каналу, 1+1, СТБ, TVI, ICTV та інших комерційних каналів. Зараз вони волають про те, що їм закривають рота і не дають говорити правду. А яку правду, шановні «правдолюби»? Правду, яку вам вкладають у вуха ваші хазяїва-олігархи, для того, щоб оббріхувати Президента, стравлювати одну частину України з іншою і лякати людей неіснуючими загрозами? Чому ці канали жодного разу не розповіли правду про діяльність «великих слуг українського народу» - Коломийського, Порошенка, Пінчука та інших персон з подвійним або потрійним громадянством? Тобто, свобода слова для цих журналістів – це свобода слова для олігархів. Поставте собі питання, шановні Січеславці, хто пограбував цілу країну, забрав підприємства, які будував весь радянський союз, знищив соціальну сферу, перетворив більшість мого українського народу у жебраків?
Подробнее...
 
Чого чекати від нового призначення Віктора Бондаря? PDF Печать E-mail
Після численних скандалів на Дніпропетровщині, звинувачень у розкраданні бюджетних коштів, незаконній роздачі лісу, утисках свободи слова та, головне, дискваліфікації як депутатами обласної ради, так і Президентом, здавалося, на карєрі колишнього губернатора Віктора Бондаря можна було поставити хрест. Втім, днями Кабінет Міністрів ввів додаткову посаду заступника голови Державної митної служби і призначив на неї... Віктора Бондаря, по квоті Комуністичної партії України. Про це йдеться в розпорядженнях Кабміну №1090-р і №1091-р від 26 травня.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2201 2202 2203 2204 2205 2206 2207 2208 2209 2210 Следующая > Последняя >>

Страница 2201 из 2220

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины