Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: «Українці мають своє свято закоханих – день Івана Купала» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      Наближається 14 лютого – день святого Валентина, так званий день всіх закоханих. В багатьох починається справжня істерія, як провести цей день, що подарувати своїй половинці, а для того, в кого немає коханої людини – це зайвий привід відчути себе самотнім. Особисто для мене 14 лютого - це суто західне, комерційне свято, день відмазки і примусу. В цей день продається весь непотріб, який не можна було продати протягом року, і вироби з сердечками коштують набагато більше, ніж у звичайні дні. А головне, з точки зору української душі день Св. Валентина - це чужорідне для нас свято, ми маємо власне слов’янське свято кохання, день літнього сонцестояння - Івана Купала. Особисто я завжди відзначаю це старовинне свято, мої очі тішать українці у вишиванках, які зберігають традиції наших предків.
      Саме на Івана Купала хлопці освідчувалися  дівчатам, заручалися, а ті, хто не мав пару – ворожили. Наші предки вірили, що саме на Купала можна зустріти справжнє кохання на все життя. А ось день святого Валентина не прийнято асоціювати з сім’єю або добрими вчинками. Це скоріше можливість подарунками купити все те, що навіяно хтивими бажаннями. Я вважаю, що дарувати любов, підтримку, доброту потрібно щодня, а не раз на рік.
                                                                                       З любов’ю та повагою, Вікторія Шилова
 
Відкритий лист Вікторії Шилової до новомосковців! PDF Печать E-mail
«Шановні жителі Новомосковська! Балотуючись у депутати обласної ради, я обіцяла Вам повернути у комунальну власність об’єкти, які свого часу були незаконно «прихватизовані» і просто відібрані у громади. Свої слова я пам’ятаю і дотримуюся їх. Як депутат обласної ради, я ініціювала повернення громаді 171 об’єкта комунальної власності. 70% з них були переоформлені на окремі фірмочки із порушеннями, а деякі незаконно забрані у вас, мешканців Новомосковська. Саме за такі неправомірні справи нині під вартою знаходиться колишній міський голова Віктор Літвіщенко! Деяким його подільникам поки вдається тікати від правосуддя, ховаючись за депутатськими мандатами. Але повірте, це лише питання часу. Нам вже вдалося врятувати Новомосковську вечірню школу №9, яку подільники та колишні найкращі друзі пана Літвіщенка вирішили нашвидкуруч заграбастати, поки не настав їхній час відповідати перед законом.
Подробнее...
 
Хто захистить права українців на найвищому рівні? PDF Печать E-mail
Згідно багатьох соціологічних опитувань, чи не найбільшою проблемою після бідності та корупції українці називають порушення прав людини. Якщо в 2010 році про це говорили 24 відсотки українців, то нині вже 31 процент називають зневажання правами людини однією з найнагальніших проблем України. Про це свідчать результати соцопитування, проведеного в жовтні 2011 року незалежним дослідницьким інститутом IFAK Ukraine. На всій території України було опитано 1000 осіб.
     Вже більше 14 років посаду уповноваженого Верховної Ради з прав людини обіймала Ніна Карпачова. Днями закінчилась чергова п’ятирічна каденція перебування Карпачової на посаді омбудсмена і постало питання - хто надалі буде захищати права українців на державному рівні. Так само серед експертів розпочалася дискусія щодо того, наскільки якісно та сумлінно Ніна Іванівна виконувала покладені на неї обов’язки.
Подробнее...
 
Рядових працівників Новомосковського трубного заводу вирішили заморозити на смерть? PDF Печать E-mail
Днями до громадської організації Вікторії Шилової у Новомосковську звернулися працівники трубного заводу – вони повідали, що температура у цехах їх підприємства не перевищує нульову позначку. Люди кажуть – подекуди у приміщеннях температура навіть опускалася до мінус 10. Працівники підприємства, аби не замерзнути на смерть на власних робочих місцях, натягують на себе все, що під руку потрапляє, але керівництво наполягає – ніяких фуфайок та жилетів, мовляв, всі мають ходити хай і у тонесенькій, але фірмовій робі корпорації «Інтерпайп».
   Мабуть вже сьогодні кожному відоме таке поняття як «дресс-код». Та перш ніж вимагати його дотримання і олігарху Пінчуку, який має безпосереднє відношення до ВАТ «Інтерпайп – Новомосковський трубний завод», і його опричникам – ставленикам у Верховній Раді, варто було б створити нормальні умови для роботи людей. Та олігархи думати про людей не звикли! Мінусова, не мінусова температура, а натягуй наш логотип та рекламуй. І дарма, що холодно, і для людини переохолодження може обернутися тяжкими наслідками!
Подробнее...
 
Тепер прорив у водних комунікаціях стався у с. Піщанка PDF Печать E-mail
Минулого понеділка застарілі і не підготовлені до зими водні комунікації далися взнаки і мешканцям с. Піщанка Новомосковського району. Того дня система дала збій і люди залишилися без води. Прорив у комунікаціях стався просто біля церкви по вулиці Комсомольській. Цікаво, але сам голова Новомосковського району дізнався про аварію лише у четвер, коли на допомогу місцевим мешканцям кинулися депутати обласної ради та засоби масової інформації. Саме завдяки журналістам, які висвітили проблему прориву на лінії водопостачання у Піщанці, до вирішення якої ніхто не долучався протягом трьох днів, пан Олег Миронов почув про те, що буквально за декілька кілометрів від його робочого місця люди залишилися без води. Та люди кажуть – все він знав, і все він чув, мовляв, просто висовувати носа зі своїх комфортабельних апартаментів у дніпропетровських «Башнях» не бажав.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2201 2202 2203 2204 2205 2206 2207 2208 2209 2210 Следующая > Последняя >>

Страница 2201 из 2301

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины