Шилова Виктория Витальевна - официальный сайт Днепропетровск Украина
 
    Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


В.Шилова: "Якщо на виборах переможе "Партія рабовласників", українські діти перетворяться у рабів" PDF Печать E-mail
- Нещодавно міністр охорони здоров’я бадьоро відзвітував, що перший етап впровадження медичної реформи в пілотних областях майже завершено. Ви неодноразово заявляли, що така медреформа - це геноцид проти українців. Невже не бачите нічого позитивного у реформуванні?
      
      - Я всім серцем бажаю, щоб наші керівники нарешті звернули свою увагу на медичну галузь і зрозуміли, що їхнє реформування призведе до вимирання народу. Як у нас виходить? В Києві вирішили, що треба реформувати. Губернатор сам запропонував Дніпропетровську область для експериментів, бо в нас же повинен бути «регіон - лідер».
Подробнее...
 
Приватники просять Солошенка присмирити своїх «дружків» PDF Печать E-mail
Новомосковська міська рада не перестає дивувати всіх і вся. Цього разу депутатський корпус і регіональна більшість, що знаходиться під контролем славнозвісного секретаря міськради Бориса Мазура, шокувала вже приватних підприємців. Депутати на чолі з Борисом Васильовичем прийняли рішення – підвищити орендну плату на земельні ділянки, що використовуються у комерційних цілях. Та ось біда – самих приватників повідомити про зміни забули. Згідно закону подібні рішення міської ради мали б опублікувати в офіційних засобах масової інформації, а потім вже вводити їх в дію. Та новомосковським «царькам», схоже, закон не писаний! Тож яким було здивування підприємців, коли прийшов час переукладати договори, а там вже вказана нова орендна плата. Про зухвале ставлення до людей, що ведуть бізнес, а також про попрання закону один з приватних підприємців Віктор Пробачай мовчати не став. З офіційними листами звертався до різних інстанцій, а тепер склав відкритого листа і на ім’я народного депутата України Миколи Солошенка. В ньому приватний підприємець просить нардепа присмирити своїх «дружків» в особі Мазура, Резніка та Шаркуна:
     
Подробнее...
 
Чергові примхи горе-реформаторів на Дніпропетровщині PDF Печать E-mail
  До громадської приймальні Вікторії Шилової у Новомосковську надійшов лист від мешканки с. Вільне, яка попросила не вказувати її прізвища.
Подробнее...
 
Виктория ШИЛОВА: «Просьба ко всем, кто обращался ко мне за помощью, продублировать свои заявления!» PDF Печать E-mail

     «Уважаемые жители Днепропетровской области! Обращаюсь ко всем, кто в течение последних четырёх месяцев приходил ко мне с просьбой помочь в решение той или иной проблемы, кто писал на меня заявления и подкреплял их пакетом документов. С помощниками мы успели провести большую работу по каждому такому вопросу, но, к сожалению, в последствие спецоперации областного руководства по моему увольнению с моего рабочего кабинета были незаконно изъяты все Ваши обращения, мои запросы к профильным управлениям по Вашим вопросам, оригиналы и копии ответов на них! {jcomments on}

Подробнее...
 
Заява Вікторії Шилової PDF Печать E-mail

Я витримала паузу, щоби дочекатися, доки зійде хвиля злоби і агресії з боку моїх колишніх однопартійців. Мої розходження із політичним курсом Партії регіонів та її місцевої команди мають принциповий та ідеологічний характер. На відміну від них, у своїх діях я завжди керувалася і керуватимусь інтересами українського народу та територіальної громади Дніпропетровської області. Для мене Україна понад усе.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2171 2172 2173 2174 2175 2176 2177 2178 2179 2180 Следующая > Последняя >>

Страница 2176 из 2288

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины