Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Костусєв йде у відставку? Хто наступний? PDF Печать E-mail
Досі незрозуміло чи написав заяву про звільнення мер Одеси Олексій Костусєв. Чутки про це з’явилися після спілкування міського голови з Президентом України Віктором Януковичем, і подейкують, ця розмова була дуже жорсткою. Джерела газети Коммерсантъ-Украина стверджують, що Костусєв пішов у відставку у зв’язку з тим, що його діяльність на посаді міського голови не йде на користь рейтингу Партії регіонів.
Подробнее...
 
Клан Рєзніків та «прихватизована» ними земля PDF Печать E-mail
Прізвище Рєзнік у більшості Новомосковців вже давно на слуху і асоціації викликає далеко не позитивні. Ще напередодні місцевих виборів сплила інформація, що заручившись підтримкою тодішнього мера Віктора Літвіщенка, Сергій Рєзнік, який потрапив до Дніпропетровської облради за списками «Сильної України», потихеньку і за безцінь прибирав до своїх рук комунальну власність Новомосковська. Так поступово він «прихватизував» левову частину Новомосковська. Повернути все громаді під час мерських перегонів обіцяли всі, і нинішній очільник кричав про це голосніше за всіх. Утім, час показує, що обіцянки деяких можновладців так і залишаються банальними обіцянки, а ті, кого вони ще не так давно називали майже не крадіями, стають чи не ліпшими друзями. Так, більшість корінних членів Партії регіонів були шоковані, коли їх однопартійцем раптом став славнозвісний міський «прихватизатор» Сергій Рєзнік. Натомість нардеп Солошенко, за сумісництвом керівник Новомосковського партійного осередку, ще більше наблизив пана Рєзніка до влади, прийнявши його до політради під «щасливим» номером 13.
Подробнее...
 
Дітей Тетяни Хорт і досі не випускають зі стін районної лікарні PDF Печать E-mail
6 жовтня дворічну Катю та трирічну Настю за вказівкою районних очільників вилучили з родини та доправили у дитяче відділення Центральної районної лікарня Новомосковська. Не маючи не це жодних законних підстав та рішення суду, дітей і досі утримують у стінах лікарні.
Подробнее...
 
В. Шилова «Якщо би я мала можливості народного депутата…» PDF Печать E-mail
«Моя оцінка діям Тигіпка завжди була негативною. Його чергова ідея з перевірками матерів – одиначок, на мій погляд, призведе до того, що жінка скоріше зробить аборт, ніж зважиться сама виховувати дитину. Замість того, щоб стимулювати жінок до народження, цей екс – банкір робить все, щоб стерти Україну з мапи світу. Також я вважаю мізерними виплати на новонароджену дитину. Як мати двох дітей, я добре знаю, скільки всього потрібно новонародженому, і скільки грошей це вимагатиме. Зараз в країні розроблена ціла програма, яка спонукає людей створювати будинки сімейного типу, всиновлювати дітей – сиріт. Прийомні матері отримують 1500 – 1600 гривень на одна дитину на місяць, і це правильно, тому що вони святі люди, і я ні в якому разі не применшую їхні заслуги. Якщо в родині 5 дітей чи більше, фінансова допомога зростає, до того ж для них існують пільги на оплату комунальних рахунків. Таким чином держава стимулює прийомні родини, але в той же час біологічні матері іноді вимушені здавати своїх рідних дітей до сиротинців, тому що не можуть їх прокормити.
Подробнее...
 
Тигіпко проти матерів – одиначок? PDF Печать E-mail
Віце – прем’єр міністр, міністр соціальної політики, екс – банкір Сергій Тигіпко продовжує знущатися над українським народом. Мало йому Податкової, Пенсійної реформи, тепер він хоче поставити експеримент по виживанню над матерями – одиначками. Тигіпко має намір перевіряти матерів – одиначок, які претендують на соціальні виплати. Зокрема, інспектори управлінь праці та соціального захисту будуть опитувати сусідів про доходи матерів-одиначок. Соціальну допомогу не будуть виділяти тим жінкам, які мають кондиціонер, сучасний велосипед, скутер, посудомийну машину, а також тим, хто робить ремонт з використанням дорогих будівельних матеріалів.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2171 2172 2173 2174 2175 2176 2177 2178 2179 2180 Следующая > Последняя >>

Страница 2174 из 2261

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины