Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Чи не докотиться до Дніпропетровщини хвиля погромів? PDF Печать E-mail
Масові антикапіталістичні акції протесту відбулися на всьому європейському континенті, зорема, у 900 містах. Серед них Амстердам, Мадрид, Барселона, Брюссель, Берлін, Гамбург, Лейпциг, Франкфурт, Рим, Лісабон, Лондон, Женева, Париж, Сараєво, Відень.
      Мета демонстрантів - висловити протест проти сильного розшарування бідних та багатих, а також проти спекуляцій банкірів, які не притягнуті до відповідальності й надалі безкарно опікуються сумнівними оборутками. Втім, більшість учасників вважають, що лише косметичних заходів та ухвалення кризових пакетів недостатньо, і настав час змінити всю систему. У Лондоні на мітингу виступив засновник інтернет-порталу, що друкує таємні документи, Wikileaks, Жуліан Ассанж. Він наголосив, що банківська система у Великобританіі тримається на грошах корумпованих ділків. Сотні тисяч людей на різних континентах доєдналися до започаткованого у США руху «Окупуй Уолл-Стріт». В Україні поки що немає бажаючих вийти на вулиці та протестувати, хоча  наші банкіри-олігархи, подекуди з подвійним громадянством, дають чимало привидів навіть до погромів.
Подробнее...
 
Хто закрив всевидюче око? PDF Печать E-mail
Одного осіннього дня дніпропетровці побачили, що скляна куля, яка вінчала піраміду на Набережній, розтрощена. В прес-службі ГУ МВС у Дніпропетровській області пояснили, що поки злочинці не спіймані, проте даний вчинок може кваліфікуватися за статтею «Хуліганство» і за нього світить від 5 місяців до 5 років позбавлення волі. На міських форумах одразу почалося жваве обговорення цієї події. Одні жаліли, що Дніпропетровськ лишився «кулі бажань», біля якої так полюбляли фотографуватися молодята та гості міста. Інші раділи, що «масонське око» нарешті хтось прикрив.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «У міста вже достатньо вкладалося грошей, час озирнутися в бік села» PDF Печать E-mail
Магдалинівський район – один з найкрасивіших на Дніпропетровщині, саме тут можна побачити природу, притаманну лісо-степовій зоні. І саме в цих місцях колись розташовувалася Приорільська паланка Запорізької Січі. Коли спілкуєшся з жителями Магдалинівського району, з першого погляду розумієш, що нащадки волелюбних козаків прагнуть бути гідними своїх предків. Бо люди тут працелюбні та привітні, справжні патріоти свого рідного краю. Вікторія Шилова, готуючи свої пропозиції до обласного бюджету 2012 року, об’їжджає ввірені їй райони та особисто спілкується не тільки з високими керівниками, а ще й з головами абсолютно всіх селищних рад. Адже завдяки подібним зустрічам депутат обласної ради дізнається з перших вуст хто потребує допомоги та на які об’єкти треба витрачати кошти бюджету. Цього разу 20 голів селищних рад Магдалинівського району в невимушеній та дружній атмосфері розповідали Вікторії Шиловій про свої проблеми, а іноді і досягнення.
Подробнее...
 
Робоча група думає над планом розвитку Новомосковська?! PDF Печать E-mail
Декілька місяців тому над Новомосковськом замайоріла надія на світле і процвітаюче майбутнє – у місті організували спеціальну робочу групу соціально-економічного розвитку. Керування цією групою доручили народному депутату України Миколі Солошенку, наділивши його усіма владними повноваженнями. Вочевидь, за останні десять років, а саме стільки Микола Павлович має мандат народного обранця, він багато зробив для Новомосковська та його мешканців, якщо йому довірили таку відповідальну місію. У команду увійшли й інші представники від влади – міський голова Сергій Анатолійович Мороз та голова райдержадміністрації Олег Анатолійович Миронов.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «РЕСи виставляють неадекватні розрахунки на свої послуги» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      Ви знаєте, що я завжди виїжджаю до районних територіальних громад та прямо на місцях спілкуюсь з сільськими та селищними головами для того, щоб дізнаватися про проблеми ввірених мені районів та взагалі всіх інших районів Дніпропетровщини, а також шукати шляхи їх вирішення. Останнім часом майже всі сільські, селищні голови скаржаться на те, що РЕСи, які належать до обленерго, виставляють неадекватні розрахунки за свої послуги. Наприклад, щоб зробити узгодження на освітлення однієї вулиці, треба заплатити близько 7 тисяч гривень. Це тільки, щоб зробити проект, я вже не говорю про введення  в експлуатацію, лічильники і таке інше. Вони вимагають гроші за дрібниці, але не ремонтують стовп, для того, щоб унеможливити падіння дротів на землю, як це сталося в селі Соколовське Новомосковського району.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2171 2172 2173 2174 2175 2176 2177 2178 2179 2180 Следующая > Последняя >>

Страница 2173 из 2247

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины