Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: «Нехай Миколай принесе щастя у ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні!» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      19 січня ми відзначаємо одне з найдобріших та найсвітліших свят – День Cвятого Миколая. Наше життя складається як з гарних моментів, так, на жаль, і з поганих подій. Але ми повинні не зважати на негаразди і робити все від нас залежне, щоб погане в нашому житті було епізодичним. День Cвятого Миколая – це ще один привід пригадати про всіх маленьких українців, про нашу надію та наше майбутнє. В цей день з особливою увагою звертаються до дітей, які не мають батьків і вимушені жити в інтернатах та дитячих будинках. Саме таким дітям необхідна підтримка, і не тільки матеріальна, але й моральна.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова та громада Магдалинівки стали на захист Котовки: ІНТЕРНАТУ БУТИ! PDF Печать E-mail
14 грудня районні депутати Магдалинівки зібралися на чергову сесію. У цей день розглядалося багато важливих питань, у тому числі заслуховувався і звіт голови районної ради Григорія Мигура. Та більше за все присутніх у залі засідання цікавила доля Котовської школи-інтернату, бо саме у цей день районні обранці мали визначитися – приймати у власність місцевих громад заклад чи ні!
Подробнее...
 
Як допомогти хворим дітям? PDF Печать E-mail
На сторінках «Правого берега» вже розповідали про те, що за сприяння Вікторії Шилової торік декілька дітей, хворих на ДЦП, було відправлено на безкоштовний курс лікування дельфінотерапією. Всі спеціалісти погоджуються у тому, що дельфінотерапія є перспективним і ефективним методом оздоровлення дітей з різноманітними вадами. Існує два види впливу дельфінотерапії на людину - фізіологічний і психологічний. До фізіологічного виду належать ультразвуковий, гідроакустичний та гідромасажний.
Подробнее...
 
Галочка у звіті стоїть – про дітей можна забути?! PDF Печать E-mail
Відкриття дошкільного навчального закладу у віддалених куточках регіону зазвичай перетворюється на справжнє свято. Це добра новина для батьків, яким час би вже виходити на роботу, але немає куди подіти своє дитинча. Та й для маленьких хлопчиків та дівчаток спілкування з однолітками куди приємніше за цілодобове копирсання в огороді або ж сидіння перед телевізором. До того ж, подібне байдикування малечі пізніше ускладнює і їх навчання у першому класі, бо за відсутності дошкільної підготовки значно складніше освоювати матеріал та звикати до того, що мами й татка вже немає цілими днями поруч. Тож до відкриття дитсадочків у селах та селищах зазвичай ставляться доволі скрупульозно і навіть, якщо не вистачає коштів чи то на шпалери, чи то на придбання білизни, чи то на іграшки, активно співпрацюють з меценатами та представниками влади, які охоче підключаються до співпраці.
Подробнее...
 
Перещепинська опікунська рада влаштувала суд над Хорт чи самосудилище? PDF Печать E-mail
Суд по позбавленню багатодітної матері Тетяни Хорт прав на дітей мав відбутися 21 грудня, утім доволі неочікувано для жінки розгляд її справи перенесли на 12 грудня. Цікаво, але офіційно матір навіть не була повідомлена про це. Спитаєте чому? У пошуку відповіді на це питання можна висловлювати лише здогадки! Можливо, не знали куди відправляти повістку, хоча ні для кого не секрет, що жінка вже два місяці не відходить від найменших дітей, яких рішенням опікунської ради вилучили з родини та помістили у дитяче відділення Центральної районної лікарні, де й утримують до сьогодні. Можна припуститися думки, що хтось просто прагнув аби судові слухання відбулися, так би мовити, «без шума и пыли», тобто без самої Тетяни та її захисників. Та все це дрібниці у порівнянні з тим, як проходило перше судове слухання у справі Тетяни Хорт!
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2171 2172 2173 2174 2175 2176 2177 2178 2179 2180 Следующая > Последняя >>

Страница 2171 из 2259

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины