Шилова Виктория Витальевна - официальный сайт Днепропетровск Украина
 
    Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


АТС у Голубівці PDF Печать E-mail
21 листопада до громадської приймальні депутата Вікторії Шилової звернулися мешканці с. Голубівка Новомосковського району Дніпропетровської області. Як повідомили заявники та помічники депутата, котрі терміново виїхали для перевірки інформації звернення, в Голубівці знаходиться незакінчена будівля АТС, яка останні приблизно 10 років перебувала у законсервованому стані. АТС цілком зведена із залізобетонних блоків за нормативами промислових конструкцій, капітальна, етажністю в чотири поверхи висотою приблизно по три метри кожен. Наразі будівництво досі не завершено, через що будівля жодного разу не використовувалася. Але 20 листопада АТС несподівано почали зносити.  
Подробнее...
 
УВАГА! PDF Печать E-mail
Невдовзі після публікації щодо заборгованостей по виплатам у Дніпропетровській області до приймальні депутата Вікторії Шилової вже почали надходити перші відомості про затримку зарплатні, пенсій та інших виплат бюджетникам.
Зокрема, є свідоцтва про три випадки:
- клінічне об'єднання швидкої медичної допомоги, вул. Свердлова, 65. За свідченнями працівників, зарплатню медикам вже затримують більш як на тиждень;
- Дніпропетровський коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара, вул. О.М. Макарова, 27. Студентам затримують стипендії;
- затримка виплати пенсій у Новомосковському районі, також більше тижня.
Просимо мешканців Дніпропетровщини й надалі повідомляти Вікторію Шилову, редакцію газети "Правий берег" та помічників депутата про подібні випадки
Подробнее...
 
Зарплату вчасно платитимуть лише обраним? PDF Печать E-mail
90-ті повертаються… Борги із зарплатні, що влада пояснює «технічними моментами», лавиною ось-ось накриють державу. Освітяни України через свою профспілку 15 листопада звернулися до Верховної Ради із заявою, що на більшості територій держави в листопаді-грудні неможливо буде вчасно виплатити заробітну плату вчителям шкіл та ВНЗ. У місцевих бюджетах не вистачає 2,4 мільярдів гривень. 
Наразі тільки на зарплатню викладачів ВНЗ потрібно додатково майже 102 мільйони гривень, на стипендії студентам – 109 мільйонів. А 2013-й рік - взагалі в тумані. На папері нарешті повинна запрацювати Єдина тарифна сітка, але чи будуть на неї видатки в держбюджеті на наступний рік - досі незрозуміло. 
Усім бюджетникам України для закриття фінансового року не вистачає 10 мільярдів гривень. Дніпропетровськ для своїх бюджетників з міської казни вже виділив 23 мільйони гривень тим районам, де немає коштів розрахуватися з людьми. 
Подробнее...
 
Внимание! PDF Печать E-mail

 Для выступления на сессии областного совета я собираю информацию про задолженности по выплате заработной платы бюджетникам в Днепропетровской области. Сообщайте про известные Вам факты.С уважением, Виктория Шилова.

Подробнее...
 
О резниках - больших и малых. PDF Печать E-mail
Сергей Резник - личность в городе Новомосковске широко известная - подал в суд на Викторию Шилову с требованием опровергнуть якобы недостоверную информацию о его возможном участии в рейдерском захвате Новомосковской вечерней школы №9, опубликованную в газете "Правый берег" в 2011 году. В своем заявлении о причинах такого требования он заявил, в частности, следующее:
(начало цитаты)
"...інформацію про можливий, як йдеться в статті, рейдерський захват вечірньої школи № 9 м. Новомосковська я взагалі вперше дізнався 28.12.2011, ознайомившись зі змістом статей (указаны статьи - прим. ред.) на офіційному сайті Вікторії Шилової...
...я не маю жодного відношення до майна або інших матеріальних цінностей вечірньої школи № 9 м. Новомосковська, так як я ніколи не укладав ніяких договорів та не виступав стороною у майнових правовідносинах з нею.
...жодних майнових або інших претензій до вечірньої школи № 9 м. Новомосковська я не мав та на даний час не маю. Аналогічних претензій від вечірньої школи № 9 м. Новомосковська до мене не надходило."

(конец цитаты) 
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2131 2132 2133 2134 2135 2136 2137 2138 2139 2140 Следующая > Последняя >>

Страница 2140 из 2288

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины