Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: «І знову новини з Нікополя» PDF Печать E-mail

До мене вкотре звернулися місцеві мешканці – підкреслюю, це не перше і навіть не десяте звернення з подібних питань – з благанням розібратися й допомогти захистити їхні права. За їх інформацією, Нікопольський міськводоканал нагострився витягати гроші з людей шляхом таких методів, що дуже нагадують класичні шахрайські схеми. А як наслідок, знищується малий бізнес у місті, страждають люди, підприємці, які чесно сплачують податки, прості споживачі.

Зокрема, у випадку останнього звернення, міськводоканал без жодних попереджень відрізав водопостачання у маленькому кафе, що належало фізичній особі. Коли власниця кафе в паніці кинулася до начальника водоканалу, Куліничу І.І., той почав одверто вимагати за підключення чималі гроші – близько 30 тисяч гривень в якості штрафних санкцій, і ще 15 тисяч – як штраф за несанкціоноване користування каналізаційними мережами. Мотивувалося це тим, що кафе нібито не платило за воду й каналізацію, хоча власники дисципліновано щомісяця робили всі платежі за лічильниками своєму орендодавцеві, у котрого знімали приміщення. І ось де найцікавіше – раптом виявилося, що комунальне підприємство, де знаходиться приміщення кафе, не має договорів з водоканалом! А власного договору кафе також не мало, бо виступає орендарем і за чинним законодавством в принципі не має права бути стороною подібних угод. Отже, тепер водоканал в особі свого керівництва намагається витягнути гроші за відсутність договору, котрого не могло існувати апріорі. І це не рахуючи того, що Нікопольський водоканал не мав права відключати користувача без попереджень, істотної причини та на довгий строк, як це було зроблено. Порушення на порушенні!

Так, з приходом до влади в Нікополі мера Руслана Токаря у місто, як кажуть люди, повернулися кримінальні дев’яності роки. Підпалюють магазини, до напівсмерті калічать людей, стріляють в журналістів, а у царині ЖКГ кояться взагалі нечувані речі. Ніхто з жителів не може більше сподіватися на безпеку по відношенню до себе чи до своїх дітей, бо хто знає, що в Нікополі ще може статися.

Я, Вікторія Шилова, відправила запроси до правоохоронних органів, щоб з’ясувати, чи мають подібні схеми ознаки кримінального злочину і чи не пов’язані вони з комунальним колапсом у грудні 2012 року, коли місто завдяки меру три дні жило без води. 

   
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «На жаль, в Україні немає незалежних телеканалів» PDF Печать E-mail
За інформацією «Української правди», сьогодні керівництво каналу TVi – Наталя Катеринчук та Костянтин Кагаловський – заявили про рейдерське захоплення телеканалу, і що атаку організував пан Альтман в інтересах третіх осіб, котрі наразі невідомі. Я особисто знайома з пані Катеринчук і свого часу пропонувала їй створити телевізійний проект, який не працював би ані на владу, ані на олігархів, а лише на український народ. Але жодної підтримки не знайшла. Мені заявили, що на проект потрібно шукати гроші. На запитання, чи можна спробувати зробити хоча б один пілотний випуск, також відмовили.  
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Дякую ЗМІ за професіоналізм та громадську позицію» PDF Печать E-mail

 

Я дуже вдячна програмі Савіка Шустера «Шустер Life. Адреналин», програмі «Агенты влияния» телеканалу НТН та новинам 5-го каналу – за те, що попри гостроту тем, котрі я піднімаю, та оцінка котрих з мого боку може бути невигідна владі, показують народові правду. І тим самим допомагають українському суспільству вилазити з безодні брехні.

 

Дивіться відеозапис програми «Час. Підсумки тижня» на 5-му каналі від 21.04.2013 р. з моєю участю.


 

 

Подробнее...
 
Вікторія Шилова про закриття інтернатів PDF Печать E-mail

Якість ініціатив міністра соціальної політики Королевської відповідає «якості» її диплому про вищу освіту. 

Заява міністра уряду Азарова про те, що в Україні треба закрити всі інтернати, є не тільки повною нісенітницею, а й дуже великою загрозою для життя українських дітей. Якщо медичну реформу, розпочату Партією регіонів, у народі називають геноцидом українців, то безглузде закриття інтернатів є справжнім геноцидом українських дітей. Де набрати стільки заможних українців, які би хотіли та могли виховувати дітей з інтернатів? Що робити з дітьми, у яких батьки перебувають у місцях позбавлення волі або на довготривалому лікуванні? Куди подіти дітей, які не мають статусу сироти? А таких, уявіть собі, в Україні близько ста тисяч. І знову ж, ця чума розпочата саме на Дніпропетровщині. Першими, хто постраждав від неї, були знедолені діти Дніпропетровської області.

Можливо, комусь просто знадобились відремонтовані дитячі будинки, інтернати та земелька навколо цих закладів? За що не візьметься уряд Азарова, майже все виходить на букву «г».

 
«Апазиція по-дніпропетровські» – персональна ганьба Яценюка та Турчинова PDF Печать E-mail
Юля сидить в тюрмі, і коли вона звідти вийде, знає лише Президент. А поки що, прикриваючись її іменем, навколо копирсаються так звані опозиціонери. Найближчій друг і соратник Яценюка Андрій Павелко та інші соратники Турчинова вже «злили» опозицію на Дніпропетровщині і допомагають остаточно розвалювати «Батьківщину». Брати Табалови, Олег Канівець, Віталій Немилостивий, Роман Стаднійчук, Ігорь Скосар, Андрій Павелко, Леонід Сергієнко, Денис Дзензерський – цей список зрадників від Яценюка буде тільки рости. Ці люди не голосували за відставку уряду Азарова, не підтримували законопроекти проти діяльності Партії регіонів, «забували» проголосувати проти медичної та пенсійної реформ. А як може бути інакше? Головний Іуда української політики може породжувати лише маленьких іуд.
 
<< Первая < Предыдущая 2131 2132 2133 2134 2135 2136 2137 2138 2139 2140 Следующая > Последняя >>

Страница 2140 из 2310

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины