Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: ЗМІ в Україні мають володіти тільки громадяни України і тільки компанії, засновані PDF Печать E-mail

Шановні українці! Ви бачите, що відбувається в сфері ЗМІ? Ви бачите, як канали, що належать олігархам всіх націй і віросповідань, «промивають нам мізки», привчаючи народ до алкоголю, підриваючи основи сім’ї, пропагуючи дегенеративне мистецтво. Подивіться принаймні на пул каналів Пінчука або Коломойського. ICTV – це вечірнє насильство, 1+1 – чесна інформація під «приватним» кутом, СТБ – «веселится и ликует весь народ», а насправді народ жебракує та ледь-ледь зводить кінці з кінцями. Канали Ахметова – про владу або добре, або ніяк, а також добре про вибіркових опозиціонерів.

Говорять, що TVi був каналом, котрий працював проти влади. Це смішно: канал працював на своїх кагаловських, виконуючи те, що згадані кагаловські йому вказували. На жаль, жоден в Україні канал не є народним, бо не є суспільним. А той факт, що 90% олігархічних каналів мають офшорні фірми-засновники, говорить лише про одне – в нашу рідну країну здійснюється експансія противних нам цінностей, споживацької ідеології, пропаганди насильства, збочень, дегенерації. Комусь дуже вигідна дебілізація найдревніших зі слов’янських етносу й культури.

Що з усім цим робити? Як захистити нашу молодь від інформаційної дебілізації? Терміново треба проголосувати у Верховній Раді закон щодо можливості володіння ЗМІ в Україні виключно громадянами України та компаніями, які мають виключно українське походження. При цьому жодних пінчуків, коломойських, кагаловських та інших тому подібних «меценатів» з їхніми ідеологіями і схильністю до антиправославних цінностей в інформаційному просторі не буде. Це пряме завдання нашого соціального руху і мене як політика. І я впевнена – абсолютна більшість нашого народу мене підтримає. Також я впевнена, що так звані опозиційні політики почнуть волати про неприпустимість таких кроків, а щодо влади, то їй краще прислухатися до цієї поради виборців.

P.S. Дивіться статтю на "Українській правді": http://www.pravda.com.ua/news/2013/05/7/6989472/

 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: дякую і вітаю! PDF Печать E-mail
 

Сердечно дякую всім за численні привітання з Днем народження та за квіти! Мені дуже-дуже приємно.   
В свою чергу, вітаю всіх з травневими святами трудового люду, зі Святим Великоднем та з Днем Перемоги! Здоров’
я вам, благополуччя, сил і наснаги, а найголовніше любові – в сім’ї та до рідної України!
  


Подробнее...
 
Виктория Шилова: «Удода будет судить Европейский суд» PDF Печать E-mail

Сегодня в 14.00 должно было быть оглашено решение по моему иску о восстановлении на работе в Днепропетровском областном совете. Напомню, что 23 марта прошлого года я была уволена за якобы нарушения дисциплинарного характера – то я прием провела не в том кабинете, то письмо на Хорошковского отправила не «по форме». Понятное дело, уволили меня не за это, а за мою бескомпромиссную позицию в борьбе с медреформой и коррупцией в областном совете.

Удод решился на этот шаг, потому что понимал – если он не уволит меня, Президент «уволит» его самого. Увольнение было настолько непрофессиональным, что забыли даже уведомить профсоюзный комитет, а юристы облсовета настолько торопились, что забыли прямую норму КЗоТ – одинокую мать с двумя малолетними детками, тем более до трех лет, уволить нельзя, можно только отправить в декрет. Но тем не менее, меня уволили и по факту это была политическая расправа над человеком, который защищал жителей Днепропетровщины от великих реформ Партии регионов.

 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Завдяки владі в Дніпродзержинську горе – зникла без вісти у каналізаційному люку д PDF Печать E-mail
До моєї громадської приймальні, що відкрилася 27 квітня в Дніпропетровську, надійшла інформація про трагічний випадок у Дніпродзержинську. 

Через недбалість місцевої влади, що повністю ігнорує проблему з крадіжкою каналізаційних люків, в місті наразі тільки в одному з районів стоять відкритими більше 400 шахт! Люки постійно крадуть, щоби здавати на металолом.  Міліція Дніпродзержинська, судячи з усього, отримує гроші, «кришуючи» цей прибутковий бізнес. Як настає тепла пора року, люки додатково заростають травою та кущами, їх неможливо розрізнити навіть зблизька. Будь-якої хвилини у смертельну пастку може потрапити людина, тим паче мала дитина.

28 квітня приблизно о восьмій вечора в Заводському районі міста до такого відкритого люка упав дворічний хлопчик – Олексій Кравченко. Він гуляв з батьком по зеленій зоні біля Дніпровського ЗАГСу, що по Комсомольському проспекту, і не помітив у травичці шахту, що не мала ані люку, ані хоча б застережної огорожі. Дитина полетіла вниз з висоти кількасот метрів і потрапила у вир води в каналізаційній системі, після чого зникла з виду. У відчаї батько кинувся за сином, спробував його врятувати, але марно.
 
Подробнее...
 
В "Батьківщині" вимагають вигнати з фракції шістьох депутатів PDF Печать E-mail
В "Батьківщині" вимагають вигнати з фракції шістьох депутатів

Вісім обласних і одна міська організація партії "Батьківщина" вимагають виключення зі складу фракції шести народних депутатів, яким закидають "зраду опозиційних інтересів".

Про це на прес-конференції заявили народні депутати "Батьківщини" Юрій Одарченко, Роман Ілик та Олександр Чорноволенко, повідомляє "Тиждень".

Вони зазначили, що місцеві партосередки "Батьківщини" та рядові партійці обурені тим, що цілий ряд депутатів від "Батьківщини" порушили партійну дисципліну і не проголосували за висловлення недовіри уряду Азарова.

В зверненні вимагається виключити з фракції депутатів Віталія Данілова, Дениса Дзензерського, Миколу Мартиненка, Андрія Павелка, Леоніда Сергієнка та Сергія Фаєрмарка.

Даний документ уже прийнято київською міською, львівською, херсонською, хмельницькою, київською, одеською, черкаською, рівненською обласними та кримською республіканською організацією.

"Ми вимагаємо від фракції проявити партійну дисципліну і вже на найближчому засіданні виключити "тушок" зі свого складу. Ми не хочемо бути об’єднаними зі зрадниками, бо нам соромно дивитися в очі нашим виборцям", - зазначив Одарченко.

Відповідаючи на питання, як будуть діяти ініціатори виключення нардепів у випадку, якщо фракція не підтримає їхню пропозицію, Одарченко зазначив, що він не припускає такого варіанту.

Також один з керівників районних організацій "Батьківщини", заявив, що доцільно поставити питання про персональну відповідальність тих опозиційних лідерів, які рекомендували шестеро вищезгаданих депутатів до включення в партійний список.

"Зазначимо, що усі згадані депутати вважають такими, що потрапили в парламент за квотою Арсенія Яценюка", - пише видання.

Як відомо, 19 квітня Верховна Рада не змогла висловити недовіру Кабінету міністрів.

"За" відставку уряду Азарова проголосували 190 народних депутатів з 226 необхідних.

Під час голосування за відставку уряду в залі Ради були відсутні 14 депутатів з опозиційних фракцій – по 7 з "Батьківщини" та УДАРу.

(с) Українська правда 

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2131 2132 2133 2134 2135 2136 2137 2138 2139 2140 Следующая > Последняя >>

Страница 2139 из 2310

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины