Шилова Виктория Витальевна - официальный сайт Днепропетровск Украина
 
    Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вілкул лютує? Версія №1 — Мороз скоро “захворіє”? PDF Печать E-mail

Настав час регіоналам нижчої ланки відповідати за ганебний результат Партії регіонів на виборах до Верховної ради. Перша ластівка — тепер вже нібито екс — мер Синельниково Дмитро Зражевський. Молода людина, 1971 року народження, добровільно склав з себе повноваження міського голови ... через поганий стан здоров'я. Це поки що неофіційна інформаційна, про яку розповідають джерела у Партії регіонів.

Подробнее...
 
Олігархи злякались повторення 1917 року… PDF Печать E-mail

20 листопада Верховна Рада подовжила мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення до 1 січня 2016 року. Сталося це тільки з другої спроби: вранці депутати відхилили поправки опозиції, але ввечері підтримали ідею голови Комітету з питань аграрної політики Григорія Калетніка. За проголосували 269 народних обранців  з 348 присутніх у залі, спікер Володимир Литвин назвав рішення компромісом. Якщо б цього не сталося, то землю можна було б продавати вже з нового року. Своє бачення ситуації з подовженням мораторію висловила Вікторія Шилова:

Подробнее...
 
Корова – ворог Ахметова? PDF Печать E-mail

Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк днями заявив, що молокопереробники рішенням уряду зобов’язані закуповувати молоко у селян не нижче 2 гривень 20 копійок за літр. А якщо підприємства не прислухаються, то з них знімуть пільги на ПДВ, бо цьогоріч ціни в Україні на молочні продукти зросли, а експорт до Росії відновлюється. До того ж, щоб стимулювати ринок, Аграрний Фонд розпочав закуповувати вершкове масло та сухе молоко. За прогнозом  президента Асоціації виробників молока України Андрія Дикуна, до березня 2013 року закупівельні ціни на молоко мають зрости на 10%. Все це вважає суттєвою перемогою у боротьбі з монополістами та перекупниками депутат Дніпропетровської обласної ради Вікторія Шилова:

Подробнее...
 
Питання, про які незручно говорити PDF Печать E-mail
Володимир Калуга, для УП _ Понеділок, 26 листопада 2012, 15:33
 

Розмахувати кулаками після бою, тобто розмірковувати про те, що б було, якби все сталося по-іншому – це в крові людини. І нічим цю властивість не вивести, хіба що світ перевернеться догори дригом.
Подробнее...
 
Павло Різаненко: Мені важко говорити "Партія регіонів". Для мене це все "Партія корита". PDF Печать E-mail
Сергій Лещенко, УП _ Середа, 28 листопада 2012, 10:41Павло Різаненко - один з мажоритарників, чиє прізвище було на вустах протягом виборчої кампанії. Офіційним спостерігачем на його окрузі в день голосування працювала екс-доповідач ПАРЄ по Україні Ханне Северінсен, а з інспекційною поїздкою Бровари відвідав посол США Джон Теффт.

Причина уваги в тому, що конкурентом Різаненка був Сергій Федоренко, більше відомий за одіозним прізвиськом "масажист Азарова". Події на цьому окрузі, куди агітувати за свого висуванця особисто приїздив прем'єр-міністр - перший номер Партії регіонів, стали одним із символів брудних виборів 2012 року. Вони нагадують бойовик, яким міг би отримати непогану касу на фестивалі документальних фільмів про "демократії третього світу".
Сам герой також - людина незвична. Вигравши у 19 років грант, Різаненко отримав американську освіту в Graceland College. У 1999-му він переїжджає до Москви, де іде на роботу в інвесткомпанію "Тройка Диалог". Допрацювавши до директора управління інвестиційно-банківської діяльності, в 2005 році Різаненко переходить в Ренессанс Капитал". Він стає директором управління інвестиційно-банківської діяльності, відповідальним за гірничо-металургійний сектор. Але ще через два роки він кардинально змінює долю - і після життя в форматі "Арселор" - "Міттал" - "Северсталь" - "Євраз" повертається до Броварів.

Своєрідний downshifting пояснює розчаруванням і втомою від такого темпу роботи. В Броварах Різаненко спочатку стає депутатом міської ради, переживає напад на себе, а у жовтні 2012 року обирається до Верховної Ради, витрачаючи зароблене в Росії.

Протягом інтерв'ю Різаненко стверджує, що збирається зламати стереотип про депутата, який повинен відбити назад "інвестиції на виборах". Для журналістів, зіпсованих цинізмом останніх десятиліть, його погляди можуть видаватися наївними. І чи дотримається він обіцянки, покаже тільки життя.

 
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2131 2132 2133 2134 2135 2136 2137 2138 2139 2140 Следующая > Последняя >>

Страница 2139 из 2288

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины