Шилова Виктория Витальевна - официальный сайт Днепропетровск Украина
 
    Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


УВАГА, УВАГА!!! PDF Печать E-mail

Звернення до жителів Новомосковська!

Шановні земляки!

10 грудня відбудеться чергова сесія Новомосковської міської ради. Вікторія Шилова закликає всіх небайдужих мешканців міста та району прийти на мітинг ПРОТИ підвищення тарифів на комунальні послуги та ЗА повернення громаді протиправно відібраного кінотеатру «Авангард». Дорослих та дітей незаконно позбавили культурного центру, можливості відпочивати в рідному місті!

Вікторія Шилова вже зібрала 1569 підписів на підтримку повернення кінотеатру «Авангард» та передала меру Сергію Морозу і більшості з Партії регіонів. На засіданні спеціальної тимчасової депутатської комісії міськради депутати Соловйов та Болкарьов виступили категорично за повернення «Авангарда», але голова комісії Коцюра та депутат Бурлаков «не побачили в цьому необхідності» та відмовилися їх підтримати.

Шановні земляки!

Зібрання відбудеться під стінами Новомосковської міської ради 10 грудня о 8.45 в рамках акції «ЗАХИСТИ СВОЇ ПРАВА», яка проводиться у Всесвітній День захисту прав людини. Запрошуємо взяти участь всіх небайдужих мешканців Новомосковська і представників будь-яких партій, що відстоюють інтереси народу.

 
Подробнее...
 
Міліцейське свавілля на Дніпропетровщині PDF Печать E-mail

Кілька тижнів тому в Інтернет – мережі з’явилися повідомлення про затримання начальника міського УМВС Дніпродзержинська Олега Плачкова. Журналісти дізналися про цю резонансну справу зі своїх джерел інформації, натомість ані прес – служба обласного управління МВС, ані начальник ГУМВС України в Дніпропетровській області, генерал-лейтенант міліції Віктор Бабенко жодним чином не коментували скандальне затримання. Світло пролила прес – служба обласної прокуратури, повідомивши широкому загалу наступне: «Встановлено, що зазначена особа, отримавши у грудні 2004 року кримінальну справу для передачі її до суду, всупереч діючого законодавства, не скерувала її до суду, а зберігала за місцем свого проживання до листопада 2012 року, чим унеможливила своєчасне викриття винних осіб та невідворотність кримінального покарання за вчинений злочин», - йдеться у повідомленні.

Подробнее...
 
Бідних українців хочуть розбирати на органи для багатіїв? PDF Печать E-mail

Декілька тижнів тому у ЗМІ з'явилась інформація, що Міністерство охорони здоров'я планує зробити вилучення органів померлих для подальшої трансплантації обов’язковим. Іншими словами, якщо відбудуться зміни у законодавстві, то це дозволить вилучати для трансплантації органи будь-якого померлого, який не заперечив цього за життя. Потенційним донором стане кожен померлий, якщо він за життя не написав заяву про заборону передачі своїх органів, і ніхто не буде питати вбитих горем родичів, чи згодні вони з тим, що їхня близька людина буде похована, наприклад, без серця.

Подробнее...
 
Українці під лупою – вступив у дію новий Кримінально-процесуальний кодекс. PDF Печать E-mail

Дев’ятнадцятого листопада набув чинності новий Кримінально-процесуальний кодекс. Влада запевняє, що він передбачає рівні права для захисту і для обвинувачення та дозволяє якомога швидше починати розгляд справ. Серед найбільш важливих новацій: запровадження суду присяжних і домашнього арешту, застосування послуг виключно професійних адвокатів на суді, скасування додаткового слідства, можливість досягнення домовленості з прокурором.

Подробнее...
 
Валютний рекет від Партії регіонів PDF Печать E-mail

Законопроект про правки до Податкового кодексу, яким українців хочуть змусити платити 15 відсотків податку при обміні валюти, відправлений на доопрацювання. Поки Партія регіонів та олігархи думають яким чином вони зможуть витрусити з кишеней українців останні гроші, в суспільстві та експертному середовищі не припиняються дискусії. Багато хто пов'язує подібне нововведення із закінченням виборів, на які олігархам довелося витрачати мільйони, і компенсувати збитки багатіям повинні саме прості українці. Валютний податок торкнеться і тих, хто продає десятки тисяч доларів, і простих українців, яким не пощастило отримувати зарплатню в долларах. Уявіть собі, при обміні 100 долларів людина має заплатити податку більше 120 гривень!

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2131 2132 2133 2134 2135 2136 2137 2138 2139 2140 Следующая > Последняя >>

Страница 2138 из 2288

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины