Шилова Виктория Витальевна - официальный сайт Днепропетровск Украина
 
    Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Під ялинку до багаття PDF Печать E-mail
За всіма ознаками, на початку наступного року українців чекатиме дуже «приємний» подарунок від уряду до новорічних свят. На жаль, цим подарунком стане зовсім не ефективний план подолання економічної та політичної кризи в країні, створений членами колишньої та новообраної Верховної Ради чи бодай хоча б вирішення питання з фактично незаконними результатами виборів у жовтні. Як стверджують громадські організації, зокрема "Спілка власників житла України" в особі її голови, колишнього міністра ЖКГ Олексія Кучеренко, на початку 2013 року нас очікує неминуче підвищення тарифів на послуги житлово-комунального господарства – передовсім, на газ. "Підвищення тарифів неминуче...", - сказав він. Згодний з цим невтішним прогнозом також заступник директора науково-технічного центру «Психея» Геннадій Рябцев. «…всі ризики енергетиків і комунальників лягають на рядових споживачів», — зазначив Г. Рябцев.  
Подробнее...
 
Здравоохранение «per rectum» PDF Печать E-mail
 Вчера, 4 декабря 2012 года, произошло одно из самых важных событий уходящего года. А именно – заседание Комитета Верховной Рады по вопросам здравоохранения, на котором обсуждался бюджет на здравоохранение на 2013 год.
«Ого, да это же вообще самое важное, что происходит в моей жизни. Это же вообще вопрос сохранения моей жизни» – подумает сейчас читатель, и будет совершенно прав. 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «10 грудня приєднуйтесь до акції «ЗАХИСТИ СВОЇ ПРАВА» PDF Печать E-mail

                                              Шановні Січеславці!

Звертаюся до вас сьогодні з особливого приводу: 10 грудня в усьому світі відзначається День захисту прав людини. Ця дата була встановлена Генеральною Асамблеєю ООН у 1950 році на честь ухвалення 10 грудня 1948 року Загальної декларації прав людини. Вона проголошує рівність всіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканість та недоторканість житла, свободу совісті, заборону рабства, тортур, право на відкрите правосуддя та захист у суді, а також право керувати країною шляхом періодичних і нефальсифікованих виборів. Причому всі люди мають рівні права, не залежно від того, в якій країні вони живуть, і яка політична система там склалася.

Подробнее...
 
Вікторія Шилова виступила на третьому етапі XVIII з’їзду Соціалістичної партії України. PDF Печать E-mail

1 грудня в Києві відбувся з’їзд Соціалистичної партії України, на якому підбивалися підсумки парламентської кампанії 2012 року та перспективи розвитку партії в сучасних умовах. Як заявив лідер СПУ Олександр Мороз, підсумки виборів до Верховної Ради України свідчать про успішну реалізацію проекту олігархічної влади «Вибори-2012». Підстави одержати депутатські мандати набули, в основному, саме ті політичні сили, що разом з владою змовились про зміст реакційного виборчого закону, одержавши при цьому доступ до спільного джерела коштів на вибори — корупції. Голова партії Петро Устенко звернув увагу на найпотужніший і безкомпромісний адміністративний ресурс, який в поєднанні з багатомільйонними фінансовими вливаннями забезпечив партії влади захоплення значної частини мажоритарних округів.

Подробнее...
 
УВАГА! Нова адреса приймальні Вікторії Шилової в місті Дніпропетровськ! PDF Печать E-mail
Нагадуємо, що з 19 листопада працює нова приймальня в місті Дніпропетровськ за адресою вул. Комсомольська, буд. 60/4 - напроти Дніпропетровської обласної ради. Телефон приймальні: (056) 744-05-80
Години прийому відвідувачів: щотижня у вівторок та четвер, з 9 до 17 год
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2131 2132 2133 2134 2135 2136 2137 2138 2139 2140 Следующая > Последняя >>

Страница 2137 из 2288

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины