Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Виктория Шилова: В области идет борьба не с туберкулезом, а с туберкулезными больными PDF Печать E-mail
В Днепропетровской области каждый год закрывается по нескольку противотуберкулезных учреждений. В первую очередь это касается тубдиспансеров, которые расположены в лесной местности, в целебных хвойных  борах. Видать, кому-то очень приглянулись эти живописные территории, да и в бюджете нет денег для борьбы с туберкулезом, который давно принял масштабы эпидемии.  
Подробнее...
 
Петр Порошенко сам создал Вадика Румына PDF Печать E-mail

Говорит Виктория Шилова.

Мой рабочий день начался сегодня обычно, как и каждый понедельник. Я принесла в депутатскую приемную Олега Ляшко 62 обращения жителей Днепропетровской области с просьбами помочь, вмешаться, защитить. На Днепропетровщине у меня работают несколько общественных приемных, которые собирают обращения, и если моих полномочий как депутата областного совета не хватает для помощи, в работу включается лидер Радикальной Партии.  К сожалению, и власть, и «оппозиция» озабочены больше собственным пиаром, нежели реальной заботой о  гражданах. И субботние «митинги» это подтверждают. 80 тысяч проплаченных людей, абсурдные лозунги, отсутствие стратегии и тактики, как у власти, так и у «оппозиции». А как может быть иначе? Ведь за этими двумя ширмами стоят одни и те же кукловоды, а попросту говоря, олигархи. Это они придумали игру под названием «оппозиция борется с властью и наоборот». Поэтому, к сожалению, попасть в политику людям с настоящим государственным умом и государственными амбициями возможностей не предоставляется.

Я сегодня после работы в приемной пошла на митинг протеста журналистов под стенами МВД. Поставила свою подпись под требованием немедленно расследовать избиение журналистки и фотографа. Но при взгляде на все, что происходило, меня не покидала одна тревожная мысль: а ведь именно Петр Порошенко придумал, родил и воспитал Вадика Румына. И я расскажу, почему я в этом уверена.

 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Громадська приймальня в Новомосковську – три роки до мети» PDF Печать E-mail
Як відомо, кожен депутат місцевих рад має право та зобов’язаний вести на своєму окрузі  прийом громадян з проблемних питань, звітувати перед ними щодо своєї депутатської діяльності в інтересах територіальної громади тощо. Це регулюється численними нормами законодавства, зокрема, законами «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад». Відповідно до цих же законів, місцева влада повинна всіляко сприяти цьому і найперше – надавати приміщення для прийому людей, а також допомагати в його організації. На жаль, керівництво міста Новомосковська або не вміє читати закони, або погано їх розуміє, або ж навмисне ігнорує.    
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Новини по справі Сергія Сорочук» PDF Печать E-mail

Нагадаємо, що 26 березня цього року в Нікополі сталася нечувана подія – серед білого дня напівсмерті скалічили місцевого мешканця Сергія Сорочук. За свідченнями Сорочука, його вивезли за місто у машині депутата міської ради В. Колесніка помічник вказаного депутата зі своїми підручними та жорстоко побили. Потім, дізнавшись, що помилилися і переплутали Сергія з іншою людиною, його привезли назад і викинули з машини на те ж місце, де «взяли». Вже у лікарні чоловіка намагалися залякати, змусити не звертатися до правоохоронних органів, погрожуючи, що інакше постраждає його вагітна дружина.  До речі, депутат Колеснік широко відомий тим, що є близьким другом та соратником мера Нікополя Руслана Токаря. І фінансував його передвиборчу кампанію.

Мені стало відомо про цей напад з сайту інтернет-газети «Город Никополь». Як депутат Дніпропетровської обласної ради, помічник народного депутата Олега Ляшка я терміново направила звернення до прем’єр-міністра Азарова та до обласної прокуратури, щоби дану справу було якнайшвидше розслідувано. І ось  на моє подання кілька днів тому я отримала наступну відповідь з прокуратури:

«…Нікопольським МВ ГУ МВС України в області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12013040340002225 за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 122 КК України за фактом справи чинення невідомими особами тілесних ушкоджень Сорочуку С.І. 26.03.2013.

Крім того, 13.04.13 СУ ГУ МВС в області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12013040000000187 за фактом вчинення відносно Сорочука С.І. злочину, передбаченого ч. 2 ст. 146 КК України.

Досудове слідство у вказаних провадженнях триває та здійснюється СУ ГУ МВС в області.»

(с)

Отже, тепер винним не вдасться ані замовчати цю справу, ані залякати людей. Справедлива кара їх обов’язково знайде.

 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «18 травня – День політичної шизофренії та брехні» PDF Печать E-mail

Шановні земляки-українці! Я спершу думала промовчати, і хай би воно собі йшло як ішло – і оті мітинги псевдо-опозиції, і оті так звані антифашистські марші. Але не можу, бо болить у мене душа за нашу землю, за мій народ, за наших дітей, за наше спаплюжене минуле і майже вкрадене майбутнє.

Де ж це ви у нас побачили фашистів? Може, хтось марширує з криками «Хайль!» і пропонує новий Холокост або знищення циган, з встановленням четвертого Рейху? Може, в школах у нас вимірюють розмір черепа і перевіряють колір очей та волосся? А може, за безбілетний проїзд у транспорті та за невимиті вікна дають строк у тюрмі чи розстрілюють? Може, в нас заборонена будь-яка партія, крім націонал-соціалістичної? Можливо, я сліпа, але я цього не бачу, як не бачать всі 40 мільйонів моїх співвітчизників. Але ми бачимо політичних істеричок від влади, котрі кричать про наступ фашизму, який «не пройде».  
 
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2131 2132 2133 2134 2135 2136 2137 2138 2139 2140 Следующая > Последняя >>

Страница 2137 из 2310

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины