Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Підводні камені у справі Гонгадзе PDF Печать E-mail
Більше двох тижнів минуло з дня, коли екс-Президент України Леонід Кучма майже щодня почав ходити до Генпрокуратури в якості підозрюваного в причетності до вбивства Георгія Гонгадзе й незаконних діях відносно журналіста Олексія Подольського. Нарешті, через 10 років після вбивства журналіста, з’явилась можливість до кінця розібратися у цій кривавій трагедії та покарати винних. З того моменту, як плівки Мельниченка були визнані Генпрокуратурою в якості речового доказу – справа почала розкручуватися як сніжний ком. Тепер мало хто має сумнів, що Кучма дійсно давав наказ розібратися з журналістом, який мав сміливість писати критичні статті та робити журналістські розслідування про тодішнього Президента та його оточення. Ось тільки що мав на увазі Леонід Данилович: вбити Георгія чи просто провчити, налякати? Відповідь на це питання обов’язково дасть суд. І яким би не було його рішення – Кучма вже ніколи не відмиється від кривавої плями на своїй репутації. Дарма що він двічі був Президентом України – за злочин треба відповідати. Деякі експерти говорять, що справа проти Кучми – це сигнал для тих, хто вважає себе недоторканим завдяки награбованим мільйонним статкам. Всім відомо, олігарх Пінчук – зять колишнього Президента, і розбагатів наш земляк як раз за часів правління свого тестя.
Подробнее...
 
Роздерибанена новомосковська земля PDF Печать E-mail
«Лет через 20 Новомосковск будет не промышленным центром, а городом для отдыха и развлечений», таку заяву ще у 2008 році зробив колишній міський голова Новомосковська Віктор Літвіщенко. В інтерв’ю він змальовував захмарне майбутнє міста з іноземними інвестиціями, чотиризірковими готелями, розвиненою інфраструктурою та новими робочими містами. Пан Літвіщенко запевняв – все це вдасться реалізувати, бо у Новомосковську інвестори вже вишукувалися у чергу, а все тому, що: «...у нас в 2-3 раза сокращены сроки прохождения разрешительных документов на получение права реализовать свои деньги в землю Новомосковска» (new-most.info).
  
Подробнее...
 
Земельні відносини: що чекати людям і Україні? PDF Печать E-mail
Від «Правого берега»: на сторінках нашої газети ми розпочинаємо обговорювати дуже важливе питання – продавати чи ні українську землю? Ми будемо публікувати точки зору різних політичних партій, громадських організацій та експертів. Також кожен з читачів газети може висловити свою думку з цього приводу. Тож, запрошуємо вас до дискусії.
Сьогодні ми публікуємо точку зору Олександра Мороза, який завжди висловлювався проти продажу землі.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Кому потрібна така «демократія»?» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      Кожен з вас, як і я, слідкує за подіями, що мають місце у країнах Північної Африки. Зараз там добігає кінця справжня весняна революція, або псевдореволюція. І якщо подивитися на події в Тунісі, то я вірю, що там наслідки революції дійсно пішли на благо туніського народу. В свою чергу, я впевнена, що події у Лівії фактично знищили добробут лівійського народу.
Подробнее...
 
Виктория Шилова: «Мэр-банкрот уже просит деньги у новомосковцев» PDF Печать E-mail
В газете «Правый берег» мы неоднократно писали о том, что с приходом на пост мэра Новомосковска Сергея Мороза, который на следующий день предал «Батькивщину», лично Юлию Тимошенко и переметнулся в более безопасную «Україну майбутнього», финансовое состояние дел в городе становится все хуже. А как оно может улучшиться? Ведь Сергей Мороз, будучи гендиректором предприятия «Укрпромторг», брал огромные кредиты в банках и довел его до банкротства. Бессвязное бормотание Сергея Анатольевича на сессиях и заседаниях исполкомов вызвало желание поинтересоваться наличием у него высшего образования. На мой запрос был дан ответ – у Мороза есть высшее образование, правда, получил он его в никому неизвестном институте Кривого Рога, в период с 2000 по 2010 год. Нужно отметить, что Мороз учился за деньги, да еще и заочно. Даже двоечники в средней школе остаются на второй год максимум дважды. Оставим в покое умственные способности главы Новомосковска, в когорте образованных УМников Сергей Анатольевич смотрится  очень нелепо. Видно, уже сам Святослав Олейник, который когда-то подставил ему плечо, в нем разочаровался.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2131 2132 2133 2134 2135 2136 2137 2138 2139 2140 Следующая > Последняя >>

Страница 2136 из 2179

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины