Шилова Виктория Витальевна - официальный сайт Днепропетровск Украина
 
    Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Зупинимо "конвеєр смерті"! PDF Печать E-mail
Депутат Дніпропетровської обласної ради, член Соціалістичної партії України Вікторія Шилова направила до фракцій всіх опозиційних сил Верховної Ради України заклик об'єднати зусилля для скасування вбивчої "реформи системи охорони здоров'я".

Шановні панове народні депутати!

Звертаюся до вас як депутат-мажоритарник Дніпропетровської обласної ради V і VI скликань.
На Дніпропетровщині наразі проходить так звана «медична реформа», яку населення регіону вже охрестило «експериментом над людьми» та «конвеєром смерті». Дніпропетровщина – область, яка раніше переживала кілька актів геноциду проти нашого населення. Найстрашнішим був Голодомор 1932-33 рр, коли в області вимерло сотні і сотні тисяч людей «завдяки» Кагановичу. Зараз влада так само знищує людей через медичний геноцид. Потерпають та вимирають найслабкіші – люди похилого віку і звісно маленькі діти. Особливу ненависть у влади викликають українські села як головний осередок українського духу, волі і крові. В 14 з 22 районів Дніпропетровщини закрито пологові будинки, в усіх районах закриті цілодобові стаціонари. Вони поодиноко збережені тільки в районних лікарнях, у кількості двох-трьох. Власність лікарень територіальних громад міст, сіл і селищ передана до обласної ради. Таким чином місцеві громади позбавлені можливості впливати на свою ж місцеву медицину. Завдяки цій медичній реформи, яку ініціював безпосередньо голова Дніпропетровської обласної ради Удод і голова Дніпропетровської ОДА Вілкул, а розробила і втілила керівник Облаздраву Гінзбург, зростає дитяча смертність. А місто Дніпропетровськ за останні два роки здобуло сумнівну славу, перебуваючи на першому місці в Європі як місто з найвищими темпами вимирання населення.
Все це трапилося і продовжується через безглузду реалізацію нелюдяної програми «медичної реформи». В ході передвиборчої кампанії я неодноразово спілкувалася з представниками ВО «Свободи», які також вкрай негативно ставилися до ходу реалізації реформи системи охорони здоров’я в Україні. Разом з ними ми проводили мітинги та пікети – один з них, зокрема, пройшов 27 квітня поточного року.

Шановні панове народні депутати!

Від імені всіх мешканців Дніпропетровщини, яка потерпає від наслідків сучасного медичного геноциду, я прошу вас як патріотичні сили докласти усіх можливих і неможливих зусиль для скасування медичної реформи, котра була розпочата після проголосованого Верховною Радою шостого скликання в липні 2011 року Закону України «Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві».
Прошу долучити до цього процесу всі опозиційні сили, а саме ВО «Батьківщина», ВО «Свобода» і партію «УДАР Віталія Кличка», які також давали обіцянки скасувати медичну реформу.

З повагою та побажанням успіху,

 

 

 

 

Депутат Дніпропетровської
обласної ради, член СПУ                                                                        В.В. ШИЛОВА

Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Волю Павличенкам!» PDF Печать E-mail

Вікторія Шилова про початок акції "Волю Павличенкам!" на Дніпропетровщині.

     Ситуація з батьком та сином Павличенко показала, що в Україні немає чесної правоохоронної системи та справедливих судів. Міліціянти та судді думають лише про те, як вибити з чесних людей гроші, вони забули, що присягалися захищати український народ. На Дніпропетровщині завжди були проблеми з правоохоронними органами та судами, але з приходом до влади криворізької команди на чолі з Олександром Вілкулом, ці проблеми посилилися. Відтепер все вирішує давня подруга Вілкула, призначена головою апеляційного суду Дніпропетровської області, Наталія Деркач. Добитися правди в апеляційному суді зараз неможливо. Тепер це правда імені Вілкула. Але навіть правосуддя по-дніпропетровські меркне в порівнянні з правосуддям по – київські.

Малій дитині зрозуміло, що вирок родині Павличенків -  аморальний, абсурдний, незаконний. Міліціянтам та суддям плювати на два загублені життя. Яка різниця, вважають вони, адже в Україні 40 мільйонів безправних громадян. Права мають лише представники влади та олігархи, які ними керують.

Незалежність, добута потом та кров’ю у 90-тих роках, перетворилася на ублюдочний феодалізм епохи Англії 16 століття. Якщо український народ не «відіб’є» батька та сина Павличенків у монстра правосуддя, то гріш ціна самому українському суспільству. Сьогодні Павличенки – завтра ти можеш опинитися за гратами!

Ми розпочинаємо підготовку до масової акції протесту на захист прав Павличенків. Буде важливий кожен голос, кожна людина, будь – яка допомога. Спершу ми будемо роздавати у Новомосковську листівки з інформацією, що трапилось з родиною Павличенків. Потім – організуємо марш протесту. Далі – я буду використовувати всі важелі депутата обласної ради, я буду звертатися по допомогу до народних депутатів.

Приєднуйтесь до нашої акції – ми готові вислухати ваші пропозиції, розповідайте всім своїм друзям та знайомим про Павличенків, виходьте на акції протесту, пишіть звернення до Генерального прокурора та Президента. Головне, щоби влада зрозуміла – народ не вибачить ляпасу і не  віддасть безневинних людей на розтерзання!

З пропозиціями та підтримкою акції «Волю Павличенкам!» звертайтеся за телефоном – (056) 744 – 05 – 80.

                                           З любов’ю та повагою, Вікторія Шилова

Подробнее...
 
Соціалістка Вікторія Шилова вивела новомосковців на акцію протесту PDF Печать E-mail
10 грудня, у День захисту прав людини, під стінами Новомосковської міськради соціалісти організували акцію протесту проти майбутнього збільшення тарифів на ЖКГ та за повернення громаді кінотеатру «Авангард». Протестувальники вимагали також віддати до комунальної власності всі об’єкти  соціальної сфери, що були  розпродані  за безцінь. Такі як дитсадки, басейн у Новомосковську, сільські клуби, лікарні. Не дивлячись на те, що була 9-а година ранку понеділка, на мітинг прийшли близько 70 новомосковців і мешканців сіл району. А депутатів на сесію міськради, що як раз розпочиналась у цей час, з’явилося аж 41 з 51. Інші, не дивлячись на законний вихідний, чомусь прогулювали, ігноруючи участь у рішенні важливих питань життя міста. А тих, що прийшли, мітингувальники проводжали скандуванням: «Авангард! Авангард!».
Подробнее...
 
Митинг в Новомосковске 10 декабря PDF Печать E-mail
Социалистическая партия Украины в День защиты прав человека провела в Новомосковске акцию протеста против готовящегося повышения тарифов на ЖКХ и за возвращение в коммунальную собственность кинотеатра "Авангард". Его отдали в аренду коммерсантам на 49 лет, лишив новомосковцев возможности проводить досуг в родном городе. Несмотря на то, что акция протеста проходила в 9 утра понедельника, пришли более 70 жителей Новомосковска и нескольких сел района. Социалистка, депутат Днепропетровского областного совета Виктория Шилова в Международный День защиты прав человека вывела людей на улицу, организовав акцию протеста под стенами Новомосковской мэрии, где в это время как раз проходила очередная сессия городского совета. В числе прочих там рассматривали и вопросы повышения тарифов. 

 
Подробнее...
 
Позор Вілкула! В Дніпропетровську закладають лікарні та сиротинці! PDF Печать E-mail
25 травня 2012 року відбулася чергова сесія Дніпропетровської обласної ради, на якій поміж інших було прийняте рішення № 306-13/VI «Про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області». Зокрема, відповідно цього рішення було постановлено
(цитата)
«…27.1. Надати згоду комунальному підприємству „Регіональний стабілізаційний фонд” Дніпропетровської обласної ради” на залучення кредитних коштів у сумі 100 000 000,00 (сто мільйонів) гривень на термін 12 місяців під відсоткову ставку не більше 25% річних для закупівлі зерна з передачею в іпотеку нерухомого майна як забезпечення виконання кредитних зобов’язань.
27.2. Забезпечити виконання кредитних зобов’язань комунальним підприємством „Регіональний стабілізаційний фонд” Дніпропетровської обласної ради” за кредитним договором на видачу кредиту в розмірі 100 000 000,00 (сто мільйонів) гривень нерухомим майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області (згідно з додатком 5 до цього рішення).
27.3. Надати згоду комунальному підприємству „Регіональний стабілізаційний фонд” Дніпропетровської обласної ради” передати в заставу як забезпечення кредитних зобов’язань зерно, придбане за кредитні кошти.
27.4. Дніпропетровській обласній раді та комунальним підприємствам Дніпропетровської обласної ради, які володіють майном на праві господарського відання, здійснити всі необхідні дії щодо передачі об’єктів нерухомості в іпотеку банківській установі, що буде здійснювати надання кредиту відповідно до додатка 5 рішення.
Уповноважити голову Дніпропетровської обласної ради та комунальні підприємства Дніпропетровської обласної ради, які володіють майном на праві господарського відання, здійснити підписання договорів іпотеки нерухомого майна та договорів застави зерна.»
(кінець цитати)

Додаємо розміщений на сайті Дніпропетровської обласної ради повний текст рішення та додаток 5, в якому перераховано всі об'єкти нерухомості, віддані під заставу - http://oblrada.dp.ua/decisions/29/808 
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2131 2132 2133 2134 2135 2136 2137 2138 2139 2140 Следующая > Последняя >>

Страница 2136 из 2288

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины