Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Прокуратура почала перевірку «передвиборчих» дитячих майданчиків PDF Печать E-mail

16 травня Вікторія Шилова направила до прокурора Дніпропетровської області Наталії Марчук лист з проханням перевірити дитячі майданчики, які було встановлено на території області за останні 2 роки. Зазначимо, що ми не змогли добитися від мерів міст та голів РДА ані жодних документів на установку цих майданчиків, ані необхідних сертифікатів якості. Мешканці області дякували за майданчики для дітлахів, а з іншого боку скаржилися на невідповідність гойдалок нормам безпеки.

З даного приводу Вікторія Шилова як депутат Дніпропетровської обласної ради, лідер РПЛ на Дніпропетровщині направила лист, щоби були перевірені законність встановлення подібних гойдалок та конструкцій в дитячих ігрових майданчиках, дотримання вимог техніки безпеки, безпечної відстані між гойдалками та відповідна документація, що дозволяє виготовляти таке обладнання у фірм, котрі виступають його постачальниками. І ось з першого липня процес почався. Либонь, скарги надходили не тільки від неї, тому прокуратура прийняла рішення розпочати масштабну перевірку всіх дитячих майданчиків, гойдалок і дитячих атракціонів у всіх містах та районах області, а також перевірку техніки безпеки та їхню сертифікацію.

Нагадаємо, що атракціони та гойдалки часто стають причиною каліцтва чи навіть дитячої смерті. Останній жахливий випадок, що наочно демонструє наслідки такої ситуації – семирічна дівчинка, котра загинула 13 травня в місті Бердичів Житомирської області, впавши з гойдалки, у якої зламалася основна опора. Варто підкреслити, що дана опора, важкий дерев'яний брус, який звалився просто на дитину, за попередніми даними була закріплена неправильно. Наразі почалися перевірки майданчика, порушено справу за ч. 2 ст. 275 (порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд, що спричинило загибель людей) Кримінального кодексу України.

 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Запрошую Токаря на дуель в прямому ефірі PDF Печать E-mail

Шановні земляки! Я особисто збираюся приїхати на народне зібрання нікольпольчан, що відбудеться 31 травня 2013 року в 9.00 перед будівлею ісполкому.

Я добре знаю проблеми Нікополя. І вважаю, що найбільша з них – це і є Руслан Іванович Токар, який має рейтинг нижче за 15%, а продовжує нав’язувати місту свою політику шахрая. Дійсно, не треба ховатися за спинами людей, яких змушують бути регіоналами. Не треба боятися Шилової, а головне – не треба боятися власних виборців.

Нешановний Руслане Івановичу! Пропоную Вам зустрітися на будь-якому телеканалі в прямому ефірі для обговорення проблем міста. Я погоджуюсь на будь-який канал за Вашою пропозицією, навіть на замовлений особисто Вами. Покажіть мужність, вилізайте з-під рюшиків політичної спідниці Партії регіонів. Не ганьбіть своїх хазяїв-високопосадовців! Хай виборець Нікополя дасть Вам оцінку як меру в прямому ефірі, я ж просто буду озвучувати запитання від простих городян.

Ну так що, «мужній чоловіче», до бар’єру?

 
Подробнее...
 
Громадські збори в місті Нікополь 31 травня! PDF Печать E-mail

Цієї п'ятниці депутат Дніпропетровської обласної ради, голова Дніпропетровської територіальної організації Радикальної Партії Олега Ляшка Вікторія Шилова прийматиме участь у громадських зборах в місті Нікополь. Просимо всіх небайдужих приєднатися до городян!

 

 Вниманию никопольчан!

 ПЯТНИЦА, 31 МАЯ, 9.00!

 

 Перед Никопольским горсоветом состоится

 ОБЩЕСТВЕННОЕ СОБРАНИЕ НИКОПОЛЬЧАН!

 

 Приди и скажи власти в глаза свою точку зрения на разбазаривание бюджета, закрытие больниц и поликлиник, катастрофу в ЖКХ, разгул преступности и бандитизма, состояние городских дорог! Мы не только скажем свое веское слово, но и зафиксируем свои требования в открытом письме к депутатам – пусть выполняют свои предвыборные обещания.

 

 Земляки, не сидите дома!

 Придите 31 мая в 9.00 на общественное собрание!

 Власть в городе должна принадлежать самим никопольчанам!

   
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Проплачений Поліщук за закриття лікарень PDF Печать E-mail

Щойно слухала «Радіо Ера-FM» та коментарі ющенківського міністра з охорони здоров’я Миколи Поліщука, котрий назвав проект Олега Ляшко про мораторій на закриття лікарень повною дурницею. Звісно, Поліщук, який обслуговується в лікарні Феофанії за мільйони бюджетних коштів (до речі, за наші з вами гроші), вважає, що відстань до лікарні в сто кілометрів – це нормально. І виявляється, зараз післяопераційний період триває декілька годин. Боже-боже, і ця людина давала клятву Гіппократа?! Якби я не поважала його дуже похилий вік, можна було б однозначно сказати, що екс-міністр Поліщук остаточно втратив розум і впав у старечий маразм. Як же можна позбавити дітей педіатрії, жінок – гінекології та районних пологових будинків, людей похилого віку – геріатричних відділень, і все це називати здобутком медичної реформи? Напевне, пан Поліщук є великим прихильником нацистського лікаря Йозефа Менгеле, бо геноцидна медична реформа, розпочата в тому числі на Дніпропетровщині, вже вбила велику кількість дітей до рочку, а також вкоротила життя людям похилого віку, особливо в сільській місцевості.

Цікавий можна зробити висновок: і помаранчеві, і біло-блакитні міністри охорони здоров’я діють однаково, вбиваючи своїми «реформами» мільйони українців. Зруйнувавши майже остаточно найкращу в світі систему Семашко, якою користуються багато найрозвиненіших країн, і зараз про її запровадження думають США, ці гідні учні Менгеле не вигадали нічого путнього, а просто дерибанять медичний бюджет і вішають реформістську локшину на вуха Президента Януковича. І відповідати за ці нововведення будуть не Поліщук, Богатирьова, Гінзбург, Акімова або інші «менгелята», а виключно Президент.

Я дуже рада, що законопроект Олега Ляшка про мораторій на закриття медичних закладів був підтриманий кількістю в 290 голосів народних депутатів. До речі, голосували і комуністи, і свободівці, і регіонали. Це свідчить про те, що хворий на онкологію парламент почав боротися з хворобою і думати про самозбереження.

 
Подробнее...
 
Виктория Шилова: Партия регионов начинает воплощать «Програму народної перемоги» PDF Печать E-mail

Уважаемые земляки, оказывается, писать обращения к власти и требовать социальной защиты населения –  дело благодарное и приносит свои плоды.

Я неоднократно обращалась к Президенту Украины с просьбой рассмотреть возможность организовать для матерей-одиночек и беременных женщин, попавших в сложные жизненные обстоятельства, социальный дом. Именно об этом сегодня было заявлено в КМДА.

Напомним, что этот пункт:

15.  особливу увагу приділити материнству й дитинству. Впровадити підтримку народжуваності із гарантованим забезпеченням житлом соціально незахищених матерів.

(с)

является базовым в социальной защите матерей-одиночек в нашей программе. Я приветствую эту инициативу Попова и очень надеюсь, что она будет распространена в том числе и на территории Днепропетровской области. Об этом я сделаю официальное заявление на следующей сессии обласного совета.

Соцальный Рух Виктории Шиловой и Радикальная Партия Олега Ляшка, которую я представляю на территории  Днепропетровской области, отстаивали и продолжаем отстаивать интересы самых незащищенных украинок с детьми. Наша совместная инициатива должна быть поддержана и внедрена повсеместно.

 

 
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2131 2132 2133 2134 2135 2136 2137 2138 2139 2140 Следующая > Последняя >>

Страница 2136 из 2310

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины