Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Мешканці Кривого Рогу: «Кривой Рог Вилкулам смерть «Кривбасса» не простит» PDF Печать E-mail

Я шокована тим, що відбувається в Кривому Розі з легендарним футбольним клубом, який поряд з ахметівськими ГОКами є справжньою візитною карткою цього міста-трудівника. 600 тисяч криворожан в розпачі. Футбольні діячі заявили фактично про смерть народного улюбленця ФК «Кривбас».

Немає жодної реакції від сім’ї Вілкулів. Юрію Григоровичу, що робиться? Хіба Ви не можете втрутитись в цю ситуацію? Ви ж усюди заявляєте про «перевиконання» і «покращення», вистоюєте паради й потужні презентації. Хіба не бачите, люди дуже злі на Вас через те, що Ви як влада ігноруєте це питання. Не всі люди можуть бавитися полюванням або ексклюзивним рибальством. Більшість криворожан віддають перевагу саме футболу. І за кого тепер буде вболівати 600-тисячний Кривий Ріг? Негайно треба щось робити. Я виросла в родині футбольного фаната, мій тато навіть грав у команді «Дніпро» за часів Валерія Лобановського. На жаль, його забрали до армії і футболістом стати не склалося, та є він є гарячим вболівальником. І вболіває за «Кривбас» так само, як за «Динамо-Київ».

Юрію Григоровичу, зберіть всі свої сили в єдиний кулак, терміново скликайте позачергову сесію і запроваджуйте фінансування «Кривбасу» поки великі й маленькі футбольні олігархи знайдуть кошти на футбольну легенду Кривого Рогу. Негайно скликайте економічну раду, знайдіть людей – і це Ваш обов’язок, Юрію Григоровичу, як керівника міста – котрі разом з Вами врятують клуб. Бо як сказав один мій знайомий родом з Кривого Рогу, «Кривой Рог Вилкулам смерть «Кривбасса» не простит, как не простил Тимошенко потерю ЕВРО в Днепре».

«Кривбас» зникає з футбольної карти України 

Криворізький клуб розпочинає процедуру банкрутстваСьогодні на загальних зборах працівникам футбольного клубу «Кривбас» було об’явлено, що у зв’язку з неможливістю подальшого фінансування, криворізьким клубом буде розпочата процедура банкрутства.Всім працівникам надан двотижневий строк, на протязі якого вони мають завершити розпочаті справи та здати наявне майно.

(с) офіційний сайт ФК «Кривбас»

 
Подробнее...
 
Заява Вікторії Шилової щодо негайної відставки Богатирьової PDF Печать E-mail

Подивилася програму «Гроші» і була шокована. Це межа людської безпринципності та нахабства. В програмі показали дійсне обличчя Раїси Богатирьової, яка поки що є міністром охорони здоров’я і повинна бути однією з найгуманніших людей в уряді Азарова. Але цій людині байдуже, що говорять, пишуть і показують; головне, щоби бюджетні кошти хутенько перетікали в сімейні кишені. А те, що ці кошти зароблені на смерті дітей і вагітних жінок – справа другорядна. Цікаво, чи не є пані Богатирьова родичкою доктора Менгеле. Я б не здивувалася, на мій погляд, ці особистості дуже схожі і за поведінкою, і за діями.

Раїса Богатирьова повинна негайно піти у відставку. Невже вона не розуміє, що відбувається, і за що їй доведеться відповідати? Вона не лідер опозиції і політичними гаслами не закриється. Нагадаю, що Путін (на той час прем’єр-міністр) за впровадження такої «медичної реформи», а фактично медичного геноциду просто посадив першого міністра охорони здоров’я Російської Федерації і його офіційного помічника – горе-реформатора на довгих п’ять і сім років відповідно. А бідолашні Калузька та Пермська області до сеї пори відходять від досвіду так званої «сімейної медицини».

 
Подробнее...
 
Виктория Шилова: Песчанка на грани бунта – люди перегораживают дорогу PDF Печать E-mail
В прошлую пятницу, в 17.00, в селе Песчанка Новомосковского района была сходка жителей. И снова она была посвящена страшной вони, которую распространяет на ближайшие километры свиноферма «Сигма». Один из собственников этих свиней когда-то сказал: «У нас свиньи живут так же хорошо, как и люди». Сразу видно отношение к людям. Около ста человек бунтовали против Каумчана и его свиней. Рост числа заболеваний дыхательных путей, загрязнение воздуха, проблемы с водой, разлагающиеся свиные туши – все это было продемонстрировано в материалах организаторов сходки. Я также принимала в ней участие, потому что полтора года назад начала борьбу с беспределом каумчановской свинофермы. К сожалению, высокая «крыша» свиней, которая простирается аж до Верховного Совета, помешала мне и жителям Песчанки восстановить справедливость.  
Подробнее...
 
Володимира Шилова призначено заступником прокурора Дніпропетровської області PDF Печать E-mail
Наказом Генерального прокурора України від 4 червня 2013 року заступником прокурора Дніпропетровської області призначено старшого радника юстиції Шилова Володимира Дмитровича.

Шилов Володимир Дмитрович в органах прокуратури працює з 1985 року. Пройшов шлях від помічника районного прокурора – до заступника начальника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України. На керівних посадах в Генеральній прокуратурі працював майже 10 років.


(с) Прес-служба прокуратури області 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Суддя Березюк розтоптала суддівську присягу PDF Печать E-mail

 

Майже рік слухалася справа за позовом колишнього віце-губернатора Івана Ступака до мене як депутата обласної ради за те, що я посміла направити в СБУ телеграму наступного змісту:

«Я, депутат Дніпропетровської обласної ради, готова надати свідчення щодо можливої причетності до терористичних вибухів у Дніпропетровську 27 квітня віце-губернатора Івана Ступака»

(с)

 

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2131 2132 2133 2134 2135 2136 2137 2138 2139 2140 Следующая > Последняя >>

Страница 2135 из 2312

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины