Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


О резниках - больших и малых. PDF Печать E-mail
Сергей Резник - личность в городе Новомосковске широко известная - подал в суд на Викторию Шилову с требованием опровергнуть якобы недостоверную информацию о его возможном участии в рейдерском захвате Новомосковской вечерней школы №9, опубликованную в газете "Правый берег" в 2011 году. В своем заявлении о причинах такого требования он заявил, в частности, следующее:
(начало цитаты)
"...інформацію про можливий, як йдеться в статті, рейдерський захват вечірньої школи № 9 м. Новомосковська я взагалі вперше дізнався 28.12.2011, ознайомившись зі змістом статей (указаны статьи - прим. ред.) на офіційному сайті Вікторії Шилової...
...я не маю жодного відношення до майна або інших матеріальних цінностей вечірньої школи № 9 м. Новомосковська, так як я ніколи не укладав ніяких договорів та не виступав стороною у майнових правовідносинах з нею.
...жодних майнових або інших претензій до вечірньої школи № 9 м. Новомосковська я не мав та на даний час не маю. Аналогічних претензій від вечірньої школи № 9 м. Новомосковська до мене не надходило."

(конец цитаты) 
Подробнее...
 
Шановні земляки! PDF Печать E-mail
Вибори до Верховної ради, які відбулись 28 жовтня, показали, що український народ не хоче жити так, як їй пропонує Партія регіонів. Прості люди дійсно хочуть змінити цю владу, але Партія регіонів все ще залишається потужною структурою. Вони  показують українцям, що люди - це раби, які повинні працювати на олігархічні структури  спонсорів цієї політичної сили.
Як би там не було, але мажоритарна виборча система, покликана зберегти чисельну перевагу Партії регіонів, не виправдала очікувань регіоналів – в них зараз немає 226 голосів. Регіонали зараз ведуть активну роботу з «тушками» та самовисуванцями, які під прикриттям Партії регіонів отримали депутатські мандати в багатьох областях, до того ж разом із комуністами вони зможуть утворити більшість. Але чи дає їм така «перевага» право на управління країною? Ні, не дає.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Влада нелегітимна, бо за неї проголосувало лише 17% виборців» PDF Печать E-mail
13 листопада газета Верховної Ради "Голос України" оприлюднила результати виборів народних
депутатів України. Партія регіонів набрала 30%, Об'єднана опозиція - 25,54%, партія УДАР
Віталія Кличка - 13,96%, КПУ - 13,18%, «Свобода» - 10,44% . Крім того,  обраними визнали
220 депутатів по мажоритарних округах. Саме там розгорталася найзапекліша боротьба за мандати з бійками, викраденням  та знищенням бюлетенів, замовними судовими рішеннями.
Віце-президент Freedom House Арч Паддінгтон заявив, що в Україні «автократи навчились маніпулювати результатами голосування ще до проведення виборів». Місія Бюро з  демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ звинуватила український уряд у використанні державних службовців та ресурсів для підтримки Партії Регіонів, назвавши парламентські перегони 2012 кроком назад в порівнянні з попередніми. Про те, що ці вибори не відповідали демократичним стандартам, заявила і Канада.
Сьогодні про своє ставлення до парламентських перегонів 2012 розповість Вікторія Шилова, яка була кандидатом в народні депутати по 38 виборчому округу і посіла друге місце, поступившись лише провладному кандидату Миколі Солошенку.
Подробнее...
 
Скандинави завдяки соціалістам розірвали ланцюги бідності PDF Печать E-mail
 «Бідність – це ланцюги для людини… Свобода передбачає почуття впевненості. Страх перед майбутнім, перед насущними економічними проблемами, перед хворобами і безробіттям перетворює свободу в беззмістовну абстракцію… Найбільш важливим чинником впевненості є робота. Повна зайнятість означає колосальний крок вперед в наданні свободи людям. Тому що крім війни і стихійних лих не існує нічого такого, чого люди боялись би більше, ніж безробіття».
                                                                                                                                 Улоф Пальме
Подробнее...
 
Для кого наступило «покращення» вже зараз? PDF Печать E-mail
Ще не були остаточно підбиті підсумки виборів до Верховної ради, як всі українці відчули на собі «подяку» від влади. При чому відчули всі – і ті, хто голосував за Партію регіонів, і ті, хто віддав свої голоси за опозиційні сили чи незалежних кандидатів у депутати. Першою ластівкою стало подорожчання хлібу в Києві -  рекомендована роздрібна ціна на "Український столичний " хліб зросла на 0,68 грн - до 4,68 грн/шт. Вартість батону нарізного "Київського" підвищилася на 0,34 грн - до 3,84 грн/ шт. Через пару днів хліб також подорожчав і у Донецькій області, базовому регіоні для регіоналів.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2131 2132 2133 2134 2135 2136 2137 2138 2139 2140 Следующая > Последняя >>

Страница 2135 из 2282

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины