Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Виктория Шилова: Песчанка на грани бунта – люди перегораживают дорогу PDF Печать E-mail
В прошлую пятницу, в 17.00, в селе Песчанка Новомосковского района была сходка жителей. И снова она была посвящена страшной вони, которую распространяет на ближайшие километры свиноферма «Сигма». Один из собственников этих свиней когда-то сказал: «У нас свиньи живут так же хорошо, как и люди». Сразу видно отношение к людям. Около ста человек бунтовали против Каумчана и его свиней. Рост числа заболеваний дыхательных путей, загрязнение воздуха, проблемы с водой, разлагающиеся свиные туши – все это было продемонстрировано в материалах организаторов сходки. Я также принимала в ней участие, потому что полтора года назад начала борьбу с беспределом каумчановской свинофермы. К сожалению, высокая «крыша» свиней, которая простирается аж до Верховного Совета, помешала мне и жителям Песчанки восстановить справедливость.  
Подробнее...
 
Володимира Шилова призначено заступником прокурора Дніпропетровської області PDF Печать E-mail
Наказом Генерального прокурора України від 4 червня 2013 року заступником прокурора Дніпропетровської області призначено старшого радника юстиції Шилова Володимира Дмитровича.

Шилов Володимир Дмитрович в органах прокуратури працює з 1985 року. Пройшов шлях від помічника районного прокурора – до заступника начальника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України. На керівних посадах в Генеральній прокуратурі працював майже 10 років.


(с) Прес-служба прокуратури області 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Суддя Березюк розтоптала суддівську присягу PDF Печать E-mail

 

Майже рік слухалася справа за позовом колишнього віце-губернатора Івана Ступака до мене як депутата обласної ради за те, що я посміла направити в СБУ телеграму наступного змісту:

«Я, депутат Дніпропетровської обласної ради, готова надати свідчення щодо можливої причетності до терористичних вибухів у Дніпропетровську 27 квітня віце-губернатора Івана Ступака»

(с)

 

Подробнее...
 
Шановні мешканці Дніпродзержинська! PDF Печать E-mail

В середу 12 червня, о 10.00 відбудеться моя депутатська зустріч з жителями міста Дніпродзержинськ з залученням посадових осіб. Зокрема, запрошено міського голову Сафронова С.О., начальника служби  у справах дітей Дніпродзержинської міської ради Гончар Н.М., начальників служби у справах дітей виконкому Дніпровської, Заводської та Баглійської районних рад м. Дніпродзержинськ, старшого уповноваженого кримінальної міліції у справах дітей м. Дніпродзержинськ Зубченко М.А. та ряд інших фахівців.

Тематика зустрічі – обговорення питань захисту прав материнства й дитинства, опікунства, функціонування міських служб у справах дітей та інших.

Прошу всіх небайдужих громадян, котрі бажають долучитися до даного обговорення та розглянути інші проблемні питання, приходити на зустріч. Захід відбудеться в приміщенні громадської приймальні міської ради.

Звертаємось також до ЗМІ, яких турбує соціальна тематика, і запрошуємо до участи!  

 

З повагою,

депутат Дніпропетровської обласної ради, член Постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності

Вікторія Шилова

 

 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Марганець, мер-«тушка – перший пішов PDF Печать E-mail

В 2010 році мером Марганцю було обрано Бідняка Олега Григоровича, який балотувався від «Сильної України». Нагадаємо, раніше він також був мером, але в 1997 році і через 2,5 роки втратив свої повноваження. Так само трапилося і на 46 сесії міської ради в Марганці, яка відбулася напередодні Дня журналіста об 11.00. В Марганці терпець увірвався не тільки міській громаді, а навіть її представникам-депутатам. З 36 депутатів 25 відправили мера у відставку. Що цікаво, серед цих двох третин були депутати від Партії регіонів, «Батьківщини», «Фронту змін» і «Свободи». Хочу нагадати, що пройшовши в мери від «Сильної України», Бідняк швиденько став регіоналом. 

Незадоволення депутатів вилилося в підготовлене правоохоронною комісією рішення щодо недовіри меру Марганцю. На 5 аркушах викладені причини відсторонення Бідняка від займаної посади. Серед яких: необґрунтоване підвищення тарифів ЖКГ в місті Марганець, проведення з порушеннями тендерів перевізників, ігнорування соціально важливих протестів прокурора, перевищення службових повноважень та інше. Про ці причини мені розповів депутат міської ради, «свободівець» Михайло Передрієнко, котрий є заступником голови правоохоронної депутатської комісії.

Цікаво, що це рішення не було  організованим згори, а визріло саме серед мешканців Марганцю, яких мер вже просто «дістав». До речі, мери-«тушки» всюди перебувають в слизькому положенні. Це і мер Мороз, який пройшов від «Батьківщини», а потім став керівником штабу Партії регіонів в Новомосковську, це і «тушка номер 1» міста Нікополя мер Токар. І в Мороза, і в Токаря спостерігається стрімке падіння рейтингів, бо брехунам і зрадникам ніхто не вірить. На мій погляд, «тушки» повинні розуміти: Партія регіонів використовує їх як засоби контрацепції, а потім позбувається в той чи інший спосіб або дає «тушок» на відкуп місцевим депутатам і громадам. А на що «тушки» розраховують? Вони самі обрали свій шлях. Треба мати тверді внутрішні переконання і справедливі принципи, а також силу волі, щоб не злякатися, не продатися, не піддатися. Але якщо ти йдеш в політику тільки заради грошей і влади, то рано чи пізно ти станеш «тушкою», і закінчиш свою політичну кар’єру на смітнику.

   
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2131 2132 2133 2134 2135 2136 2137 2138 2139 2140 Следующая > Последняя >>

Страница 2134 из 2310

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины