Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Шилова проти Гінзбург – правда проти брехні PDF Печать E-mail

Хоча і не бажають ані влада, ані так звана опозиція вирішувати питання фабрики смерті під назвою «медична реформа», все ж таки громадські організації та їхня активність змусили Гінзбург принаймні вислухати правду про її «новаторство».

19 червня о 16.00 в приміщенні обласної ради в 420 кабінеті відбудеться засідання постійної медичної комісії обласної ради. Вже навіть депутати-регіонали зажадали почути правду і подивитися в очі Валентині Гінзбург. Як так трапилося, що вся Україна волає про геноцидну реформу, а у пані Гінзбург все добре і все по плану?

На засідання постійної комісії дуже хочуть потрапити і громадські організації. Чи вийде це – побачимо завтра. Вікторія Шилова особисто виступатиме на засіданні комісії і покаже депутатам справжню картину розвалу медицини на Дніпропетровщині на відповідних фактах, цифрах і свідченнях.

   
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Справою хірургічного корпусу по вул. Колонтай, 1 зайнялася Держфінінспекція PDF Печать E-mail

Нагадаю, нещодавно до моєї громадської приймальні звернулася Дніпропетровська обласна благодійна організація «Ангел детства», що опікується переді всім захистом прав дітей-інвалідів та їхніх сімей, з поданням щодо колишнього хірургічного корпусу 11 лікарні. Ця будівля, яка була призначена для реабілітаційного центру для дітей-інвалідів Дніпропетровщини, і навіть було підготоване відповідне рішення обласної ради, наразі знаходиться у жахливому стані – вона просто напівзруйнована і розграбована.

З цього приводу я надіслала кілька депутатських звернень: до Президента України, прем’єр-міністра та до Генеральної прокуратури зокрема. Відомо, що розгляд цієї справи передано до ГУМВС і також, за поданням Генеральної прокуратури, до Державної фінансової інспекції.

Я впевнена, що хворі дітлахи врешті-решт отримають свій власний реабілітаційний центр, який заново відремонтують і відбудують для їхнього лікування.

Ось відповідь інспекції:

 

 
Подробнее...
 
Виктория Шилова: Удод почувствовал себя удельным князьком PDF Печать E-mail

Удод как глава областного совета продолжает игнорировать насущные проблемы жителей региона. Медицинская реформа, которая сейчас проходит в Днепропетровской области, окончательно провалена. Подлинная страшная картина разрушения медицинской отрасли либо замалчивается, факты перекручиваются и статистика переписывается, либо тупо говорится на черное – белое.

30 мая я направила Удоду официальное письмо с требованием моего выступления и выступления представителя Независимого родительского движения «За наших детей» Виталия Козлова о реальной ситуации в медицине, на сессии областного совета. А получила ответ, что нам отказано потому, что запрос был подан меньше, чем за двадцать дней, и к нему не прилагался проект решения. Неужели Удод разучился считать? Между 30 мая и 21 июня, датой проведения сессии – целых 22 дня. Также печально, что Удод не знает Регламента, который сам же подписывал: депутат имеет право выступать и никакого проекта решения для этого не требуется. А вот то, что Удод панически боится моего выступления и выступления общественных организаций, чистая правда.

 
Подробнее...
 
Мешканці Кривого Рогу: «Кривой Рог Вилкулам смерть «Кривбасса» не простит» PDF Печать E-mail

Я шокована тим, що відбувається в Кривому Розі з легендарним футбольним клубом, який поряд з ахметівськими ГОКами є справжньою візитною карткою цього міста-трудівника. 600 тисяч криворожан в розпачі. Футбольні діячі заявили фактично про смерть народного улюбленця ФК «Кривбас».

Немає жодної реакції від сім’ї Вілкулів. Юрію Григоровичу, що робиться? Хіба Ви не можете втрутитись в цю ситуацію? Ви ж усюди заявляєте про «перевиконання» і «покращення», вистоюєте паради й потужні презентації. Хіба не бачите, люди дуже злі на Вас через те, що Ви як влада ігноруєте це питання. Не всі люди можуть бавитися полюванням або ексклюзивним рибальством. Більшість криворожан віддають перевагу саме футболу. І за кого тепер буде вболівати 600-тисячний Кривий Ріг? Негайно треба щось робити. Я виросла в родині футбольного фаната, мій тато навіть грав у команді «Дніпро» за часів Валерія Лобановського. На жаль, його забрали до армії і футболістом стати не склалося, та є він є гарячим вболівальником. І вболіває за «Кривбас» так само, як за «Динамо-Київ».

Юрію Григоровичу, зберіть всі свої сили в єдиний кулак, терміново скликайте позачергову сесію і запроваджуйте фінансування «Кривбасу» поки великі й маленькі футбольні олігархи знайдуть кошти на футбольну легенду Кривого Рогу. Негайно скликайте економічну раду, знайдіть людей – і це Ваш обов’язок, Юрію Григоровичу, як керівника міста – котрі разом з Вами врятують клуб. Бо як сказав один мій знайомий родом з Кривого Рогу, «Кривой Рог Вилкулам смерть «Кривбасса» не простит, как не простил Тимошенко потерю ЕВРО в Днепре».

«Кривбас» зникає з футбольної карти України 

Криворізький клуб розпочинає процедуру банкрутстваСьогодні на загальних зборах працівникам футбольного клубу «Кривбас» було об’явлено, що у зв’язку з неможливістю подальшого фінансування, криворізьким клубом буде розпочата процедура банкрутства.Всім працівникам надан двотижневий строк, на протязі якого вони мають завершити розпочаті справи та здати наявне майно.

(с) офіційний сайт ФК «Кривбас»

 
Подробнее...
 
Заява Вікторії Шилової щодо негайної відставки Богатирьової PDF Печать E-mail

Подивилася програму «Гроші» і була шокована. Це межа людської безпринципності та нахабства. В програмі показали дійсне обличчя Раїси Богатирьової, яка поки що є міністром охорони здоров’я і повинна бути однією з найгуманніших людей в уряді Азарова. Але цій людині байдуже, що говорять, пишуть і показують; головне, щоби бюджетні кошти хутенько перетікали в сімейні кишені. А те, що ці кошти зароблені на смерті дітей і вагітних жінок – справа другорядна. Цікаво, чи не є пані Богатирьова родичкою доктора Менгеле. Я б не здивувалася, на мій погляд, ці особистості дуже схожі і за поведінкою, і за діями.

Раїса Богатирьова повинна негайно піти у відставку. Невже вона не розуміє, що відбувається, і за що їй доведеться відповідати? Вона не лідер опозиції і політичними гаслами не закриється. Нагадаю, що Путін (на той час прем’єр-міністр) за впровадження такої «медичної реформи», а фактично медичного геноциду просто посадив першого міністра охорони здоров’я Російської Федерації і його офіційного помічника – горе-реформатора на довгих п’ять і сім років відповідно. А бідолашні Калузька та Пермська області до сеї пори відходять від досвіду так званої «сімейної медицини».

 
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2131 2132 2133 2134 2135 2136 2137 2138 2139 2140 Следующая > Последняя >>

Страница 2133 из 2310

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины