Шилова Виктория Витальевна - официальный сайт Днепропетровск Украина
 
    Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Павличенко на апелляцию появится с синяками PDF Печать E-mail
 В Лукьяновском СИЗО произошло столкновение между Дмитрием Павличенко и еще одним заключенным, в результате которой оба получили телесные повреждения.

Об этом "Украинской правде" сообщили в пресс-службе Пенитенциарной службы Киева.

"Правоохранители выяснили, что между сокамерниками возник словесный конфликт, который затем перерос в столкновение", - говорится в сообщении.

"Во время драки заключенные нанесли друг другу несколько ударов. Врач СИЗО осмотрел обоих заключенных и обнаружил в них ушибы лица и шеи", - заявили в ведомстве.

Там сообщили, что от заявлений по этому поводу и прохождения судебно-медицинского обследования оба заключенные отказались, мотивируя тем, что не имеют претензий друг к другу.

Как известно, апелляция на приговор Голосеевского райсуда, который приговорил Павличенко, состоится 23 января.

2 октября 2012 отец и сын были осуждены за убийство судьи Шевченковского райсуда Киева Сергея Зубкова к пожизненному заключению и 13 годам тюрьмы соответственно.

Более о деле Павличенко читайте в публикации "Украинской правды".

Источник: http://www.pravda.com.ua/rus/news/2013/01/21/6981888/
Подробнее...
 
Вікторія Шилова готується до відкриття громадської приймальні в Києві PDF Печать E-mail
Вибори до Верховної Ради 2012 року чітко продемонстрували: Захід та Центр України відмовилися вручати мандати довіри Партії регіонів. Вони фактично силою відстояли своє право на вибір!
І нехай розгублена хвилею народного гніву влада об’явила вибори за 5 суперечними округами як такі, де неможливо визначити результати, в місті Києві жодного депутатського мандату не отримали ані представники Партії регіонів, ані їхні поплічники. На черзі друга битва за Київ, що відбудеться на виборах мера. Для того, щоб у регіоналів не лишилося жодного шансу виграти, всі соціально орієнтовані політичні сили без виключення, від правого до лівого фронту, повинні об’єднати зусилля. І всі ми розуміємо, що на превеликий жаль, на лівому фланзі в якості голосної сили розмістилися справжні помічники Партії регіонів – «псевдо-ліві» комуністи, котрі без сорому продали за жалюгідні 30 сребреників інтереси робочих та селян, які проголосували за них на парламентських виборах.
Тому єдиною партією, що дійсно відстоює права людини праці, й особливо робітників на селі, є Соціалістична партія України.
Не дивлячись, що олігархи всіх націй та віросповідань ненавидять тих, хто стоїть за простих людей, саме соціалісти знайшли сили боротися і підтримати на виборах мера Києва ту людину, яка здатна вирвати владу з лап олігархів Партії регіонів.
Про це треба думати вже зараз. Саме з цією метою Вікторія Шилова відкриває в Києві громадську приймальню – щоби спілкуватися з киянами і об’єднати зусилля Соціалістичної партії з соціальними громадськими організаціями, сумлінними громадянами заради загальної перемоги на виборах мера столиці!

Адресу та контактні дані приймальні буде повідомлено до кінця тижня, просимо слідкувати за нашими публікаціями!  
Подробнее...
 
Соціалісти йдуть на вибори! PDF Печать E-mail

На продовження новин про початок підготовки до повторних виборів до Дніпропетровської обласної ради, повідомляємо, що в суботу 19 січня відбулося засідання бюро Дніпропетровської обласної організації соціалістичної партії. На бюро були присутні всі члени обласного комітету СПУ та авторитетні члени партії. Під час засідання було обговорено кандидатури для балотування у депутати на виборах, висунуті керівництвом Соціалістичної партії та за поданням громадських організацій Дніпропетровщини. Наразі вже попередньо одібрано й погоджено 6 осіб, гідних честі представляти жителів області в раді.

2 лютого відбудуться організаційні збори – конференція обласної організації СПУ, де всі кандидатури будуть остаточно затверджені. Штаб Соціалістичної партії вже активно працює над пакетами документації для подання обласної виборчої комісії.
Одразу після затвердження ми представимо аудиторії повну інформацію стосовно кандидатів.

Просимо шановних виборців оказати довіру й підтримати нас!

 
Подробнее...
 
Так переможемо! PDF Печать E-mail

Хочемо в черговий раз повідомити аудиторію наших читачів та всю зацікавлену громадськість, що вже є перші перемоги в битві за відстоювання комунальної власності Дніпропетровщини.  Щиро дякуємо за підтримку!

Вікторія Шилова, Соціалістична партія України, інші опозиційні політичні сили, громадські організації, простий народ давно вели боротьбу за те, щоби нерухомість, земельні ділянки та інші об'єкти не переходили з власності громади до комерційних структур через різноманітні схеми. Ми боролися, щоб не закривали лікарні та диспансери, не захоплювалися будівлі у ласих (особливо центральних) районах міста, а всі прибутки надходили за адресою до бюджетів на соціальні потреби. І ця ненастанна боротьба дає результати.

 
Подробнее...
 
Социалистическая партия Днепропетровщины готовится к выборам! PDF Печать E-mail
3 марта в Днепропетровске и области пройдут довыборы в Днепропетровский областной совет в связи с тем, что ряд депутатов после парламентских виборов-2012 "перешли на следующий уровень" политической игры и отправились занимать кресла в Верховной Раде. Впрочем, вопрос об эффективности их деятельности в областном совете и будущих свершениях на благо Украины в парламенте еще будет рассмотрен.

Довыборы назначены в следующих округах:
город Днепропетровск – округ № 2 (районы Бабушкинский, Жовтневый, Кировский, Красногвардейский, смт Авиаторское)
город Кривой Рог – округ № 4 (районы Довгинцевский, Дзержинский, Центрально-городской, Ингулецкий)
город Синельниково – округ № 23
село Терновка – округ № 26
Верхнеднепровский район – округ № 32 (м. Верхівцеве, с-ще. Соколівка, с. Широке с. Боровківка, с. Авксенівка, с. Вільні Хутори, с. Матюченкове, с. Павло-Григорівка, с. Ярок с. Водяне, с. Андріївка, с. Діденкове, с. Зелене, с. Зуботрясівка, с. Кривоносове, с. Миколаївка, с. Солов’ївка, с. Томаківка с. Дмитрівка, с. Дідове, с. Доброгірське, с. Кринички, с. Кушнарівка, с. Мар’янівка, с. Мотронівка, с. Новоганнівка, с. Посуньки, с. Соколове с. Малоолександрівка, с. Адалімовка, с. Гранове, с. Дубове, с. Калинівка, с. Карла Маркса, с. Петрівка, с. Полівське, смт Дніпровське, смт Новомиколаївка, с. Братське, с. Воєводівка, с. Чепино, с. Чкаловка, с. Перше Травня, с. Підлужжя, с. Новогригорівка, с. Самоткань, с. Тарасівка)
Томаковский район – округ № 63 (с. Преображенка с. Баркове, с. Зелений Гай, с. Краснопіль, с. Новокраснопіль, с. Тарасівка, с. Червоноукраїнка, с. Чумаки, с. Кірове, с. Червоний Яр, с. Китайгородка, с. Зелений Клин, с. Кисличувата, смт Томаківка, с. Сергіївка, с. Семенівка, с. Петрівка, с. Олександрівка, с. Настасівка, с. Весела Федорівка, с-ще Зоря, с-ще Маяк, с-ще Прогрес) 
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2131 2132 2133 2134 2135 2136 2137 2138 2139 2140 Следующая > Последняя >>

Страница 2132 из 2288

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины