Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Метробудівці бунтують проти брехливої влади PDF Печать E-mail
Коли слухаеш промови та інтерв'ю губернатора Олександра Вілкула, поволі закрадається думка — як же раніше існувала Дніпропетровська область без цього «ясна сонечка». Нам постійно говорять — все, що робиться великого та непогрішного в області, виключно завдяки величному синові землі криворізької, за «ініціативи губернатора», «за дорученням губернатора», «завдяки програмі губернатора». Щоправда, все  це робиться за наші з вами гроші, а  підноситься нам, як милостиня з панського столу. Один яскравий приклад. Депутати обласної ради свого часу проголосували за програму по встановленню дитячих спортивних та ігрових майданчиків. Голосували всі — і провладні, і опозиційні депутати, але піариться на цій святій справі виключно Олександр Вілкул та інші члени Партії регіонів.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Українці можуть вимерти як мамонти» PDF Печать E-mail
- Ваша Програма Народної Перемоги поступово розширюється, до неї додаються нові пункти. Наприклад, з нового – «Виплачувати всім без виключення матерям щомісячну допомогу на кожну дитину до досягнення нею 21 року в розмірі 1600 грн.»
  - Ці тези підказує саме життя. Особисто мене вразила інформація, що в окремих регіонах України темпи смертності майже такі ж, які були в роки Голодомору. Ви тільки замислитесь над цими цифрами - у 2011 році населення нашої країни скоротилося на 162 тис. осіб, а всього за роки незалежності нас стало менше на 7 мільйонів. Згідно з даними Держстату, в той час як рівень народжуваності в нашій країні становить 11 осіб на 1000, рівень смертності досягає 14,5 (для порівняння, показник смертності в країнах ЄС становить 6,7 на тисячу населення).
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: "Тиск на мене посилився ще дужче!" PDF Печать E-mail

         Шановні земляки!
     Відомо, що після мого звернення до правоохоронних органів стосовно корупційних дій вищого керівництва Дніпропетровщини, тиск на мене посилився ще дужче. Через те, що я завжди виступаю за правду та справедливість, через те, що я потенційний кандидат у народні депутати за виборчим округом 38 високопосадовці Дніпропетровщини  відкрито мене переслідують, користуючись найогиднішими з методів. {jcomments on}

Подробнее...
 
В области завелись политически-озабоченные воришки PDF Печать E-mail

 Или вторая кража из машины Шиловой – политический заказ?

     Вторая кража из машины депутата Шиловой за последние три месяца – что это стечение обстоятельств? А может в области появились фанаты её деятельности, которые любыми путями готовы добывать её личные вещи? А может столь частые кражи из машины – это политический заказ оппонентов Шиловой, дабы запугать её и выбить из равновесия? {jcomments on}

Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Політично Партія регіонів вбила російську мову» PDF Печать E-mail
                                                                     Шановні земляки!
      В Конституції  записано, що російська мова на території України є мовою міжнаціонального спілкування. Таким чином недолугі депутати Партії регіонів, проголосувавши за мовний закон, фактично вбили російську мову. Відтепер в західних регіонах України російська мова залишилася поза законом. Регіонали в одному недозаконі спромоглися одночасно принизити державну українську мову, а російську позбавити статусу мови міжнаціонального спілкування. Коли я читаю закони, написані депутатами від Партії регіонів, в мене завжди виникає питання - чи вчились взагалі десь ці обранці, чи мають вони якусь освіту? І сміх, і гріх, але мовний закон містить аж 60 граматичних помилок, не говорячи про те, що він вступає у протиріччя з основним Законом держави — Конституцією та розколює Україну навпіл. Не дарма основний спонсор Партії регіонів Ринат Ахметов, як у бізнесі, так і в футболі користується послугами іноземних фахівців.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2131 2132 2133 2134 2135 2136 2137 2138 2139 2140 Следующая > Последняя >>

Страница 2131 из 2261

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины