Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова про закриття інтернатів PDF Печать E-mail

Якість ініціатив міністра соціальної політики Королевської відповідає «якості» її диплому про вищу освіту. 

Заява міністра уряду Азарова про те, що в Україні треба закрити всі інтернати, є не тільки повною нісенітницею, а й дуже великою загрозою для життя українських дітей. Якщо медичну реформу, розпочату Партією регіонів, у народі називають геноцидом українців, то безглузде закриття інтернатів є справжнім геноцидом українських дітей. Де набрати стільки заможних українців, які би хотіли та могли виховувати дітей з інтернатів? Що робити з дітьми, у яких батьки перебувають у місцях позбавлення волі або на довготривалому лікуванні? Куди подіти дітей, які не мають статусу сироти? А таких, уявіть собі, в Україні близько ста тисяч. І знову ж, ця чума розпочата саме на Дніпропетровщині. Першими, хто постраждав від неї, були знедолені діти Дніпропетровської області.

Можливо, комусь просто знадобились відремонтовані дитячі будинки, інтернати та земелька навколо цих закладів? За що не візьметься уряд Азарова, майже все виходить на букву «г».

 
«Апазиція по-дніпропетровські» – персональна ганьба Яценюка та Турчинова PDF Печать E-mail
Юля сидить в тюрмі, і коли вона звідти вийде, знає лише Президент. А поки що, прикриваючись її іменем, навколо копирсаються так звані опозиціонери. Найближчій друг і соратник Яценюка Андрій Павелко та інші соратники Турчинова вже «злили» опозицію на Дніпропетровщині і допомагають остаточно розвалювати «Батьківщину». Брати Табалови, Олег Канівець, Віталій Немилостивий, Роман Стаднійчук, Ігорь Скосар, Андрій Павелко, Леонід Сергієнко, Денис Дзензерський – цей список зрадників від Яценюка буде тільки рости. Ці люди не голосували за відставку уряду Азарова, не підтримували законопроекти проти діяльності Партії регіонів, «забували» проголосувати проти медичної та пенсійної реформ. А як може бути інакше? Головний Іуда української політики може породжувати лише маленьких іуд.
 
Шановні земляки новомосковці! PDF Печать E-mail
Я депутат Дніпропетровської обласної ради Вікторія Шилова.

27 квітня я буду проводити зустріч з виборцями в місті Новомосковськ. Тематика зустрічі – бездіяльність місцевої влади щодо захисту прав людей (переді всім стосується дітей, жінок та соціально незахищених верств населення), розподілення депутатської субвенції, проблеми ЖКГ, погіршення медичного обслуговування в ході так званої медичної реформи  та особливі питання.

Збір оголошується о 12 годині за адресою Новомосковськ, площа Леніна, 12.

Запрошую всіх бажаючих!

 
Вікторія Шилова щодо заяви Кириленка PDF Печать E-mail
Коментар Вікторії Шилової: 

Що й потрібно було довести – йде повна "зачистка" людей Тимошенко з партії, переді всім вихідців з Дніпропетровської області. Що би не робили, які б гроші не відробляли яценюки, турчинови, мартиненки та їм подібні, без Тимошенко вони нуль без палички. І вся їхня опозиційність полягає в тому, хто прудкіше добіжить до Банкової. Для кожного є свій гачок: у Турчинова це розслідування кримінальної справи і візити до Генеральної прокуратури, які раптом чомусь припинилися, ну а палка любов Яценюка до грошей всім відома. Всі мільйонери, мільярдери та «тушки» потрапили до Парламенту саме по квоті Яценюка.

Для мене давно зрозуміло – потрібні вихідці з народу, котрі цей народ за собою і поведуть, а не політична відрижка, котра має нахабство говорити, що начебто вона і є «найсправжнісінька опозиція». Розумію Кириленка, в нього є елементарна совість, на відміну від тієї трійці. 

 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Ахметов повинен розуміти – не можна відрізати світло в лікарнях PDF Печать E-mail

Ще на початку місяця я писала про відключення світла у центральних адміністративних будівлях Магдалинівської районної лікарні. Дніпрообленерго вимкнуло електроенергію за борги та додатково нарахувало пеню. До мене звернулися численні працівники лікарні, телефонували місцеві мешканці, котрі дуже переживали за лікарню. Через відсутність світла робота адміністративного персоналу і лікарів була фактично паралізована – ані нормального зв’язку, ані техніки, ані обладнання, просто катастрофа.

Після того, як я з даного приводу звернулася до Прем’єр-міністра Миколи Азарова, якимось дивом одразу відшукалися гроші, всі борги й пені було сплачено, всі недоїмки закрито. Але на цьому історія не скінчилася. Що б ви думали, електропостачання у Магдалинівській лікарні досі не відновлене, бо керівництво Дніпрообленерго ніяк не може відшукати серед свого кількатисячного персоналу ремонтну бригаду, і місцева РЕС бездіє.

Якщо РЕС і надалі продовжуватиме затягувати підключення адміністративної будівлі лікарні до світла, то я вже звернуся не до Азарова, а безпосередньо до пана Ріната Ахметова, котрий фактично отримує гроші, бо саме йому належить компанія Дніпрообленерго.

Нагадаю також, що магдалинівська медицина давно вже на устах усієї Дніпропетровської області після того, як минулого року напередодні новорічних свят регіонали піднесли усім жінкам району величезного подаруночка – закрили Магдалинівський районний пологовий будинок.

 
<< Первая < Предыдущая 2091 2092 2093 2094 2095 2096 2097 2098 2099 2100 Следующая > Последняя >>

Страница 2091 из 2261

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины