Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Діти Хорт пізнають, що таке щасливе дитинство PDF Печать E-mail
 Наталя – найстарша дитина у родині Хорт. Коли ми вперше запитали у дівчини, з чим у неї асоціюється слово «дитинство», дівчина нічого так і не змогла сказати. Єдине, про що після тривалої паузи вона згадала, так це злий та постійно напідпитку батько і мама, яка рідко була поруч. Наталі доводилося доглядати за молодшими братиками та сестричками і, немов левиці, захищати малечу від будь-яких негараздів. Та не зважаючи на те, що найближчі дорослі, можна сказати, позбавили її найсвітлішого періоду у житті, сама Наталя не розгубилася, і коли матері знадобилася підтримка та допомога, зробила все, що від неї залежить.
Подробнее...
 
Літвіщенко балотуватиметься до Верховної ради? PDF Печать E-mail

Як повідомляє сайт «Дніпроград», екс – міський голова Новомосковська Віктор Літвіщенко перед початком судового засідання заявив, що збирається  балотуватися у Верховну Раду України, «щоб і далі боротися зі свавіллям у країні». Він також заявив, що буде балотуватися у ВР як самовисуванець і не збирається приставати до жодної політичної сили. Нагадаємо, Віктора Литвищенко обвинувачують по двох стаття Кримінального Кодексу України - «розтрата майна» й «перевищення влади або службових повноважень» (ст. 191 ч.5, 365 ч.3 КК України), що передбачає до 12 років позбавлення волі.

Подробнее...
 
Прославь свою малу Батьківщину – отримай приз! PDF Печать E-mail
Весь 2011 рік Вікторія Шилова виступала за підтримку сільської медицини, говорячи про те, що первинну ланку медичної допомоги потрібно розвивати і фінансувати. Саме Вікторія Шилова, за рахунок спонсорських коштів, оснащувала віддалені ФАПи найнеобхіднішим - тонометрами, глюкометрами, вагами для новонароджених. Поспішаємо повідомити гарну новину – на 2012 рік область виділяє додатково 250 мільйонів гривень на сільську медицину. Наступна місія заступника голови облради – сприяти тому, щоб Дніпропетровщина перетворилася на туристичний центр України. З цією метою Вікторія Шилова спільно з Центром зеленого туризму організували конкурс «Туристичні перлини Дніпропетровщини». Дітям, школярам пропонується написати вірш чи твір, або зробити щось власноруч, присвячене своїй малій Батьківщині. Переможці отримають дійсно цінні призи – комп’ютери, мобільні телефони, iPODи. Детальніше про умови конкурсу читайте у наступному номері «Правого Берега».
 
Вікторія Шилова: «Рік Дракона буде дуже насиченим на важливі події» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!

Виходячи з того, що 2012 рік за східною традицією вважається роком Дракону, а це істота казкова, феєрична та магічна, тож, мабуть, і весь рік буде таким. Дуже хотілось би, щоб він пройшов радісно і безтурботно, але, скоріш за все він буде нелегким і дуже важливим.
Подробнее...
 
Губернатор також підтримав дітей Котовки. PDF Печать E-mail
З проханням зберегти Котовську школу-інтернат Вікторія Шилова зверталася до абсолютно всіх інстанцій. Заступник голови обласної ради писала і до Президента України і до Кабінету міністрів, і до голови Дніпропетровської облдержадміністрації. Зрештою заклад, де виховується 155 дітей, що мають діагноз розумова і фізична відсталість, було збережено. В офіційній відповіді на звернення Вікторії Шилової і Олександр Вілкул підтримав думку, що Котовка має існував. Губернатор написав, що врахувавши численні звернення мешканців села, батьківської громадськості, педагогічного колективу та за ініціативою облдержадміністрації заклад залишається у власності області і надалі фінансуватиметься за рахунок обласної казни. Також у своїй відповіді Олександр Вілкул зазначив, що скорочення сирітських закладів викликане тим, що деякі з них не заповнені і на 50%: «Аналіз проектної потужності закладів та фактичного контингенту показав, що з 36 інтернатних закладів обласного підпорядкування 12 працюють з наповнюваністю від 30 до 50%. Це призводить до високої вартості утримання як однієї дитини, так і закладу в цілому. Так, вартість утримання однієї дитини на рік при наповнюваності закладу на 30% становить 109 тис. грн.., на 100% - 38 тис.грн.»
 
<< Первая < Предыдущая 2091 2092 2093 2094 2095 2096 2097 2098 2099 2100 Следующая > Последняя >>

Страница 2091 из 2184

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины