Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Депутати висловили недовіру Бондарю!!! PDF Печать E-mail

3 лютого, на 23 сесії обласної ради 57 депутатів проголосували за недовіру губернатору Дніпропетровської області Віктору Бондарю.  Причинами такого рішення  стали: втрата за 2 роки провідних позицій області, невиконання соціально-економічних програм, незадовільне фінансування, а також проблеми з прибиранням засніжених доріг. Також депутати звернули увагу на численні факти грубого порушення виборчого законодавства, а саме – пряму агітацію чиновника та його команди за кандидата в Президенти України Юлію Тимошенко.

Подробнее...
 
Виступ у Дніпродзержинську PDF Печать E-mail
2 лютого, у вівторок, Вікторія Шилова виступала в ефірі Дніпродзержинської муніципальної телекомпанії. Депутат обласної ради розповідала про розвиток та діяльність громадського руху «Дніпропетровщина без Тимошенко», а також про порушення виборчого законодавства (використання адмінресурсу) чиновниками облдержадміністрації та деяких райдержадміністрацій. Зокрема, агітація за Ю.Тимошенко проводиться в робочий час з використанням бюджетних коштів. Всі ці факти будуть розглянуті на сесії обласної ради.
 
Порушення виборчого законодавства!!! PDF Печать E-mail
2 лютого, у Жовтих Водах висадився справжній десант агітаторів Юлії Тимошенко – Антоніна Ульяхіна, народні депутати Михайло Соколов, Гарегін Арутюнов та чиновник облдержадміністрації, заступник губернатора Семен Кроль. Агітація проводилась у робочий час Кроля, з використанням адміністративного ресурсу. Активістів громадського руху «Дніпропетровщина без Тимошенко», які в той час роздавали листівки, охорона цих «vip»- персон брутально розштовхувала та заважала роботі. Подібні дії можна вважати  порушенням виборчого законодавства та агонією бютівської команди, до якої входять і посадовці ОДА.
 
Кому заважає «Правда. Православ’я. Правосуддя»? PDF Печать E-mail
У Дніпропетровську почали зривати біг-борди Блоку Вікторії Шилової з  гаслом «Правда. Православ’я. Правосуддя». Цікаво, яке із зазначених у гаслі трьох понять так роздратувало зловмисників та спонукало до псування зовнішньої реклами? Невже Православя?
 
Бондаря та Кроля – до відповіді PDF Печать E-mail

Депутат Дніпропетровської обласної ради Вікторія Шилова просить мешканців Дніпропетровщини посприяти у виявленні фактів корупції і кримінальних вчинків з боку губернатора області Віктора Васильовича Бондаря та його першого заступника  Семена Семеновича Кроля. Якщо ці посадовці певним чином скривдили вас або відібрали землю, невідкладно звертайтеся зі скаргами до моєї громадської приймальні.

Адреса приймальні:

м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 83/1

Тел.: 375-51-54, 375-51-56

 
<< Первая < Предыдущая 2091 2092 2093 2094 2095 2096 2097 2098 2099 2100 Следующая > Последняя >>

Страница 2091 из 2100

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины