Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: 30% українців хочуть жити в нейтральній державі PDF Печать E-mail

Прочитала вчора соціологічні дослідження:

Українці більше за зближення з ЄС, ніж за Митний союз

(с) http://www.pravda.com.ua/news/2013/08/21/6996420/ 

Вони іще раз підтверджують пункт нашої програми № 24:

«…закріпити позаблоковий статус держави Україна на законодавчому рівні раз і назавжди. Ми налаштовані на дружбу та співробітництво з усіма країнами світу на засадах рівноправ’я і соціальної справедливості.» 

Мене дуже дивує, як так звані «євроінтегратори» вперто пхають нас до Єврозони, де ми будемо не те що другого, а третього сорту. Серце щемить від того, що наразі відбувається з Грецією, яку фактично шматують на клапті добрі дядьки-кредитори. Жахливо дивитися на сотні тисяч страйкарів в європейських містах. Волосся стає дибки, коли бачиш, як палають Єлисейські Поля, де вихідці з неєвропейських країн крушать все, що попадеться під руку.

Ми що, не можемо жити як Швейцарія або Великобританія? Ми що, завжди повинні кудись «вступати»? Зрозуміло, Європа хоче поставити кордон між собою та Росією. Але вони забувають, що ми найбільша країна в Європі і наше населення – 45 мільйонів. Вони забувають, що ментально до такої Європи наближені лише 4 області України, які ще до недавніх часів належали до Австро-угорської імперії або до Польщі.

Я особисто і мої соратники виступаємо однозначно за позаблоковий статус нашої держави. Згадайте, що приніс нам вступ до ВТО, коли під ніж фактично пішли декілька галузей української промисловості і не менша кількість напрямків сільського господарства. Після введення нових норм фактично зняті перевірки 20 видів продукції, серед яких м’ясо, риба, молоко, тютюнова продукція та інше. Таким чином, на наші столи потрапляє будь-що з будь-якими ГМО та «Е».

Тобто, товаришувати на взаємовигідній основі можна з усіма, але найперше – дбати про свій народ і про свою країну. Те, що вигідно, брати у Європи, там, де вигідно, співпрацювати з Митним Союзом. А виходячи з економічної доцільності, набагато вигідніше співпрацювати по енергоносіях, промисловості і сільському господарству безпосередньо з Китаєм, арабськими країнами та Індією. Велику зацікавленість до України виявляє також Японія.

Хто вважає по-іншому – є простим демагогом, який проплачується за рахунок інтернаціональних корпорацій, котрі мріють поработити Україну. Це моя особиста точка зору, але її вже зараз підтримує згідно навіть даним соціальних опитувань 30 відсотків населення. Ще 31% підтримує вступ до Митного Союзу.  

   
Подробнее...
 
Шилова – Луценко: Педераст – він і після помилування педераст PDF Печать E-mail

ПЕДЕРАСТ, а, чол. Чоловік, який вдається до педерастії.
ПЕДЕРАСТІЯ, ї, жін. Протиприродні статеві зносини між особами чоловічої статі; мужолозтво.

(с) Академічний тлумачний словник (1970-1980)


Прочитала заяву Луценка про те, що в Україні краще проводити щорічно гей-паради, ніж чекати щодня російські танки. Ось коли, виявляється, Луценко відкрив своє справжнє обличчя. Судячи з усього, роки ув’
язнення до помилування для екс-міністра МВС не пройшли даремно. Він, виявляється, читав дуже багато книжок, плювався в обличчя прокурору, на всю країну бідкався про свої хвороби, котрі нажив завдяки віскі та кон’яку, ганьбив Президента і в той же самий час, «стоячи на колінах», вимолював у того ж самого Президента помилування. Політична педерастія в ділі.

 
Подробнее...
 
От Виктории Шиловой PDF Печать E-mail

Я всегда говорила, что Вилкул живет по принципу «выгодно-невыгодно». Человеческие слезы, жизни детей, семейные трагедии, опустошение родной земли, экологические катастрофы – для него пустой звук, если на кону американские доллары и мааааааленькая возможность стать Президентом в 2020 году.

Я неоднократно писала о жутких политических аферах этого экс-губернатора. И медреформа, и реформа интернатов инициированы на Днепропетровщине именно Вилкулом. И вот посмотрите, к чему все это приводит. Я не удивлюсь, если «ахметовская» команда уже сейчас раскладывает политические яйца в разные корзины: вот тут мы за Президента, а вот тут мы за Кличко. Подтверждением связи между «ахметовцем» Вилкулом и Кличко служит тот факт, что на территории Днепропетровщины УДАР не провел ни одной протестной акции и даже не было митинга «Вставай, Украина!».

А дальше, уважаемые друзья, прочтите журналистские расследования одного из официальных украинских сайтов.  
 
Подробнее...
 
Виктория Шилова: Египет – начало конца "арабской весны". PDF Печать E-mail
Восток – дело тонкое. Эта фраза из «Белого солнца пустыни» известна даже детям. Очень жаль, что политтехнологи США, разработавшие и внедряющие проект по уничтожению экономической мощи и стабильности арабского мира, не смотрели этот шедевр советской кинематографии. Имя американского проекта – «арабская весна», ну а цели «арабской весны» далекоидущие. Разбалансировка арабского мира, насильственное внедрение радикальных течений исламизма, и как следствие, разжигание военных конфликтов. И деньги текут в американские банки Ротшильдов благодаря милитаризации арабских экономик после таких «весен». Дядя Сэм потирает руки, а на улицах Египта, Ливии, Сирии и так далее – десятки тысяч убитых и раненых. Арабский мир захлебывается кровью своих же земляков, гибнут даже дети и беременные женщины. Дядюшка Сэм опять довольно потирает руки.    
Подробнее...
 
Виктория Шилова: На Днепропетровщине возникли проблемы с инсулином PDF Печать E-mail
Как сообщают больные диабетом люди, на Днепропетровщине возникли проблемы с инсулином. Так, в Петриковском районе уже месяц как исчезла основная разновидность инсулина (производство Дания). Больные сообщают, что иногда медики предлагают отечественный инсулин, но диабетики отказываются, так как его качество крайне низкое. Многим он не подходит из-за аллергических реакций, а некоторым вообще не помогает. Сложившаяся ситуация заставляет людей, чтобы не впасть в диабетическую кому, разными путями искать датский инсулин, в результате чего расцвела бурным цветом его торговля. В аптеках он присутствует в достаточном количестве и стоит «всего» 140 гривен за ампулу.    
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 Следующая > Последняя >>

Страница 2090 из 2282

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины