Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: УВАГА! Готова стати заручником Правого сектору замість двох міліціянтів PDF Печать E-mail

Звернення до Правого сектору «Майдану» 

Вчорашнє вбивство міліціонера і захоплення двох заручників говорять про повне руйнування будь-яких законів в Україні. Якщо Правий секто вб’є двох захоплених міліціянтів, почнеться вже ніким не контрольована кровна помста. І тут «беркутят» і міліцію не втримає Президент, а Правий сектор не втримає «опозиція».

Я, Вікторія Шилова, мати двох дітей, пропоную Правому сектору «Майдану» взяти мне в заручники в обмін на двох міліціянтів. Не треба їх вбивати! Не треба цього робити! Просто обміняйте нас и візьміть мне для переговорів. В будь-який час очікую вашої відповіді в соціальних мережах або дзвінка на мій телефон, який ви знаєте.

 

P.S. Можливо, ви хочете обміняти міліціянтів на будь-кого зі «своїх», які зараз перебувають серед затриманих. Скажіть про це, я готова виступити в ролі посередника. Будь-як, але не вбивайте їх!  
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Після вибухів на Хмельницькій та Ровенській АЕС на Європу чекає ядерна зима PDF Печать E-mail

Шановні співвітчизники!

Захоплення під свій контроль Хмельницької та Ровенської ОДА відбулося не просто так. Півтори-дві тисячі людей, які їх атакували на чолі з Правим сектором – це не всі мешканці області, а лише сота відсотка.

Питання в іншому: на території цих областей знаходяться Хмельницька і Ровенська АЕС, які працюють на повну потужність і в реакторах яких – атомна суміш. Захоплення правими радикалами АЕС призведе до трагедії, яка стосується всієї Європи. Якщо хоча б одна пляшка коктейлю Молотова потрапить в електронне обладнання станції, розпочнеться екологічна катастрофа європейського масштабу. Чи розуміє це «опозиція»? Дуже добре розуміє. Закликаючи через своїх спікерів та експертів до введення на територію України військ НАТО, вона повинна дати їм привід. А привід – це можливість вибухів на атомних станціях.  
Подробнее...
 
Виктория Шилова: Внимание, срочное сообщение! PDF Печать E-mail

Только что возле Голосеевской РДА Киева, как сообщают киевляне, был застрелен выстрелом в голову милиционер в форме. Форма обычная – не «Беркут» и не внутренние войска.

В настоящий момент информация проверяется.

 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: України немає PDF Печать E-mail

Шановні співвітчизники!

Скільки не хотіли українські лідери всіх часів зробити Україну єдиною і незалежною, але на жаль, нічого не вийшло. Ми дуже різні. І недаремно жили окремо до 1939 року. На жаль, українці ненавидять один одного більше, ніж своїх ворогів.

України як держави зараз вже не існує. Сім областей вже вийшли з-під контролю і там активно закінчується процес формування нової Західноукраїнської республіки. Чи потрібен Західноукраїнській республіці Київ? Дуже потрібен. Але Київ – це Велика Україна. Центр православ’я, «мать городов русских». Якщо Господь хоче, щоби було дві України, і так хочуть дві частини вже не-єдиного українського народу – то будь ласка, ми маємо те, що маємо.

Чи відчувають західні українці біль і страждання за Велику Україну? Думаю, що ні, бо вони зовсім інші за своїм менталітетом. Чи відчуває Велика Україна сум за західними українцями? Думаю, що ні, дуже різний менталітет. Ви знаєте, а я відчуваю і сум, і біль, і розчарування. Знаєте, чому? Завдяки амбіціям політиків і народу, який дав себе обдурити, припинила існування країна, в якій ми всі народилися.

Що на нас чекає? Ці сім західних областей якимось чином будуть існувати, розвиватися і співпрацювати з Євросоюзом, Велика ж Україна виконає передбачення Нострадамуса, яке в перекладі виглядає наступним чином: «Три гілки великого слов’янського дуба знову об’єднаються, і настане щаслива і довга доба». Таке саме передбачувала і пророчиця Ванга. Отож усе це – лише питання часу. Як і битва за Київ.  

P.S. Вам подобається такий розвиток подій?

 

Подробнее...
 
Вікторія Шилова – до Правого сектору і лідерів «опозиції» PDF Печать E-mail

Між боротьбою за власну політичну перспективу і спілкуванням з Держдепом США та євро-чиновниками прошу ретельно подивитися цей відеозапис. Ваш моральний лідер Портніков не просто принижує гідність навіть такої людини, він просто цим насолоджується. Отож до вашої уваги – «Пригоди Портнікова. Епізод 3». Джерело: група "Беркут", ми з тобою!"

http://vk.com/wall-64915525_97    
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 Следующая > Последняя >>

Страница 2089 из 2311

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины