Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Виктория Шилова: «Так кто же использует административный ресурс в городе Новомосковске?» PDF Печать E-mail
Ещё в 2012 году директор новомосковского ПТУ № 48 Владимир Бурлаков делал перед телеканалами громкие заявления по поводу того, что, дескать, заместитель председателя областного совета Виктория Шилова мучает ПТУ с утра до вечера, заставляет строиться рядами и маршировать под свою команду педагогический коллектив вкупе с учениками. Все эти заявления он делал во время резонансного скандала с финансами в том самом училище. Правда, я, Виктория Шилова, ни разу за свою жизнь ни с кем из ПТУ № 48 стройными рядами не ходила, ровным счетом никого маршировать не заставляла, тем паче в жизни не собирала и не вела никаких бесед ни с педагогическим коллективом, ни с коллективом учащихся.    
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «На жаль, мої підозри підтверджуються» PDF Печать E-mail

Проведення передвиборчої кампанії на Дніпропетровщині чітко показало, що Партія регіонів контролює політичну силу Тимошенко зсередини. Я не змогла перемогти на виборах на 38-му окрузі не тому, що дійсно програла, а тільки тому, що так звана опозиція мене «здала». УДАР, місцева «Батьківщина» і на жаль, керівництво новомосковської «Свободи» – усі грали на боці Партії регіонів та її висуванця, людини Пінчука. Трапилось те, що трапилось. Завдяки брудним технологіям, адмінресурсу та єдиній як ніколи позиції «опозиції» мені не вистачило відсотків. Навіть сам Віталій Клічко приїхав до мого рідного Новомосковська й агітував за нікому не відомого кандидата від УДАРу. Звісно, він це робив за «дорученням» спонсора Пінчука. Та хіба тільки я? Згадайте 24-тий дніпропетровський округ Якова Безбаха, де Пінчук показав усім, хто в області хазяїн. І гірко, і смішно було дивитися, як Клічко та Яценюк наввипередки роблять заяви, що на цьому окрузі немає жодного опозиційного кандидата, таким чином розчищаючи шлях пінчуковському Безбаху.  

Але досить про зрадників, брехунів та боягузів, які здають свій народ за гроші олігархів. Та й що то за народ, який це «їсть». Зараз єдине питання в Україні – не Янукович, не корупція, не зрадники павелки чи дзензерські. Зараз питання номер один – а чого насправді хоче український народ. Чи влаштовує нас офіційний статус «бидла», як колись нас іменували польські шляхтичі, чи, може, нам більше підходить слово «лохи», а можливо, нам подобається слово «свині», як нас називають деякі релігійні угруповування? Жах! Мій народ не має нічого спільного з цими словами, мій народ має непереборну волю до життя і потребує народження Лідера.  
 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: ЗМІ в Україні мають володіти тільки громадяни України і тільки компанії, засновані PDF Печать E-mail

Шановні українці! Ви бачите, що відбувається в сфері ЗМІ? Ви бачите, як канали, що належать олігархам всіх націй і віросповідань, «промивають нам мізки», привчаючи народ до алкоголю, підриваючи основи сім’ї, пропагуючи дегенеративне мистецтво. Подивіться принаймні на пул каналів Пінчука або Коломойського. ICTV – це вечірнє насильство, 1+1 – чесна інформація під «приватним» кутом, СТБ – «веселится и ликует весь народ», а насправді народ жебракує та ледь-ледь зводить кінці з кінцями. Канали Ахметова – про владу або добре, або ніяк, а також добре про вибіркових опозиціонерів.

Говорять, що TVi був каналом, котрий працював проти влади. Це смішно: канал працював на своїх кагаловських, виконуючи те, що згадані кагаловські йому вказували. На жаль, жоден в Україні канал не є народним, бо не є суспільним. А той факт, що 90% олігархічних каналів мають офшорні фірми-засновники, говорить лише про одне – в нашу рідну країну здійснюється експансія противних нам цінностей, споживацької ідеології, пропаганди насильства, збочень, дегенерації. Комусь дуже вигідна дебілізація найдревніших зі слов’янських етносу й культури.

Що з усім цим робити? Як захистити нашу молодь від інформаційної дебілізації? Терміново треба проголосувати у Верховній Раді закон щодо можливості володіння ЗМІ в Україні виключно громадянами України та компаніями, які мають виключно українське походження. При цьому жодних пінчуків, коломойських, кагаловських та інших тому подібних «меценатів» з їхніми ідеологіями і схильністю до антиправославних цінностей в інформаційному просторі не буде. Це пряме завдання нашого соціального руху і мене як політика. І я впевнена – абсолютна більшість нашого народу мене підтримає. Також я впевнена, що так звані опозиційні політики почнуть волати про неприпустимість таких кроків, а щодо влади, то їй краще прислухатися до цієї поради виборців.

P.S. Дивіться статтю на "Українській правді": http://www.pravda.com.ua/news/2013/05/7/6989472/

 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: дякую і вітаю! PDF Печать E-mail
 

Сердечно дякую всім за численні привітання з Днем народження та за квіти! Мені дуже-дуже приємно.   
В свою чергу, вітаю всіх з травневими святами трудового люду, зі Святим Великоднем та з Днем Перемоги! Здоров’
я вам, благополуччя, сил і наснаги, а найголовніше любові – в сім’ї та до рідної України!
  


Подробнее...
 
Виктория Шилова: «Удода будет судить Европейский суд» PDF Печать E-mail

Сегодня в 14.00 должно было быть оглашено решение по моему иску о восстановлении на работе в Днепропетровском областном совете. Напомню, что 23 марта прошлого года я была уволена за якобы нарушения дисциплинарного характера – то я прием провела не в том кабинете, то письмо на Хорошковского отправила не «по форме». Понятное дело, уволили меня не за это, а за мою бескомпромиссную позицию в борьбе с медреформой и коррупцией в областном совете.

Удод решился на этот шаг, потому что понимал – если он не уволит меня, Президент «уволит» его самого. Увольнение было настолько непрофессиональным, что забыли даже уведомить профсоюзный комитет, а юристы облсовета настолько торопились, что забыли прямую норму КЗоТ – одинокую мать с двумя малолетними детками, тем более до трех лет, уволить нельзя, можно только отправить в декрет. Но тем не менее, меня уволили и по факту это была политическая расправа над человеком, который защищал жителей Днепропетровщины от великих реформ Партии регионов.

 
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 Следующая > Последняя >>

Страница 2089 из 2261

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины