Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: Жахлива правда про «Майдан» PDF Печать E-mail

Шановні українці! Уважно перегляньте ці три невеличких записи.  


 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Ляшко – вбивця! Його треба судити PDF Печать E-mail

Шановні українці!

Дякуючи Господу, ми зрозуміли, що продажні політики вкотре роблять спробу використати народ задля власної вигоди. Найнікчемніші, найпродажніші, найбрудніші політичні клоуни, такі як Ляшко, Богословська, Жванія, Портніков, Пашковський та ініші, більше ніж два місяці нацьковували людей один проти одного, аби проливати кров. Треба зазначити, що майже всі вони не є етнічними українцями, а вимагали пролиття нашої, української, слов’янської крові. Нарешті й радикали Правого сектору також зрозуміли це.

Найбруднішим провокатором та підбурювачем до крові став відомий гей-політик Ляшко. Він в своєму відео-зверненні закликав нападати на правоохоронців, а за їхні голови запропонував винагороду в сто тисяч гривень. Раніше, нагадаю, інша істота Ляшка, його заступник Андрій Лозовой на своєму фейсбуці виклав пост, де закликав нещадно бити дружин, жінок і дітей «беркутят».
 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Ярош все-таки до мене дослухався PDF Печать E-mail

Шановні співвітчизники!

Як я і говорила, радикально налаштовані протестувальники на чолі з Дмитро Ярошем (Правий сектор) на кінець визнали безперспективність подальшого пролиття крові і братовбивчої війни між українцями. Все-таки дослухались до моїх порад і звернень, і готові припинити масові заворушення та сісти за стіл переговорів.

Кінець кінцем Дмитро Ярош зрозумів, що «опозиція» спеціально нацьковувала українців один на одного саме заради отримання преференцій. І після того, як Яценюк відмовився очолити уряд й узяти на себе відповідальність за розвиток країни, стала абсолютно очевидною нікчемність «опозиції». Як не крути, а влада повела себе більш достойно, ніж «опозиція» вся разом узята. А сьогоднішня заява Азарова показала, що він за посаду не тримається і заради виходу з війни подав у відставку.

Тепер щодо долі Правого сектору і Дмитра Яроша – і сподіваюся, він до мене й цього разу дослухається. Не чекайте, поки «опозиція» зрадить вас остаточно, віддаючи ваші голови заради власного порятунку. Будьте сильнішими й розумнішими. Самі заявіть про мобілізацію щодо звільнення державних будівель та розблокування Хрещатика. Покажіть, що ви здатні бути не тільки штурмовиками, заявіть про те, що ви є майбутня політична сила! Припиніть цькувати «Беркут» і правоохоронців. Не дайте можливості іноземним державам впливати на розвиток подій в Україні – ані зі Сходу, ані із Заходу. Якщо ви сильні, зробіть цей перший крок, і влада обов’язково проголосує амністію та звільнить всіх заарештованих.

Зараз дуже важливо в Україні зробити так, як в Іспанії після припинення громадянської війни 30-х років. Іспанці один раз і назавжди вирішили: вони не будуть згадувати про образи, не будуть говорити про причини громадянської війни. Вони просто шанують пам’ять загиблих і поранених з обох боків конфлікту. Це дуже добрий досвід і цей досвід примирить ворогуючі сторони. Ми всі – браття, ми всі – українці, ми всі – слов’яни. Хіба ми можемо ненавидіти один одного? 

Моє звернення до Правого сектору: http://youtu.be/UZlrecbH0F4

Заява лідера Правого сектору Дмитра Яроша: http://fans-edge.info/zayavlenie-dmitriya-yarosha-lidera-pravogo-sektora/

 

Подробнее...
 
Раненый «беркутовец» о Яценюке, Януковиче, убийствах и зачистке Майдана PDF Печать E-mail
Эскалация конфликта продолжается. Оппозиция пытается построить новую демократическую Украину руками штурмовиков, которые громят, уничтожают, поджигают и забрасывают камнями солдат.

Бойцы внутренних войск и спецподразделения «Беркут» вызывают у народа гнев, а за их головы обещают вознаграждение.

Мир перевернулся. Украина перестала быть доброй страной.Несколько тысяч штурмовиков без идеологии, а вернее с нацистской идеологией, опираясь на оппозиционные медиа, превращают Украину в страну войны.

Украина разделена на две стороны баррикад, а не на власть и оппозицию. Пока телекартинка продуцирует новых героев из штурмовиков, которые поймали кураж в борьбе против всех, десятки раненых солдат со страшными ожогами, травмами от металлических труб и от взрывпакетов, начиненных болтами, лежат в госпитале МВД.

Их не замечают оппозиционные СМИ. «Столько было желающих взять интервью, а никто не приходит», — первое, что говорит мне боец спецподразделения «Беркут», когда я пришел к нему в больницу. Он уже неделю, как на лечении. Ощутимо хромает. «Это случилось в прошлое воскресенье, на Грушевского. Слышу гул — взрыв… упал…», — объясняет он и просит меня не называть его имени.

— Боитесь?

— Нам запрещено общаться с прессой.

— Зачем Вы меня позвали?

— Хочу, чтобы народ услышал мою правду.

 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: УПА взяло на себе відповідальність за смерть міліціонера PDF Печать E-mail

Шановні співвітчизники!

Рано чи пізно все потаємне стає явним. От і зараз УПА (Українська Повстанська Армія) взяла на себе відповідальність за вбивство 27-річного міліціонера, який був представником служби державної охорони.

Ну що, як вам «мирні майданівці» та їхні загони «самооборони»? Як вам заклики «Смерть ворогам!», як вам гомосексуаліст Ляшко, який закликає фактично до знищення міліціонерів? Як вам хлопці в помаранчевих касках із дерев’яними кийками? Все це породило «Ультиматум УПА», який зірвав усі маски. Ось вам посилання і також наводжу скріншот 

https://www.facebook.com/upa2014/posts/1382453998684336 Подивіться і зробіть висновки самі. Тобто, у нас діють офіційні терористичні організації, що діють за принципом самосуду.

Українці, піднімайтеся! Треба з коренем вирвати цю ракову пухлину!  
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 Следующая > Последняя >>

Страница 2088 из 2312

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины