Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Хто є хто серед дніпропетровських екс-мажоритарників PDF Печать E-mail
Ми вже раніше писали про те, що наступні вибори до Верховної Ради відбуватимуться за новими правилами. І хоча за нову редакцію закону ще не проголосовано, все таки можна бути на 100% впевненими, що у 2012 році ми будемо мати можливість голосувати не тільки за партійні списки, а й за окремих депутатів, які балотуватимуться по мажоритарним округам. Сьогодні ми вирішили згадати про депутатів-мажоритарників, які востаннє обиралися від Дніпропетровської області у 2002 році. Навіщо нам це потрібно? Для того, щоб люди побачили, хто з них працював на благо народу, а хто займався бізнесом, хто чітко дотримувався своєї ідеології, а хто постійно змінював свою партійну приналежність. Всього у 2002 році від Дніпропетровської області було обрано 17 депутатів-мажоритарників, про більшість з них жителі Дніпропетровської області вже давно забули. При чому забули заслужено, адже мало хто з них дійсно відстоював інтереси нашої області у Верховній Раді.
Подробнее...
 
Молоді медики підуть працювати на село? PDF Печать E-mail
У сільській медицині сьогодні ще чимало невирішених питань – це і нестача коштів на елементарні ліки, це і відсутність сучасного обладнання та транспорту, це і необхідність капітального ремонту приміщень, де розташовуються амбулаторії та ФАПи. Проте нагальною проблемою більшості сільських медичних закладів є  нестача кадрів. На відміну від міст, у селах та селищах молодим спеціалістам, частіше за все, навіть надають житло, але бажаючих їхати туди працювати все одно практично немає.
     
Подробнее...
 
Закон один для всіх PDF Печать E-mail
Печерський районний суд Києва продовжує розгляд кримінальної справи відносно Юлії Тимошенко за звинуваченням у перевищенні службових повноважень при підписанні в 2009 році контракту на поставку російського газу в Україну. Також Генеральна прокуратура України завершила розслідування кримінальних справ проти екс-прем’єра за звинуваченнями у нецільовому використанні бюджетних коштів на 200 млн. євро і в перевищенні службових повноважень при закупівлі під гарантії уряду 1000 автомобілів Opel Cоmbo. Очікується, що ці справи будуть передані до суду найближчим часом.
Подробнее...
 
Задушливе життя або життя у чотирьох стінах із щільно зачиненими вікнами! PDF Печать E-mail
Новомосковці, яким не пощастило свого часу отримати чи придбати квартиру по вулиці Тургенєва, роками не сміють відкривати вікна та кватирки у власних оселях.
Подробнее...
 
Новомосковське бездоріжжя підлатають! PDF Печать E-mail
Якщо раніше про Дніпропетровщину говорили, як про регіон розбитих доріг, то вже сьогодні навряд чи хтось наважиться так сказати, адже останнім часом обласна влада приділяє величезну увагу будівництву та реконструкції автомобільних магістралей. Керівництво Дніпропетровщини та депутати обласної ради вирішили – регіон, який називають діловою та промисловою столицею України, просто не має права зустрічати гостей бездоріжжям та змушувати місцевих автомобілістів розбивати свої машини на вибоїнах та ямах. Саме тому в регіоні були розроблені плани та програми по будівництву доріг, виділення коштів на реалізацію яких підтримали депутати обласної ради. Керівництво кожного міста та району Дніпропетровщини підтримало таку ініціативу обласної влади і почало вносити свої пропозиції.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 Следующая > Последняя >>

Страница 2088 из 2148

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины