Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Виктория Шилова: «Майдан» посылает Порошенко на три буквы PDF Печать E-mail


Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Я вітаю домовленості між силовиками і Правим сектором PDF Печать E-mail

Шановні українці! Зараз у кожного з нас є чудова можливість побачити справжнє обличчя «опозиції». Побачити, як вони насправді «люблять» український народ. Зараз найрадикальніші протестувальники, серед яких Правий сектор, домовилися з силовиками про припинення бойових дій і звільнення заарештованих активістів. І подивіться, Правий сектор також заявив про те, що Порошенко – це людина, яка використовує «Майдан» і самих активістів, намагаючись дістатися до крісла прем’єр-міністра, а можливо й президента. Заради того, щоби пояснити «шоколадному політику», хто він є насправді, активісти поїхали до його маєтку з шинами та бензином.

Але хитрий лис продовжує через свій «5 канал» нацьковувати українців один на одного і думає, що в нього вийде використати «Майдан». Я завжди закликала і продовжую закликати радикалів послати «опозицію» куди подалі і самостійно проводити перемовини з владою. Принаймні, це буде чесно. Я радію, що радикали дослухалися й зрозуміли, що проливати українську кров – то робити велику послугу Кальцману-Порошенко. Як не крути, але й радикали, і «Беркут» є слов’янами-українцями за походженням, які відмовляються в угоду олігархам вбивати один одного. А український народ завжди показував, що в Україні президентом буде лише тільки слов’янин-українець. І це справедливо.  
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Майдан» теж розкусив іуду Порошенко PDF Печать E-mail

Шановні співвітчизники!

«Майдан» теж розкусив іуду Кальцмана-Порошенко. Цей так званий «шоколадний політик», як і його шоколад – неякісний і несправжній. Стравлюючи між собою українців, ця політична істота розраховувала отримати якомога більше преференцій як від влади, так і від «опозиції». Ви тільки уважно подивіться на вираз його обличчя, розкосі чорні маленькі очі-буравчики, розкормлену мармизу, послухайте голос, що зривається на вищання – вся його поведінка показує, що ця людина бреше, бреше й бреше. Він як отой безсмертний вертепівський персонаж, що так багато робив поганого для маленького Ісуса.  
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Булатова «катував» Ніхто PDF Печать E-mail

Шановні співвітчизники! «5 канал» і Порошенко останнім часом переконливо показують нам, на що можна піти заради влади. Вся країна знає, що «козака» насправді ніякий «Беркут» не бив. Що Таню Чорновол не «замовляв» Президент. Що «тверезий» Луценко «мирно» називав «беркутят» п…сами і тому подібне. Але ситуація з Булатовим перевершила всі постановочні шоу в Америці.

Дивилася в очі Булатова, на його доволі погано загримоване обличчя, на те, що він був гладенько виголений (шановні чоловіки, як ви вважаєте, яка щетина буде за 8 діб, коли її не голити?), і думала про одне – яким чином цей друг Портнікова буде викручуватись? А з’ясувалося, тільки одним: він, як і «козак», якого «катували», не пішов зняти побої і вимагати заведення кримінальної справи. Булатов після «тортур» швиденько сховався в приватній клініці «Борис», де вони всі ховаються, за спинами 20 народних депутатів, а також за спиною Кальцмана-Порошенко. І уявіть собі, жоден правоохоронець не зміг поставити свої запитання Булатову. Жоден медик не зміг дати офіційний висновок після «катувань». І навіть лікарі клініки «Борис» не сказали, що саме поламане, відрізане або побите у Булатова.  
Подробнее...
 
Виктория Шилова: «5 канал» переврал слова нардепа Грушевского PDF Печать E-mail

Уважаемые украинцы!

Сейчас на «5-том канале» идет бегущая строчка, что народный депутат Грушевский вышел из Партии регионов. Я хорошо знакома с этим человеком, который, кстати, выиграл в мажоритарном округе в Центральной Украине, и который занимает очень активную гражданскую позицию. Я тут же позвонила ему, чтобы узнать, правда ли это. Дозвонилась не сразу, но когда это получилось, то Грушевский пребывал в шоковом состоянии. Он сказал, что никогда и нигде этого не заявлял, и сейчас едет на телеканалы, чтобы лично рассказать об информационной провокации «5-го канала».

Видите, уважаемые украинцы, как олигарх Кальцман-Порошенко, понимая, что за провокации его «5-го канала» придется отвечать, пошел ва-банк. Напомним, что нардеп Грушевский является категорическим сторонником сильного украинского государства и категорически выступает против экстремизма и насилия. Напомним, что перед этим порошенковский канал подготовил и выдал в эфир ряд информационных провокаций, а именно: «тортури над козаком», «тортури над Булатовим», «присутствие снайперов на крыше Украинского дома» и так далее. Я уже молчу о перекручивании информации в отношении «Беркута».

Хотелось бы сказать Кальцману-Порошенко – не позорьте ни свою еврейскую, ни часть своей украинской крови! Не пытайтесь втянуть Украину в гражданскую войну. Вы уже вызываете отвращение у 45% украинцев, и то ли еще будет.  
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 Следующая > Последняя >>

Страница 2087 из 2313

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины