Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Журналістика – друга найдревніша професія. На жаль, так дійсно буває. PDF Печать E-mail
Нещодавно з величезним подивом прочитала статтю в ЗМІ, що начебто я «програла» справу по Карпенко. 
Отже, маю довести до відома всіх зацікавлених осіб: наразі ця справа перебуває на розгляді у Верховному суді України. А Апеляційний суд Дніпропетровської області був просто шокований тим, що я надала всі документи з міліції та прокуратури, котрі підтверджують наявність судимостей у пана Карпенка і факти порушення екологічного законодавства заводом «Утиліта». В Апеляційному суді я пред’явила офіційну довідку про те, що Карпенко має судимість, звернення з реальними підписами мешканців мікрорайону Кулебівка та документи з прокуратури стосовно порушення екологічного законодавства заводом «Утиліта».
Але в цій країні гроші вирішують все, і Апеляційний суд залишив у силі попереднє рішення судді Леонова, який, до речі, після рішення по справі «Утиліти» збіг до Криму. Однак будьте певні – рука справжнього правосуддя і там його дістане, і Леонов буде позбавлений суддівської мантії, не дивлячись на гроші, зв’язки та нахабство.
Рішення української продажної Феміди мене не цікавлять. Ми бачили ці рішення в справах Тимошенко, Луценко та інших політичних в’язнів. Справу з «Утиліти» я доведу до Європейського суду, і там ми подивимось, на яких злодіях горітимуть які шапки. А декотрим продажним новомосковським журналістам хочу сказати наступне. Коли ви безсоромно брешете, обманюєте людей та поливаєте брудом справжніх борців за справедливість, це бачить наш Господь. І кара таким людям забезпечена. Не треба потім питатись у Бога, чому з ними кояться аварії, ракові захворювання чи судові процеси. Відповідь проста – сам винен, це тобі за брехню, цинізм, продажність та бажання лихого ближньому.
Я вибачаю і Карпенко, і журналістів за їхню неправду та безпринципність, але не вибачаю український суд за продаж справедливості!

P.S. До речі, минулого року завод «Утиліта» заробив близько 20 мільйонів гривень чистого прибутку, а своїм працівникам виплатив копійки. І тепер наближаються звільнення.
Хіба не це – обличчя огидного олігархічного бізнесу, котрий запихається чорною ікрою, спозираючи з вікна лімузину, як обікрадена ним п’ятирічна дитина риється на смітнику?..
Подробнее...
 
Вікторія Шилова «дякує» Партії регіонів за вітання з 8 березня PDF Печать E-mail
Кожній жінці приємні вітання та подарунки до свят.
Але коли я отримую привітання від Партії регіонів, це викликає у мене лише відразу. Як можна витрачати мільйони бюджетних коштів на розкішні, дорогі, зроблені на замовлення листівки від вілкулів-колєснікових, коли в країні багато жінок не в змозі дозволити собі повноцінно харчуватися та більш-менш пристойно утримувати своїх дітей? Коли жінки помирають від онкологічних захворювань, а держава відмовляється безплатно їх лікувати? Коли жінки тепер повинні тяжко працювати до 60 років, не маючи здоров’я, а подекуди й власне робочого місця (як-от, наприклад, в сільській місцевості)?
Як жінка я «дякую» Партії регіонів за закриті лікарні й пологові будинки, за вбиту педіатрію, за закладені театри, лікарні та дитячі установи, за закриття дитячих реабілітаційних центрів, шкіл, садків, інтернатів. «Дякую», що жінки отримують значно меншу платню за аналогічну роботу, ніж чоловіки.
Особливо ж «дякую» за те, що в тюрмі сидить «головний ворог українського народу», Юлія Тимошенко.
«Спасибі» вам, дорогі чоловіки Партії регіонів, величезне вам людське й жіноче «спасибі»!
Окремо хочу також щиро «подякувати» колишньому губернаторові Дніпропетровщини Олександру Вілкулу та голові Дніпропетровської обласної ради Євгену Удоду за моє звільнення з посади заступника голови облради із захисту прав людини. Найганебнішим чином фальсифікуючи документи, вони звільнили одиноку матір з двома малолітніми дітьми лише через те, що я відмовилася підтримувати їхню так звану медичну реформу.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова пропонує замінити портрети Президента на портрет Шевченка в усіх держустановах PDF Печать E-mail
 
Напередодні 199 річниці Дня народження Великого Кобзаря, яку в Україні будуть святкувати 9 березня, Вікторія Шилова дала пропозицію народному депутату Олегу Ляшку щодо підготовки законопроекту про обов'язкову присутність портрета Тараса Григоровича Шевченка в усіх державних установах та установах, які фінансуються за бюджетний кошт.
Великий Кобзар є "іконою" для кожного українця, беззаперечним лідером і авторитетом для патріотів України. Вікторія Шилова не сумнівається – якби Шевченко наразі балотувався в Президенти, то отримав би 99,9% голосів. І жодні фальсифікації не завадили б йому перемогти, бо в нього було, є і буде те, чого бракує українським політикам – абсолютна любов українського народу.
Недаремно в українських хатах портрет Шевченка завжди був поряд зі святим ліком Ісуса Христа.
Отже, Шевченко і тільки Шевченко є духовним лідером української нації, нашим справжнім Президентом.
 
Подробнее...
 
Виктория Шилова выражает соболезнования Венесуэле PDF Печать E-mail
Из жизни ушел лидер бедняков и кумир сотен миллионов. Человек, перед которым отступали даже американские деньги, потому что у него огромная поддержка народа. 
В борьбе с олигархами и империализмом Уго Чавес не щадил ни себя, ни своего здоровья, всю жизнь он посвятил народу Венесуэлы и идеям социальной справедливости.
Почему болезнь выбрала именно его? Да потому, что меньше всего внимания Президент Венесуэлы уделял себе самому.
Мы уверены, что идея социального равенства и справедливости, которую поддерживает большинство жителей планеты, все равно победит уродливую идеологию олигархов и их кумира - американского доллара.


Светлая память Уго Чавесу, скорбим и помним. 
Подробнее...
 
Суд забрав у Власенка мандат PDF Печать E-mail
Вищий адміністративний суд позбавив Сергія Власенка депутатського мандата.
Відповідне рішення на засіданні 6 березня зачитав суддя Михайло Зайцев.
"Колегія суддів приходить до висновку, що викладені у позовній заяві обставини є обґрунтованими, а тому адміністративний позов підлягає задоволенню", - зачитав суддя.
"Адміністративний позов голови Верховної Ради Володимира Рибака до народного депутата Сергія Власенка про дострокове припинення повноважень народного депутата задовольнити. Достроково припинити повноваження Власенка", - додав суддя.
Він підкреслив, що рішення остаточне і оскарженню не підлягає.
Таким чином суд визнав, що Власенко, будучи народним депутатом, займався адвокатською діяльністю.
Як відомо, 1 березня голова ВР Володимир Рибак звернувся до ВАСУ з проханням позбавити Сергія Власенка депутатського мандату на підставі рішення регламентного комітету, який нібито відбувся 27 лютого.
 
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 Следующая > Последняя >>

Страница 2087 из 2249

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины