Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: В Дніпропетровську відбувся збір АНТИ-Femen. PDF Печать E-mail

Сьогодні о першій годині відбувся збір активістів громадського руху АНТИ-Femen, на якому обговорили ситуацію з деструктивними течіями в Україні та останні заяви так званого «жіночого руху» Femen.

Нас зібралося трохи більше, ніж п’ятдесят людей, серед яких 90% були жінки, і десь біля тридцяти людей приєдналися просто перехожих. Також, приїхав «5 канал» і ТРК «Регіон».

Загальна думка наших активістів АНТИ-Femen дуже проста. Істотам на кшталт «хмельницких девочек», які паплюжать честь і гідність України, руйнують сімейні цінності та ображають саму жіночу природу, пропагують гомосексуалізм і нетрадиційні зв’язки – нема чого робити в православній Україні. В них є два шляхи: або покаятися, або просто поїхати з України, шукаючи собі політичний притулок в країнах на зразок Франції.

Щиро вітаю, що Femen дослухалися до моєї поради – прочитала заяву однієї з лідерів руху Femen, Олександри Шевченко, про те, як вони нарешті вирішили згорнути свою діяльність на території України. Годі й казати, слушне рішення.

 

Відео-звіт зі зборів АНТИ-Femen зв’явиться трохи згодом.

   
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Дніпропетровська міліція ігнорує Захарченка PDF Печать E-mail

Сьогодні відбулася 20-та сесія Дніпропетровської обласної ради, де провели перерозподіл грошей та внесли зміни до більш ніж десятьох програм облради.

Губернатор Колєсніков розповів про досягнення в області і про те, що ми залишаємося регіоном-лідером. Чесно кажучи, з боку Дмитра Валерійовича це певне перебільшення, бо 25-та «почесна» позиція з 27-ми за показниками Кабінету міністрів – явно питання погіршення ситуації. Але треба відзначити, що губернатор відійшов від звичайної тактики піару – розповіді про себе улюбленого, а все ж таки більше говорив про розвиток регіону. На моє запитання щодо Палацу металургів в Новомосковську і прохання створити комісію з розгляду даної проблеми він відповів, що про це знає і буде допомагати, але основне питання буде вирішене в Держмайні.  
 
Подробнее...
 
Виктория Шилова: «Полезная газета» уже оправдывается. PDF Печать E-mail

Я обратилась к главному редактору «Полезной газеты» с просьбой снять с их сайта информацию, в которой нет ни слова правды, а именно:

Вилкул уличил Шилову в очередной лжи

Во время встречи с активом города Новомосковска, которая прошла в четверг 30 июня, Александр Вилкул призвал руководство города, депутатов горсовета, членов исполкома отложить все свои личные амбиции и начать работать на развитие города. «Новомосковск может и должен стать жемчужиной Днепропетровщины, - сказал он. – В городе великолепная рекреационная зона, знаменитый на весь мир Свято-Троицкий собор, а самое главное – трудолюбивые люди, которые заслуживают достойной жизни в своем родном городе».

 
Подробнее...
 
Привітання з ювілеєм! PDF Печать E-mail

Депутат Дніпропетровської обласної ради Вікторія Шилова та колектив помічників щиро вітають з 50-річним ювілеєм начмеда КЗ «Дніпропетровський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії» Дніпропетровської обласної ради» – Гуленко Аллу Миколаївну!   Шановна Алло Миколаївно!
Сердечна подяка Вам та низький уклін за Вашу ненастанну щоденну працю, за професіоналізм, уважне і чуйне ставлення до пацієнтів, за допомогу найнужденнішим малозабезпеченим хворим. Саме такі лікарі піднімають медицину Дніпропетровщини на дійсно високий рівень.

Бажаємо Вам не забувати і про своє здоров’я, завжди зберігати добрий настрій, енергійність та наснагу. Успіхів в роботі – щоби вона приносила Вам тільки радість та нові досягнення.

Бажаємо, щоби в родині Ви завжди були щасливі! 

 

З глибокою повагою,
депутат Вікторія Шилова і колектив помічників

 
Подробнее...
 
Виктория Шилова: В Днепродзержинске очередные проблемы с ЖКХ. PDF Печать E-mail

Как сообщает Днепродзержинский сайт «Днепродзержинск online»:

В редакцию нашего сайта поступило огромное количество писем от жильцов общежития, которое в недавнем времени было передано на баланс города. В своих письмах жители утверждали, что около 120 семей, большинство из которых с маленькими детьми, отключили от газоснабжения. Общежитие расположено по адресу Ухтомского 41, и возле него — второе. Оно также было отключено от газоснабжения.

До недавнего времени общежитие было на балансе у ПАО «ДнепроАзот», затем его передали на баланс города. Сейчас же газовая контора выставила счет по задолженности в размере около 100 тысяч гривен.  Многие из жильцов исправно платят за газоснабжение. Другие же комнаты пустуют, но долг идет. По утверждениям жильцов, руководство общежития ранее брало деньги за прописку в общежитии людей, и соответственно долги продолжали нарастать. Многие семьи оказалась порядочными людьми, и даже оплачивали долги своих предшественников. И в один день пришли инспекторы газовой конторы и заявили, что сейчас будет производиться отрезание общежития от газа. Такие заявления привели жителей в полный шок. Теперь маленьким детям банально не на чем еду разогревать. Жители сообщали инспекторам, что будут обращаться в органы прокуратуры. На что услышали от газового инспектора, что органы прокуратуры и городские власти были уведомлены о массовом отключении. Теперь же жители двух общежитий остаются без газа.  
 
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 Следующая > Последняя >>

Страница 2087 из 2282

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины