Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: Приєднання до будь-яких політичних союзів – виключно через референдум PDF Печать E-mail

Шановні друзі! Те, що зараз відбувається в Україні, зовсім не нагадує свято демократії, а є відвертим насильством меншості політиків над більшістю народу. Цікаво, соціальні дослідження говорять, що сьогодні політичного союзу з Європою бажають від 35 до 40% населення. Де ж тут так звана «більшість»?

Спочатку повинно провести референдум, а потім визначати курс. Бо буде як з Версальською угодою, яка фактично народила й привела до влади фюрера. Згадаємо, що тоді угода була підписана політиками, а страждав від неї весь народ Германії.

Шановні брати-українці і громадяни України! Що буде з нашим менталітетом та економікою, коли всі засади будуть продиктовані Брюсселем? Вступивши до ВТО, ми на 30% поховали свою економіку. Вступивши до Євросоюзу в тому вигляді, який він зараз має, ми фактично втратимо політичну й економічну незалежність. Бо коли євродепутати проголосують, наприклад, за скорочення виробництва молока в Україні або здешевлення насіння соняшника, я вже не говорю щодо продажу й перепродажу нашої землі, уявіть собі, на кого це остаточно перетворить нас і наших дітей. В Україну як таргани поповзуть нелегальні мігранти, котрі завдяки європейським законам дуже швидко тут легалізуються і фактично за 2-3 десятки років припинять існування українського слов’янського етносу.  
 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова просить допомоги для хабаровських дітей PDF Печать E-mail

І закликає керівництво області надати в «Перлині придніпров’я» притулок для дітей Хабаровського краю, що постраждав від підтоплення.

 

Нагадаємо, що за даними російського порталу «Лента.Ру»:

«…В настоящее время в 38 населенных пунктах остается подтопленным 2281 жилой дом, в которых проживает 9431 человек, в том числе 2290 детей»

(с)

Через аномальний рівень підняття води в ріках Амурської області весь Хабаровський край наразі переживає страшний паводок. Внаслідок стихійного лиха з краю вже евакуйовані 15,5 тисяч людей, ще декілька тисяч – з прилежних областей. В поточний час планується додаткова екстрена евакуація ще 36 тисяч.

Вікторія Шилова: «Я вважаю, наша область не може залишатися осторонь цієї гуманітарної проблеми, особливо що стосується здоров’я та життя дітей. Тому я закликаю керівництво області, а саме пана Удода і пана Колєснікова надати допомогу хабаровським дітям: запропонувати 50 місць для розміщення дітей в одному з найкращих рекреаційних дитячих закладів України – таборі «Перлина Придніпров’я».

Наразі вже 150 місць для евакуйованих дітей надала АР Крим в одному з дитячих санаторіїв на південному узбережжі.» 

 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «5 канал» знову бреше PDF Печать E-mail

Я завжди говорила, що канали, які належать олігархам, виконують виключно їхню волю, і ні про яку свободу слова, справжній патріотизм чи любов до правди взагалі не йдеться. Йдеться про гроші, а їх можуть забезпечити замовні або брехливі сюжети.

Місяць тому ми організували рух АНТИ-Femen, до складу якого ввійшло більше 2 тисяч людей, переважно жінки і переважно православні – віком від 16 до 70 років. «5 канал» декілька днів розшукував мене для того, щоби взяти інтерв’ю про рух АНТИ-Femen. Я погодилася, але одразу попросила їх не перекручувати інформацію, а подавати її так, як вона є. Мені це пообіцяли, однак те, що я побачила, знову говорить про наступне: який Порошенко, такий і «5 канал». Бо подивилася сюжет, в якому вони назвали мене просто «Вікторія», навіть не згадавши, що я лідер АНТИ-Femen, що я є депутатом Дніпропетровської обласної ради, тобто просто спаплюжили інформацію щодо моєї діяльності в цьому напрямку.  
 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Збір АНТИ-Femen 30 серпня 2013 року в Дніпропетровську PDF Печать E-mail

Cюжет і фотографії ТРК "Регіон" 

 

 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Чому Ахметов втрачає позиції? PDF Печать E-mail

Інформація, котра останніми днями все частіше з’являється в Інтернеті, говорить про те, що Президент дослухався до народу, який вимагає від нього зачистити країну від олігархів та їхніх поплічників. Ну не може людина, яка існує за принципом «вигідно-не вигідно», бути державним діячем. Люди, у яких немає слова, не можуть вести країну «до світлого майбутнього». Ніколи олігарх не зрозуміє потреби простої людини.

Пропоную вашій увазі, шановні друзі, наступні цікаві статті блогерів.

 

Стало відомо, що Азарова замінить точно не Вілкул
 

Непомітна, на перший погляд, новина інформаційної агенції «Інтерфакс-Україна» щодо компанії «Танталіт» має всі шанси увійти в «топ» та стати найбільш обговорюваною подією напередодні відкриття нового політичного сезону.  
 
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 Следующая > Последняя >>

Страница 2086 из 2282

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины