Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Жахлива аварія в Дніпропетровську PDF Печать E-mail
У країні трапляється все більше й більше катастроф. Таке враження, що ми стоїмо на порозі Армагедону. Люди розгублені, не впевнені у завтрашньому дні: бо грошей все меншає, здоров’я підводить, а влада України займається лише власними інтересами. Нервозність серед людей дійшла до піку. Численні надзвичайні ситуації – це все наслідки деградації української державності та нашого соціуму, де ніхто ні за що не відповідає і всім на все наплювати. Рано чи пізно кількість завжди переходить у якість, а дрібні проблеми накопичуються і ведуть до трагедій.
І як може бути інакше в країні, де керують поплічники олігархів?.. 

Джерело фотокарток та відео: http://life.pravda.com.ua/society/2013/03/20/124429/  
Подробнее...
 
Чому так звана медреформа подібна до геноциду? PDF Печать E-mail
 Соціологічні дослідження, які недавно були проведені в Дніпропетровській області, говорять про те, що 99% людей проти медичної реформи. Зараз фінансуванням займаються обласні держадміністрації. А там дефіцит бюджету 50 млн грн. Щоб закрити дірку, керівництво області закриває лікарні. Лікарі первинної ланки отримують півтори тисячі гривень, а не 5-6, як їм обіцяли, і навіть не 4, як потім звітували чиновники. Обіцяних машин теж немає – одна машина на всю райлікарню, зате сільським фельдшерам роздали велосипеди. Досі селяни дякують за швидкі допомоги, які свого часу їм надала Юлія Тимошенко. Перед виборами кандидати в народні депутати від Партії регіонів завозили автомобілі швидкої допомоги за бюджетний кошт у населений пункт і казали "Ось вам нова швидка на район", потім перевозили її в інший населений пункт, де казали те саме. Так вони й кочували із одного району в інший. 
Подробнее...
 
Удод злякався Шилової та заховався від правосуддя PDF Печать E-mail
Вже майже рік триває суд по моєму поновленню на роботі. Нагадаю, що 23 березня 2012 року мене було звільнено за розпорядженням голови Дніпропетровської обласної ради Євгена Удода – начебто «за порушення трудової дисципліни». Дивно, а я думала, за «антисемітизм», як заявляла на прес-конференції бідолашна регіоналка Наталія Гончаренко, пояснюючи причини мого звільнення.
В ході судових засідань за цією справою з’ясувалися нові цікаві принциповості ПР і особисто Удода. Виявляється, по документах, я нібито «відмовлялася від деяких посад, що були мені запропоновані», «не захотіла піти у декретну відпустку», яка належна мені за законодавством. Цікаво, що я це робила в присутності багатьох людей і під камерами, але коли на суді запросила відео з тих камер, то воно кудись раптом поділося. А самі працівники обласної ради плуталися в свідченнях, або взагалі, як Удод, відмовлялися ходити на засідання. Є ще дуже цікава деталь – людина, яка складала на мене акти про порушення дисципліни, була керівником профспілки працівників облради. До речі, на моє звільнення згоди профспілка не давала, бо навіть не була повідомлена про це, як того вимагає закон. Дивно, її керівниця, пані Савченко-Сватко, акти підписувала, а зібрати профспілку і розглянути питання мого звільнення чомусь не захотіла.
Все це зрозуміло, бо моє звільнення було зроблено всього за один день: документи сфальшовані, жодних розмов зі мною не вели, ні в які декрети не відправляли.
Зараз же Удод написав до суду, що просить розглядати цю справу без його участі. Пан Удод, що, дуже страшно давати неправдиві свідчення під присягою? Дуже страшно, бо потім і кримінальна відповідальність, та й перед людьми ніяково.
До речі, менеджер Ахметова Євген Удод, який навчався у Лондоні, виявляється, дуже погано знає українські закони. Звільнити одиноку матір з двома дітьми на руках, при цьому молодшій дитині всього один рік, по закону неможливо. Її можна тільки відправити у декрет.
Коли я бачу пещене усміхнене обличчя лисого Удода в окулярах на бігбордах, де він вітає жінок зі святом 8 березня, мені просто хочеться плюнути в нього. Як це зробили би сотні тисяч жінок Дніпропетровщини, у яких ахметівський менеджер Удод, котрий в найкращому випадку має моральне право працювати інженером ГОКа у того ж Ахметова, позабирав лікарні, пологові будинки, дитячі реабілітаційні центри. Перелік продовжується ще ста позиціями. І це справжнє відношення Удода і йому подібних до жінок і до наших дітей.
І якщо я вибачу Удоду його політичне невігластво, маразм і самодурство, як мати я йому не вибачу відношення до наших дітей, знущання над нашими народними традиціями, плювок на нашу мову. Уявіть собі, ця людина має моральне право займати головну посаду в області.
Ну що ж, пан Удод, як-то кажуть, «каждой птичке свое время». Тому приходьте на суд, не ховайтеся за високими, свіжовідремонтованими на гроші платників податків стінами обласної ради, подивіться в очі мені і таким як я жінкам.
Рано чи пізно (а я думаю, дуже скоро) за свої нечоловічі вчинки ви будете відповідати перед своїм же Президентом. Бо той, хто риє яму ближньому, сам до неї потрапляє. 
Подробнее...
 
Відповідь Генеральної прокуратури на звернення Вікторії Шилової по справі Дмитра Реви PDF Печать E-mail
Депутат Дніпропетровської облради Вікторія Шилова неодноразово звертала увагу громадськості на факти, котрі викликають величезні сумніви в тому, що Дмитро Рева дійсно винний у скоєнні приписуваних йому злочинів.

Однак Шилова завжди була прихильницею випробування всіх можливих способів врятувати людину – через мітинги, звернення, привернення уваги ЗМІ та розповсюдження інформації, роботу з правоохоронними органами тощо. 

Оскільки наразі депутат перебуває в Києві, зібравши всі необхідні документи й дані, вона звернулася до Генеральної прокуратури України, передавши заяву до Рената Кузьміна, з помічником якого вона особисто говорила з цього приводу. Вікторія Шилова детально пояснила всю ситуацію та звернула увагу прокуратури на деякі факти, які свідчать про невинність Дмитра Реви. Протягом двох тижнів прокуратура вивчала документи, і ось яку відповідь отримала Шилова 

Вікторія Шилова вважає, це певний прогрес у позиції прокуратури щодо справи Реви. Вона також упевнена, що прокурор Дніпропетровської області Наталія Марчук як жінка й мати візьме цю справу під свій особистий  контроль та не допустить порушення прав людини.
Подробнее...
 
В воскресенье Виктория Шилова общалась с никопольчанами PDF Печать E-mail

Когда депутат Днепропетровского областного совета Виктория Шилова въехала в город Никополь, она сразу задала себе вопрос: куда уходят десятки миллионов гривен, которые выделяются городскому голове Руслану Токарю из областного и государственного бюджетов? Почему никопольчане не ощущают на себе «пакращення» от этого политического предателя? Ведь у Токаря всё в руках – и никопольская организация Партии регионов, и городской совет, и коммунальные службы, а главное, местный бюджет. Перед самым горсоветом на площади вместо клумб и скамеек – горы мусора, разбитые дороги, на фоне которых очень символично смотрится скульптура земного шара.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 Следующая > Последняя >>

Страница 2086 из 2249

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины