Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: Правий сектор відмовився їхати палити шини до Порошенко PDF Печать E-mail

Шановні українці!

Навіть я здивувалася, що патріоти з Правого сектору насправді виявилися так званими патріотами. Через ЗМІ вони зробили голосну заяву, що поїдуть до Порошенко палити шини, бо Порошенко – зрадник «Майдану» і використовує «Майдан» в особистих цілях заради отримання влади і, ясна справа, збагачення.

Як тільки вони вивісили свою заяву, одразу гінці Кальцмана-Порошенко, я так думаю, завітали до Дмитра Яроша. Мабуть, з валізою цукерок, а може й не цукерок. І вже ніхто нікуди не їде. І вже про Порошенко і його зраду ані пари з вуст. Сподіваюсь, що це тільки моє припущення. Але якщо це правда, то Правий сектор виявився не радикальним націоналістичним угрупуванням, а банальними найманцями-запроданцями.

Пане Дмитро Ярош, я помиляюся чи все ж таки завітаємо до «шоколадного зрадника»? Хочете, разом, хочете, окремо. Дуже чекаю на вашу відповідь або дії.

  

 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: В суботу вирушаємо до «шоколадного вбивці» PDF Печать E-mail

Шановні українці!

На жаль, я не побачила конкретного бажання з боку Правого сектору поїхати до резиденції Порошенко в село Козин. Вони тільки зробили заяву і нічого більше.

Тому я пропоную всім українцям і киянам, які чітко розуміють жахливу роль «шоколадного політика» Порошенко в розбурхуванні громадянського конфлікту в Україні, а також розуміють, що цей олігарх для досягнення своєї мети використовував «канал чесних новин» – приєднуйтесь до нас!

ЗБИРАЄМОСЬ О 13.00 НА БЕСАРАБСЬКІЙ ПЛОЩІ ЦІЄЇ СУБОТИ, 8 ЛЮТОГО.

Неважливо, скільки нас буде першого разу, але дуже важливо, що ми є. Прошу кожну чесну, справедливу людину, яка дійсно хоче жити в незалежній і самостійній державі, приїхати на акцію. Наша головна мета: показати всім запроданцям, неважливо, з якого боку вони знаходяться – український народ розуміє, хто винен за кров українців. 

Прошу максимальний перепост!

Країна повинна знати в обличчя своїх «героїв».  
Подробнее...
 
Виктория Шилова: «Свободу» в Крыму защищает «Беркут» PDF Печать E-mail

Уважаемые украинцы!

Политика двойных стандартов в исполнении «оппозиции» просто поражает. И вот почему. Если «оппозиция» проводит акции в западных регионах, где их много и они кучей захватывают ОГА, то здесь «Беркут» и милиция плохие, их нужно жечь коктейлями Молотова. А вот если, например, они проводят акции на Юго-Востоке, то здесь «Беркут» и милиция должны их защищать и спасать от разъяренных «титушек», которые на самом деле являются выразителями мнения 35 миллионов жителей Великой Украины.

Но крымская «Свобода» переплюнула все двойные стандарты. Так, в городе Севастополе три «свободовца» находятся под постоянной защитой силовиков, так как после оскорбления крымчан со стороны лидеров «Свободы» этим товарищам небезопасно появляться на улицах. И тут, конечно же, «Беркут» и милиция для «Свободы» стали родными и близкими. И тут уже не нужно расформировывать подразделение «Беркут» и не нужно снимать крымского руководителя милиции с должности. И вообще, все замечательно.  
Подробнее...
 
Вікторія Шилова – Правому сектору: Готова підтримати акцію проти іуди-Порошенко! PDF Печать E-mail

Шановні українці!

Я, Вікторія Шилова, і активісти Соціального руху «За здорову націю!» готові підтримати акцію-похід до маєтку олігарха Петра Порошенко. Абсолютно згодна, що ця людина жодного разу нічого не робила без особистої для себе вигоди. Жодного разу ця людина не дбала про інтереси українського народу, а дбала виключно про свої олігархічні інтереси. Петро Порошенко був засновником Партії регіонів, потім – великим другом і шанувальником Ющенко, ще пізніше – ворогом, а тоді прибічником Тимошенко. Тепер, у мріях про головне крісло країни, він усіляко намагався розбурхати в країні громадянську війну. Причому робив вигляд, що не чує і не бачить, яким чином до нього ставляться і на «Майдані», і поза ним. Огидно й смішно виглядають його постійні намагання влізти у владу за будь-яку ціну, навіть ціною життів простих українців, котрі ллють кров по обидва боки барикад.

Подробнее...
 
Виктория Шилова: «Майдан» посылает Порошенко на три буквы PDF Печать E-mail


Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 Следующая > Последняя >>

Страница 2086 из 2312

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины