Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Чому Січеславці – особливі? PDF Печать E-mail
Дніпропетровщина завжди стояла трохи осторонь від інших областей сучасної України. Наші земляки полюбляють завзято декларувати – Дніпропетровськ не перше місто, але й не друге! Ми твердо впевнені, що наша область – це кузня кадрів, інтелектуальний, духовний, економічний, промисловий, сільськогосподарський та науковий центр сакральної України. І ще ми не маємо сумнівів, що мешканці Дніпропетровщини дещо ментально відрізняються від українців, що живуть в інших регіонах.
Подробнее...
 
В. Шилова: «Немає нічого кращого, ніж відпочинок на рідній землі» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      Настав період відпусток, тож я раджу вам добре відпочити, тому що попереду нас очікує важкий трудовий рік. Влітку треба набиратися сил, поправляти здоров’я, відпочивати з родиною. Найкращий відпочинок – родинний, подалі від загазованих мегаполісів, ближче до природи. Цей відпочинок недорогий, але дуже корисний. Я точно знаю, що більшість українців не можуть собі дозволити навіть дуже скромний відпочинок. Але, все ж таки, це варто зробити. Треба набратися сил для боротьби заради майбутнього кожного з нас.
Подробнее...
 
Хто є хто серед дніпропетровських екс-мажоритарників PDF Печать E-mail
Ми вже раніше писали про те, що наступні вибори до Верховної Ради відбуватимуться за новими правилами. І хоча за нову редакцію закону ще не проголосовано, все таки можна бути на 100% впевненими, що у 2012 році ми будемо мати можливість голосувати не тільки за партійні списки, а й за окремих депутатів, які балотуватимуться по мажоритарним округам. Сьогодні ми вирішили згадати про депутатів-мажоритарників, які востаннє обиралися від Дніпропетровської області у 2002 році. Навіщо нам це потрібно? Для того, щоб люди побачили, хто з них працював на благо народу, а хто займався бізнесом, хто чітко дотримувався своєї ідеології, а хто постійно змінював свою партійну приналежність. Всього у 2002 році від Дніпропетровської області було обрано 17 депутатів-мажоритарників, про більшість з них жителі Дніпропетровської області вже давно забули. При чому забули заслужено, адже мало хто з них дійсно відстоював інтереси нашої області у Верховній Раді.
Подробнее...
 
Молоді медики підуть працювати на село? PDF Печать E-mail
У сільській медицині сьогодні ще чимало невирішених питань – це і нестача коштів на елементарні ліки, це і відсутність сучасного обладнання та транспорту, це і необхідність капітального ремонту приміщень, де розташовуються амбулаторії та ФАПи. Проте нагальною проблемою більшості сільських медичних закладів є  нестача кадрів. На відміну від міст, у селах та селищах молодим спеціалістам, частіше за все, навіть надають житло, але бажаючих їхати туди працювати все одно практично немає.
     
Подробнее...
 
Закон один для всіх PDF Печать E-mail
Печерський районний суд Києва продовжує розгляд кримінальної справи відносно Юлії Тимошенко за звинуваченням у перевищенні службових повноважень при підписанні в 2009 році контракту на поставку російського газу в Україну. Також Генеральна прокуратура України завершила розслідування кримінальних справ проти екс-прем’єра за звинуваченнями у нецільовому використанні бюджетних коштів на 200 млн. євро і в перевищенні службових повноважень при закупівлі під гарантії уряду 1000 автомобілів Opel Cоmbo. Очікується, що ці справи будуть передані до суду найближчим часом.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 Следующая > Последняя >>

Страница 2086 из 2147

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины