Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: Фабрика смерті працює на 25 відсотків PDF Печать E-mail

Шановні друзі! Той жахливий експеримент над людьми, який запустила на Дніпропетровщині голова Облздраву Валентина Гінзбург, все більше свідчить про злочинні наміри позбутися хворих, літніх людей та слабких малюків.

На тлі того, що в області постійні перебої з інсуліном, туберкуліном, величезна нехватка так званих «сімейних лікарів» або вони навчаються в режимі «он-лайн», все це призводить до зростання медичних проблем серед нашого населення.

Я розумію, що «шановна» Валентина Гінзбург мріє захистити свою докторську дисертацію на темі геноцидної медичної реформи. Розумію, що вона має всемірну підтримку своїх покровителів. Але все ж таки не розумію, як губернатор Колєсніков підписав подання щодо нагородження її Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня. Невже Дмитро Валерійович не читає сотні скарг від населення, особливо сільського, про так звані «переваги» медичної реформи?  
 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Навіщо Клічко знялися в гей-журналі? PDF Печать E-mail

Дивлюся на оці «картинки» і думаю: чому так відбувається, що найдемократичніші, найчесніші, найбільш про-європейські державні діячі або громадські рухи насправді виявляються банальними заробітчанами доларів, євро й шекелів. Мабуть, брати Клічко вважають, що Україна – це ще один штат Америки, де свого часу стало можливо обрання президентом плейбоя Рейгана. Хоча Рейган знімався хоча б у білизні, та й журнали ті були для американських жінок.

Я не засуджую Віталія та Володимира за їхню публічну схильність до гей-культури. Як-то кажуть, кожному своє. Просто мені тепер зрозуміло, чому брати Клички так ратують за права секс-меншин і настільки прагнуть стати такими собі «європейцями». Мені важко уявити Віталія Кличка, який в статусі кандидата в Президенти моєї країни надасть до Центрвиборчкому оці фотографії.  
 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Інтерпайп» забирає Палац культури «Металург» PDF Печать E-mail
Шановні друзі! На останній сесії міської ради не вистачило всього шести голосів для того, щоби повернути Палац «Металургів» територіальній громаді Новомосковська. Іуди та іудушки «Інтерпайпа» і нардепа Солошенко показали своє справжнє обличчя. «Порадував» керівник місцевого «Інтерпайпа» Антіпов, який клявся й божився, що ніхто в міста Палац «Металург» не забирає, ніякої приватизації немає, що все це домисли та плітки. І що вони роблять все, аби в місті розвивалася культура і дитячі гуртки. Йому вторив військовий Савчук, який з піною у рота відстоював інтереси «Інтерпайпу» і навіть погрожував стати на коліна, якщо це не так, і місцева влада буде виконувати свої обіцянки. Що ж, наступної сесії чекаємо вибачень від Антіпова та стояння на колінах Савчука.    
Подробнее...
 
Виктория Шилова: Сбежавшие Femen оказались ещё и банальным гаремом извращенца PDF Печать E-mail

Читая статью La Repubblica и видя куски фильма о так называемом женском движении Femen, представленного на Венецианском кинофестивале – понимаешь, насколько глубоко растление и дегенерация проникли в нашу жизнь. Какой угрозе подвергается жизнь наших детей, их психическое и физиологическое здоровье. Я понимаю, насколько хорошее и чистое дело совершило наше движение, помогая этим больным во всех отношениях Femen покинуть страну.

Ну а дальше читайте и делайте выводы сами.
 

La Repubblica: Если FEMEN командует мужчина: Это я придумал протест топлес

03 сентября 2013 | 17:19 

Идеолог движения FEMEN Виктор Святский заявил: "Я все сделаю ради секса: я создал группу, чтобы иметь женщин", пишет Валерия Фраскетти в материале, опубликованном на сайте газеты La Repubblica.  

"Они раздевались перед Путиным, Берлускони, перед участниками форума в Давосе. Но активистки FEMEN никогда не были такими обнаженными, как во внеконкурсном документальном фильме Ukraine is not a brothel ("Украина не бордель"), показанном на Венецианском кинофестивале", - пишет автор статьи.  
 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Перевірка безпеки дитячих майданчиків Дніпропетровщини триває PDF Печать E-mail
30 серпня поточного року в сесійний день відбулися засідання двох постійних комісій обласної ради – з питань забезпечення правоохоронної діяльності та з питань охорони здоров’я, дитинства й материнства, із залученням представників Дніпропетровської ОДА. За моїми депутатськими запитами та матеріалами, на цих засіданнях пройшли обговорення нагальної проблеми безпечності дитячих майданчиків у Дніпропетровській області. Відомо, що ці майданчики можуть становити дуже велику загрозу для дітей, якщо їх виготовлено та встановлено без дотримання відповідних санітарно-технічних нормативів. Згадаємо хоча б жахливу трагедію – випадок із семирічною дівчинкою, котра загинула 13 травня в місті Бердичів Житомирської області, впавши з гойдалки, у якої впала основна опора. За попередніми даними ця опора, важкий дерев'яний брус, який звалився просто на дитину, була закріплена неправильно.    
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 Следующая > Последняя >>

Страница 2085 из 2282

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины