Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


ПРОГРАММА НАРОДНОЙ ПОБЕДЫ PDF Печать E-mail

 

 

Программа Народной победы Виктории Шиловой

 

1. Граждане Украины все равны перед законом, имеют равные права и обязанности.
Главное задание государства – заботиться о гражданах Украины и подрастающем поколении, обеспечивать сохранение и развитие народа Украины, его духа, менталитета, национальных и культурных традиций.

2. Гражданин Украины имеет право иметь двойное гражданство. Никто не вправе лишить человека гражданства по праву рождения.

3. Граждане с двойным гражданством не имеют права занимать государственные должности, избираться или быть избранными. В случае недонесения о двойном гражданстве лицо несет уголовную ответственность.

 

 

 


Подробнее...
 
Фотографії зі студії Савіка Шустера - програма Шустер Life. Адреналін PDF Печать E-mail
 

Подробнее...
 
Вікторія Шилова проти медреформи! PDF Печать E-mail

Сьогодні в кулуарах Верховної Ради депутат Дніпропетровської обласної ради Вікторія Шилова особисто вручила листи та пропозиції щодо скасування вбивчої медичної реформи Віталію Кличку (УДАР), Ареснію Яценюку (ВО «Батьківщина»), Ірині Фаріон (ВО «Свобода») та Оксані Калетник (Комуністична партія).

Всі ці політичні сили на виборах до Парламенту в 2012 році обіцяли скасувати медичну реформу, і наразі їм вистачає голосів у Верховній Раді, щоби виконати свої обіцянки.  

Нагадаємо – в Україні проходить реалізація пілотного проекту реформування системи охорони здоров’я, в рамках якого насправді здійснюється знищення медицини, особливо сільської. При цьому найперше страждають діти і люди похилого віку, а також вагітні жінки, онкологічні хворі, ВІЛ-позитивні та люди, хворі на туберкульоз.

 
Подробнее...
 
За скасування медреформи! PDF Печать E-mail
  Депутат Дніпропетровської обласної ради Вікторія Шилова розіслала листи всім керівникам фракцій у Верховній Раді, окрім головних «реформаторів» країни – Партії регіонів. Зокрема, до Арсенія Яценюка, Віталія Кличка, Петра Симоненка та Олега Тягнибока. З вимогою якнайшвидше скасувати нелюдський експеримент над народом України, так звану медичну реформу. Також разом з листами депутат надіслала пропозиції щодо реформування галузі охорони здоров’я саме для людей, а не для «зарабатывания бабла» медичних чиновників. Дані пропозиції було розроблено вкупі з Вільною профспілкою медичних працівників України.
Подробнее...
 
Магістратура: відповідність освіти сучасним вимогам ринку праці PDF Печать E-mail

Сучасна освіта розширює обрії життя, надихає і створює можливості особистісного розвитку людини. Тому вибір професії і університету, де вона здобуватиметься, є надзвичайно складним і відповідальним завданням кожного. На сьогодні саме Державний вищий навчальний заклад «Національний гірничий університет» надає технічну освіту на рівні, який відносить його до провідних ВУЗів країни і розкриває перед випускниками багато можливостей професійного становлення. Проте нинішні умови діяльності інженера, ким би він не був за фахом – гірником, геологом, шахтобудівником, екологом тощо вимагають опанування не тільки технологій відповідного виробництва, але й знань щодо економіки раціонального використання його природно-ресурсного потенціалу, без збереження та розвитку якого неможливе впровадження ефективних технічних рішень.

 
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 Следующая > Последняя >>

Страница 2085 из 2249

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины