Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: "Моя порада Р. Ландіку: від суми та від тюрми не зарікайся" PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      Минулого тижня всіх українців шокувала звістка про аморальний та нечоловічий вчинок депутата Луганської міської ради, сина народного депутата Романа Ландіка. Нагадаю, що цей мажор жорстоко побив одну з відвідувачок ресторану, яка не відповіла на його залицяння. Особисто мене вразила самовпевненість та відчуття безкарності у цього юного політика. На очах у відвідувачів ресторану, під прицілом камер спостережень, він тягав дівчину за волосся, бив її, і вважав, що це йому вчергове зійде з рук. Чому вчергове? Тому що рік тому Ландік збив на смерть 17-річного хлопця, а його батько, скандально відомий народний депутат Володимир Ландік, відмітився у побитті сержанта ДАІ. Міліціянт через перевищення швидкості зупинив автівку парламентаря, і суперечка завершилися ушпиталенням  даїшника зі струсом мозку. Дійсно, яблуко від яблуні недалеко падає. Батько як міг «відмазував» сина, але в ситуацію втрутився Президент Віктор Янукович, який заявив, що депутат буде відповідати за скоєний злочин. Вже за кілька днів Ландіка – молодшого було затримано у Росії.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова зустрілася з новомосковцями PDF Печать E-mail
Особисте спілкування з людьми Вікторія Шилова вважає невід’ємною складовою своєї політичної та громадської діяльності. Саме тому заступник голови обласної ради постійно проводить особисті прийоми громадян.
      12 липня Вікторія Шилова зустрічалася з жителями Новомосковська. З проханням допомогти вирішити проблеми на прийом до заступника голови обласної ради прийшло більше сорока людей. Як не прикро визнавати, але ця зустріч показала – чиновники на місцях бездіють та ігнорують виконання своїх прямих обов’язків. Це не просто слова, адже майже кожен новомосковець, який був на цій зустрічі, згадував про нині діючого мера та інших місцевих чиновників недобрим словом.
     
Подробнее...
 
Звертайтеся – і вас почують. Результати роботи PDF Печать E-mail
До депутата обласної ради Вікторії Шилової з проханням по допомогу звертаються люди з усіх куточків Дніпропетровщини. Всіх вона вислуховує та намагається вирішити наболілі проблеми. На жаль, не завжди вдається домогтися позитивних результатів, але вода камінь точить. Завдяки наполегливості та співчуттю Вікторії до бід простих людей, вона дійсно намагається допомогти кожному. Це і приватні звернення, і піклування про здоров’я українців взагалі. Вікторія Шилова ініціювала чергову перевірку якості дитячого харчування, яку проводить Лабораторія якості життя.
Подробнее...
 
Дніпропетровців очікує транспортний колапс? PDF Печать E-mail
Наприкінці червня дніпропетровців приголомшили новиною – з вересня в місті буде діяти нова транспортна мережа. Міські чиновники запевнили, що збиткові та дублюючі маршрути будуть ліквідовані, а на місце набридлих багатьом маршруткам прийдуть автобуси, тролейбуси та трамваї. Дійсно, міський електротранспорт Дніпропетровська зараз знаходиться на межі вимирання і це питання потребує негайного втручання з боку посадовців. «Взагалі весь цей проект орієнтований на порятунок електротранспорту Дніпропетровська, - заявив директор департаменту транспорту і зв’язку міськради Валентин Мовчан. - Електротранспорт наближається до своєї «точки неповернення» і може зупинитися. 90% рухомого складу амортизовано двічі. 217 кілометрів (з 586-ти існуючих) контактної мережі потребує капремонту. З 175 кілометрів шляхів, 66 в аварійному стані. Тому зараз потрібно прибирати шунтуючі електротранспорт автобусні перевезення. Після подорожчання проїзду в маршрутках частина платоспроможних пасажирів вже перейшли на електротранспорт, їх кількість збільшилася на 17%».
Подробнее...
 
Зустріч з громадянами PDF Печать E-mail
19 липня (вівторок) о 12.00 депутат обласної ради Вікторія  Шилова буде вести особистий прийом громадян у Новомосковську, за адресою вул. Комсомольська, 6, БК «Металург» (2 поверх).
Зі своїми проблемами та пропозиціями звертайтеся також до помічника депутата у Новомосковському районі Світлани Володимирівни Балакіної – контактний телефон:  0984707852
21 липня (четвер) о 13.00 депутат обласної ради Вікторія  Шилова буде вести особистий прийом громадян у с. Єлецько-Спаське (біля с. Губиниха Новомосковського району).
 
<< Первая < Предыдущая 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 Следующая > Последняя >>

Страница 2084 из 2147

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины