Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Валентина Гінзбург – «незадовільно!» PDF Печать E-mail
 

Вчора, 26 березня, депутат Дніпропетровської обласної ради Вікторія Шилова та депутат Новомосковської міської ради Віталій Соловйов взяли участь у програмі Савіка Шустера «Шустер Life. Адреналин» під назвою «Туберкулёз: клеймо по жизни?», де обговорювалася проблема катастрофічного поширення цього захворювання в Україні.

На програмі був присутній Перший заступник Міністра охорони здоровя України Олександр Толстанов. Пан Толстанов особисто заявив про визнання незадовільною роботи голови Дніпропетровського облздраву Валентини Гінзбург. Туберкульоз в Україні в поточний час набув обсяги справжньої епідемії, а чорний туберкульозний список очолює саме Дніпропетровська область. Причому головну роль в цьому нещасті зіграло керівництво облздраву.

На програмі Вікторія Шилова напряму поставила запитання заступнику міністра про те, як Міністерство охорони здоровя оцінює діяльність Дніпропетровського облздраву на чолі з Валентиною Гінзбург щодо боротьби з туберкульозом та проведення медичної реформи. На це  Олександр Толстанов відповів наступне: «на останній колегії робота Гінзбург оцінена незадовільно, після чого повинні бути відповідні кадрові рішення».

Нагадаємо, в 2009 році виїзна комісія Комітету Верховної Ради з питань охорони здоровя визнала роботу Гінзбург незадовільною. Особливо вразило Бахтєєву ставлення Гінзбург до хворих на туберкульоз у Павлоградському туберкульозному диспансері. Минуло майже 4 роки. За цей час запроваджена Гінзбург медична реформа фактично зруйнувала медицину на Дніпропетровщині та прискорила епідемію туберкульозу. На Дніпропетровську область пильну увагу вже звернули керівники чотирьох фракцій Верховної Ради, котрі заявили про своє бажання голосувати за відміну медичної реформи. Народний депутат Олег Ляшко зареєстрував законопроект щодо мораторію на закриття, оптимізацію та реорганізацію медичних закладів.

У перерві програми заступник міністру підійшов до Вікторії Шилової та сказав, що Міністерство охорони здоров’я категорично проти такої роботи керівника облздраву і вже повідомило про це губернатора Дніпропетровської області, але остаточне кадрове рішення про звільнення Валентини Гінзбург належить безпосередньо Дмитру Колєснікову. В разі, якщо він і надалі продовжуватиме відстоювати цього «чорного реформатора», вся відповідальність за підсумки медичної реформи впаде на його губернаторську голову. Разом з тисячами прокльонів за знущання над людьми в ході цього експерименту над людьми.   
Подробнее...
 
Бахтєєва запрошує Вікторію Шилову з приводу медичної реформи PDF Печать E-mail
  На звернення депутата Дніпропетровської обласної ради Вікторії Шилової до Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я з питання так званої медреформи, пілотний проект якої наразі реалізується в Дніпропетровській, Донецькій, Винницькій областях України та місті Києві, надійшла відповідь від голови Комітету Тетяни Бахтєєвої.
Зокрема, там вказано, що звернення депутата
(цитата)
«…надіслано Міністерству охорони здоров’я України та Голові Дніпропетровської обласної державної адміністрації Д.В. Колєснікову з проханням приділити особливу увагу розгляду зазначених Вами проблемних питань та надати детальну інформацію при прийняті рішення, що згадуються Вами, їх обґрунтування та причини, а також про те, яким чином у ситуації, що склалася, у регіоні забезпечується своєчасність, безпечність та якість медичної допомоги населенню. У своїх листах Комітет також висловив прохання повідомити Вас про результати розгляду та вжиті заходи реагування.
Крім того, повідомляємо, що Комітет розгляне питання про Ваше запрошення до участі у засіданні Комітету з порушених питань. Про дату та час такого засідання Вам буде повідомлено додатково.»

 (кінець цитати)

Коментар Вікторії Шилової:

Якщо мені вдасться «прорватися» на засідання Комітету та викласти ганебні факти медичного геноциду в Дніпропетровській області, я впевнена – Комітет винесе на розгляд Верховної Ради законопроект про скасування медичної реформи. 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова вітає створення нової політичної сили! PDF Печать E-mail

Як повідомляє агентство УНІАН,  в Українському домі під час Всеукраїнського Форуму малих народів відбулася презентація нової партії «Народний захист».
(посилання на статтю: http://www.unian.net/news/561448-v-ukraine-sozdali-partiyu-malyih-narodov.html)

Я дуже рада, що новонароджена партія «Народний захист» взяла за основу концепції своєї діяльності фактично одне з положень моєї Програми Народної Перемоги, а саме пункт 21 "Ми вимагаємо і наполягаємо повернути графу «національність» до паспорту громадянина України для пропорційного представництва українців та національних меншин у виборних і виконавчих органах влади".

Нагадаю, що наша Україна – величезна багатонаціональна держава. Я вважаю абсолютно необхідним пропорційне представництво в органах влади всіх націй та національностей, що проживають на її території. За даними останнього перепису, українці складають 77% населення, отже не менше 77% місць в органах влади всіх рівнів повинно належати їм, і не менше 23% представникам росіян, поляків, німців, угорців, татар та інших народів.

На національному питанні зараз ведеться дуже багато спекуляцій, і особливо з боку Партії регіонів. Вони всіляко протиставляють російськомовне населення україномовному, а їхній останній перл – «закон про мови» – дивує своїм політичним ідіотизмом. Надавши російській мові статус регіональної в численних південних та східних областях, вори-законники з Партії регіонів практично загнали російськомовних громадян України в гетто. Тепер хлопчик або дівчинка, наприклад, з Донецька, котра не буде досконало володіти українською мовою, не зможе вступити на багато факультетів найкращих українських вузів, бо «мачо» Колесниченко під благовидним приводом фактично вкрав у цієї дитини україномовне майбутнє.

До речі, згадую бійку між Вадимом Колесниченком та представницею «Фемен» Олександрою Шевченко в прямому ефірі у Савіка Шустера. Однаково огидні та невдалі «екземпляри» нашого народу. Отож дивиться на таких і не робіть їхніх помилок, а головне – не підтримуйте і не голосуйте.  

 
Подробнее...
 
На фейсбук Виктории Шиловой поступила информация из Новомосковска PDF Печать E-mail
"Мажоры" на джипе расстреляли маршрутку в центре Новомосковска
 
Прямо в центре города Новомосковск Днепропетровской области из проезжающего джипа открыли стрельбу по стоящему на остановке "Спринтеру" с пассажирами.

 
Подробнее...
 
Заява Вікторії Шилової з приводу ситуації з негодою в Україні PDF Печать E-mail
В Україні зима настає несподівано, а закінчитися, звичайно ж, повинна тільки першого березня по графіку. На жаль, не знають чиновники, що зима продовжується саме до весіннього рівнодення. Невже їм не очевидно, що на випадок негоди потрібно мати чітку й зрозумілу схему дій всіх служб і всіх відомств?
Найжахливіше було бачити машини швидкої, які по сім годин не могли доїхати до вмираючого, і автобуси з дітьми, котрі замерзали без пального. Хочу, щоби все це відчули на собі чиновники, але не в своїх шикарних «Мерседесах» на розчищених від снігу вулицях Грушевського та Банковій. А щоби якось раптом вони опинилися 21, 22, 23, 24 березня на кільцевій дорозі: без пального, з розрідженим мобільним телефоном і звісно, в костюмі «Бріоні» та тоненьких туфлях за 5 тисяч євро.
Гордість мене бере за киян і не тільки киян, які зуміли без влади самоорганізуватися, сильні допомогли слабким, а здорові – хворим. Пошана водіям маршруток, які не пішли з маршрутів, а все ж таки намагалися довезти людей додому чи принаймні їх зігріти.
Сама спробувала ввечері в п’ятницю потрапити на вокзал – сама бачила велику давку в метро, коли підхопила на руки догори півторарічну дівчинку, яку разом з матір’ю так затиснули, що дитя могло просто загинути у натовпі. І кричала працівникам метро, щоби вони припинили потік людей, бо буде реальна катастрофа. Сама йшла пішки до вокзалу і розуміла, що можу не поїхати до рідного Дніпропетровська, де на мене чекала хвора донька. Але потяг все-таки вирушив, хоча із запізненням у годину.
І головне, що треба при цьому робити:
- по-перше, чиновники повинні хоча б іноді дослухатися до Гідрометеоцентру, який ще два тижні волав про негоді по всій Україні.
- по-друге, потрібно повідомити людям про декілька номерів, за якими вони можуть дзвонити, якщо потрапили в пастку.
- по-третє, вичленити найбільш вузькі місця, де необхідна присутність важкої техніки.
- четверте – а де, до речі, була наша армія? Ах, я й забула. Армії контрактників або найманців український народ не потрібен.
- по-п’яте, хтось один повинен керувати штабом, а не 28 чиновників, котрі тягнуть воза в різні боки.
- по-шосте, існує така країна Фінляндія, що є класичним прикладом, як саме треба боротися з негодою. Невже наші чиновники не знають не тільки української мови, а й географії?
І наостанок, сьоме. Народ потребує «голів» чиновників, які своїми посадами будуть відповідати за власні службову недбалість та тупість. 
 
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 Следующая > Последняя >>

Страница 2084 из 2249

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины