Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: Я підтримую дострокові парламентські вибори PDF Печать E-mail

Шановні співвітчизники!

Владі потрібне перезавантаження і починати його  треба з Верховної Ради. Абсолютно маріонеткова, абсолютно олігархічна, абсолютно антинародна Верховна Рада. Недієздатна. Безглузда. І дуже дорого обходиться платникам податків. Ми працюємо – вони дерибанять. Більшість українців не можуть дозволити собі нормально поїсти, а 50% не можуть повноцінно нагодувати своїх дітей. Зате народні обранці коштують нам більше мільярда на рік. Причому показник смертності серед українців – найбільший в Європі, а Дніпропетровська і Донецька області є «найкрутішими» в Європі за кількістю онкологічних захворювань.

Скажіть, навіщо нам ці дармоїди? В нашій Програмі народної перемоги чітко написано:

20.  зменшити кількість народних депутатів з 450 до 300. Ввести в регламент Верховної Ради норму щодо особистого голосування відбитком пальця.

(с) http://shilova.org/content/view/1450/9/

Тому розпочати перезавантаження влади треба наступним чином. В 2015 році провести і вибори президента, і вибори до Верховної Ради, а також місцеві вибори і все це зробити навесні. Так ми втричі зменшимо витрати на вибори і зекономимо більше ніж три мільярда гривень. Хочу зауважити, що наша Партія виступає за президентську республіку. Отож депутати будуть лише спілкуватися з виборцями і писати закони. А президент повинен бути не тільки президентом, а й керівником Уряду. Механізми протидії фальсифікаціям треба прописати чітко, а карати за порушення терміном ув’язнення п’ять років.

Можливо, комусь це не подобається, але це буде чесно та вигідно для країни.  
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Бойкот олігархам! PDF Печать E-mail

Шановні українці!

Хочу вас закликати до бойкоту олігарха Порошенко и всього, що з ним пов’язане.

По-перше, це сам Порошенко як політична істота, що за будь-яких умов хоче потрапити до влади.

По-друге, це «5 канал» Порошенко, який вже став синонімом брехливої і замовної журналістики в Україні.

І по-третє, солодка продукція магната – «Roshen», яка є неякісною та шкідливою для здоров’я. Наявність справжнього шоколаду в цій продукції дорівнюється проценту справжньої людини в істоті Порошенко. Отож, якщо ви хочете, щоби ваші діти ласували справжніми цукерками, йдіть  подалі від продукції «Roshen». Пальмова олія та Е-шки – це «найбезпечніше», що там є. Отож, бойкот, бойкот і ще раз бойкот!

Олігархи за 22 роки незалежності пограбували мою країну на трильйони доларів, які «заробили» завдяки продажності чиновників, підкупу й корупції. І ці істоти а-ля Порошенко розповідають про порядність, чесність і що найсмішніше, про патріотизм. Я особисто бачила маєток Порошенко, і Межигір’я там відпочиває. Тобто, «найчесніший» олігарх живе набагато розкішніше, ніж найнедемократичніший президент.  
Подробнее...
 
Скан листовки Грушевского PDF Печать E-mail


Подробнее...
 
Виктория Шилова: На листовки Грушевского «Майдан» ответил насилием PDF Печать E-mail
 Уважаемые соотечественники!

Я официально заявляю, что на «Майдан» пожилым людям и детям ходить опасно для жизни и здоровья. Я не хочу перечислять случаи избиений, насилия, пыток и неадекватного поведения, которые происходят на «Майдане» каждый будний день. Я хочу рассказать о случае, который произошел на последнем Вече, то есть, в прошлое воскресенье, и свидетелем которого стал мой активист.

Помощники народного депутата Грушевского на Крещатике возле «Макдональдса» раздавали его листовки с предложениями выхода из кризисной ситуации. На прошлом Вече этот нардеп выступал с трибуны «Майдана», где выразил свое видение происходящего в Украине. К воскресному Вече он приготовил свои предложения и ему пообещали, что он снова выступит со сцены «Майдана» для их обнародования. Понятно, что «оппозиция» сбрехала – никто Грушевского к трибуне не допустил. И конечно, на Вече собрались не 50 тысяч, как сообщал продажный «5 канал», а ровно в десять раз меньше. Но тем не менее, даже эти пять тысяч, из которых всего полторы тысячи пришли не за деньги, с удовольствием читали листовки Грушевского. Некоторые бабушки брали их для себя и для своих соседей-киевлян.
Подробнее...
 
Виктория Шилова пикетирует Порошенко в Конча-Заспе, 8.02.2014 г. PDF Печать E-mail


 

 
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 Следующая > Последняя >>

Страница 2083 из 2312

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины