Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Причини кривавої бійні у Норвегії PDF Печать E-mail
22 червня весь світ був шокований масштабами трагедії, які відбулась в Норвегії. Нагадаємо, жертвами подвійного теракту стали 76 осіб. Спочатку прогримів вибух біля комплексу урядових будівель в центрі Осло, де знаходиться канцелярія прем’єр-міністра, а через кілька годин чоловік у поліцейській формі відкрив стрілянину в молодіжному таборі правлячої Норвезької робочої партії на острові Утейя, що неподалік від норвезької столиці.
Подробнее...
 
Місто аварійних дерев чи місто без господаря? PDF Печать E-mail
20 липня посеред дня на одній з центральних вулиць Новомосковська обрушилося дерево. Впало воно акурат на припарковані осторонь автомобілі, розтрощивши їх. Очевидці розповідають, що більше за всіх у цій ситуації пощастило дівчині, яка у момент падіння дерева проходила повз і чудом встигла відскочити. Всі, хто став свідком обвалу дерева, одразу заговорили, що дівчина просто «народилася у сорочці».
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Земельний «беспредел» триває» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      Як ви знаєте, кожного тижня я об’їжджаю райони Дніпропетровської області, спілкуюсь не тільки з районними чи селищними головами, а й з простими людьми. Таким чином, я дуже добре знаю які проблеми треба вирішувати та допомагати людям. Я чую чимало нарікань, але найчастіше люди скаржаться на неможливість оформити землю.
Подробнее...
 
«Не рий іншому яму, бо сам у неї впадеш» PDF Печать E-mail
У лютому 2010 року в газеті «Правий берег» був опублікований текст інформаційного запиту Дніпропетровської обласної організації УНП до прокуратури області, обласного управління СБУ, ГУ освіти і науки ОДА. У цьому матеріалі викладач Державного Аграрного університету Микола Іванович Петренко виклав свою точку зору щодо роботи вищого учбового закладу. Зокрема, він говорив про порушення чинного законодавства про працю при прийнятті державних службовців на викладацьку роботу «за сумісництвом на 0,25 ставки на громадських засадах».
Подробнее...
 
Парканне свавілля-2 PDF Печать E-mail
 Не так давно до приймальні Вікторії Шилової надійшов лист від жителів села Івано-Яризівка Царичанського району. Люди скаржилися, що один «крутий» домовласник, який має відношення до правоохоронних органів, розширив свою територію, позбавивши людей проходу до річки та лісу. Стежка, яка стала каменем спотикання для односельчан, існує з самого заснування вулиці Сонячної, і нею користуються усі тутешні мешканці. Сьогодні значна частина цією дороги обнесена металевим парканом, тож люди, які мешкають по вулиці Садовій та Цвіточній, аби спуститися до Орілі змушені долати чималу відстань до найближчого спуску до річки.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 Следующая > Последняя >>

Страница 2083 из 2147

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины