Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


«Бидло» хай одужує без світла?.. PDF Печать E-mail

Як повідомляють помічники депутата Вікторії Шилової в Магдалинівському районі, вже місяць в адміністративному корпусі Магдалинівської районної лікарні відключено світло за борги. Причому Дніпрообленерго, коли вимкнуло світло, додатково нарахувало лікарні велику пеню – за повідомленням районних лікарів. 

Нагадаємо, що це прямий результат так званої медичної реформи, оскільки рік тому районні лікарні було передано до обласного бюджету і виникла багатомільйонна фінансова діра. Керівництво області, бадьоро рапортуючи «нагору» про досягнення Дніпропетровщини, звичайно ж ніколи не відвідує особисто такі лікарні, як Магдалинівська районна. А навіщо? Адже ці високопосадовці там не лікуються.

 
Подробнее...
 
"Туберкулёз: клеймо по жизни?" фотографії PDF Печать E-mail
 Фотознімки зі студії Савіка Шустера, Шустер Life. Адреналін 26 березня 2013 року

 
 
Подробнее...
 
Подяка 2-гій стоматологічній поліклініці PDF Печать E-mail
Депутат Дніпропетровської обласної ради Вікторія Шилова висловлює свою щиру подяку усім співробітникам 2-гої стоматологічної поліклініки міста Дніпропетровськ! Дякуємо медикам за високий професіоналізм, уважне і чуйне ставлення до пацієнтів, самовіддану працю. Дякуємо за те, що ви являєте собою справжній взірець сучасної медицини та даруєте нам яскраві посмішки.

Особисто хотілося б подякувати головному лікареві поліклініки Соколову Миколі Миколайовичу, завідуючій 3-тім стоматологічним відділенням Колесніковій Наталі Борисівні та лікарю відділення Рогальовій Олені Сергіївні, а також завідуючому відділенням ортопедичної стоматології В’язнікіну Євгену Євгеновичу. Важко переоцінити значення здорових зубів для людини, особливо в наші нелегкі часи, коли населення масово потерпає на цю недугу через неякісну їжу, воду, погану екологію та постійні стреси. Не кажучи вже про подекуди, на жаль, дуже неякісне лікування та нестачу коштів для регулярного догляду.

Дякуємо за те, що в нашому місті є компетентні й досвідчені лікарі, до котрих можна завжди звернутися по допомогу – і надовго позабути про будь-які проблеми із зубами.

Дякуємо і низький вам уклін!

З повагою,
депутат Вікторія Шилова і колектив помічників

Подробнее...
 
Видеозапись по нападению в Никополе PDF Печать E-mail
 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова стала на захист скаліченого Сергія Сорочук PDF Печать E-mail

Кричущий факт стався 26 березня.
Про це Вікторії Шиловій стало відомо з сайту інтернет-газети «Город Никополь». Щойно вона про це дізналася, то одразу як депутат звернулася до всіх правоохоронних органів, а також написала на фейсбук Прем
єр-міністру Азарову. Це було зроблено для попередження подальшого залякування Сергія. Далі хронологія подій. 

«Вывоз в посадку на разборки - стиль местной власти

Только в посадке близ села Менжинское бригада во главе с помощником депутата городского совета, поняли что избили и искалечили не того парня.
Вчера, 26.03.2013 года примерно в 16 часов с торца магазина "Викотек", р-н. Площади Независимости, в подъехавшую черную машину марки Ваз 2010, которая принадлежит депутату городского совета В.Колеснику, бригада во главе с Александром Цыганковым, который является помощником вышеуказанного депутата, на глазах у прохожих в буквальном смысле "загрузили" в авто ранее неизвестного им Сергея Сорочук 1981 гр. Далее вся группа последовала в лесопосадку села Менжинское. Там выгрузив жертву преступники начали допрос с пристрастием применяя биту.
Изрядно избив и покалечив человека и не добившись от него ожидаемого результата, бандиты поняли что "приняли" не того, то есть банально ошиблись, извинились и привезли его на место где взяли, только уже с переломанными руками и ногами.
В данное время Сергей Сорочук лежит в 5й палате травмотологического отделения первой горбольницы, по данному факту возбуждено уголовное дело.
Остается надеяться что виновные понесут наказание.

 Автор - Виктор Артеменко
»

Посилання на статтю: http://www.nikopol.dp.ua/1589-vyvoz-v-posadku-na-razborki-stil-mestnoy-vlasti.html 

До речі, депутат Колеснік широко відомий тим, що є близьким другом та соратником мера Нікополя Руслана Токаря. І фінансував його передвиборчу кампанію.  

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 Следующая > Последняя >>

Страница 2083 из 2249

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины