Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: «Я нікому не дам зруйнувати тисячорічні традиції Петриківки!» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      Я була шокована, коли мені зателефонували петриківці та розповіли про знищення фабрики «Петриківський розпис». Саме тут вже півстоліття виготовляли розписані вручну сувеніри. Але невстановлені особи демонтували унікальне обладнання фабрики - станки та преси. Чотири роки тому я приїжджала до цієї фабрики і хотіла включити цей об’єкт до програми розвитку Зеленого туризму Дніпропетровщини. Вже тоді я побачила там занепад, розруху та невідомих людей, які «ошивалися» біля фабрики. На жаль, чотири роки тому  влада не підтримала моєї ініціативи, і ось зараз ми маємо наслідки цієї бездіяльності.
Подробнее...
 
Якість хліба буде перевірена PDF Печать E-mail
Останнім часом до заступника голови обласної ради дуже часто надходять нарікання на якість хліба. На прийомі громадян у Новомосковську, який відбувся 19 липня, один з мешканців міста розказав, що хліб, який продається на території їхнього міста, дуже швидко черствіє та цвіте яскраво-жовтим кольором. Вікторія Шилова вже давно веде активну боротьбу з виробниками, які нехтують якістю продукції у гонитві за надприбутками.
      Останній з прикладів такої роботи заступника голови обласної ради - це зупинка виробництва та реалізації продукції фірми «»Рейнфорд», в якій спеціалісти знайшли багато невідповідностей, а до того - ще й кишкову паличку. Зважаючи на часті випадки скарг людей на якість хліба, Вікторія Шилова спільно з КП «Лабораторія якості життя» ініціюють початок проведення перевірок якості хлібобулочних виробів, про результати якої ми розкажемо на сторінках нашої газети.
 
Дитяче харчування також перевірять PDF Печать E-mail
Увага!
КП «Лабораторія якості життя» спільно з головним управлінням Дніпропетровського обласного управління у справах захисту прав споживачів та ДП «Дніпростандартметрологія» проводить перевірку дитячого харчування. Для аналізу взяті проби продукції наступних торгових марок – «Імедія», «Ненни», «Малыш», «NAN (Nestle)», «Remepia», «Nutrilon».
 
Президент підписав закон про відповідальність чиновників за затягування видачі держакту на землю PDF Печать E-mail
Президент України Віктор Янукович підписав закон, яким встановлюється відповідальність за порушення посадовою особою терміну видачі державного акта на право власності на землю, повідомляється на офіційному сайті глави держави.
     Закон про внесення відповідних змін до законодавства, які вдосконалять процедуру посвідчення права власності на землю, парламент ухвалив 16 червня.
Подробнее...
 
Заплямована честь військового мундира або як виживають люди у містечку «з погонами»? PDF Печать E-mail
Старожили Гвардійського розповідають - колись пишалися тим, що мешкають у так званому військовому містечку, але вже сьогодні від гордого звання нічого не залишилося. Щоправда, про це люди говорять пошепки! Чому пошепки? Бо люди тут настільки залякані, що, розповідаючи навіть про комунальні проблеми, озираються, чи не бачить хто! У цьому заступнику голови обласної ради Вікторії Шиловій та журналісту газети «Правий берег» довелося переконатися особисто.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 Следующая > Последняя >>

Страница 2082 из 2147

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины