Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: потяг зрушив! PDF Печать E-mail
 Ще на виборах до Верховної Ради до мене як депутата Дніпропетровської облради звернулася мешканка села Варварівка Юр’ївського району, Ольга Рушальщикова, слізно благаючи про допомогу.
Молода жінка з
1993 року живе в Україні, закінчила тут середню школу, народила донечку, але уявіть собі, досі не має паспорта. Так сталося тому, що її мати родом з Росії, народила доньку також в Росії та зареєструвала спершу на своє дівоче прізвище, а потім в Україні на прізвище чоловіка. Згодом, на жаль, всі потрібні документи загубилися і наразі вже у віці 26 років Ольга Рушальщикова лишається без головного документу, що повинен засвідчувати її особу, не дивлячись на всі її спроби отримати паспорт. Жінка описала мені всі свої поневіряння, численні звернення до місцевих чиновників – і до голови Юр’ївської районної ради, і до голови РДА Юр’ївського району, та й вищого рівня, але вони не звертали жодної уваги на долю родини Рушальщикових і малої дитини.
Через байдужість та недбалість чиновників, через засилля бюрократизму жінка фактично позбавлена будь-яких прав, її начебто взагалі не існує! Вона не в змозі
була ані одержувати державну допомогу на свою малолітню доньку, ані влаштуватися на роботу – як же Ольга має утримувати себе та дитину, коли їх покинуто напризволяще конати з голоду, наче вони не є повноцінними громадянами нашої держави?
Подробнее...
 
Вікторія Шилова вітає звільнення Луценка PDF Печать E-mail

Коментар депутата Дніпропетровської обласної ради:
«Так, по-людські я вітаю його звільнення, але перші слова, котрі він висловив після виходу на волю, мене дуже здивували. Також здивувало, що він не знайшов в собі сил прийти на мітинг опозиції. Я певна, що якби з-за ґрат вийшли Ляшко або Тягнибок, на мітингу вони були б присутні обов’язково. Мене вразили слова Луценка, що він не бачить себе в якості Президента і нікому не збирається мститися. А як же боротьба з «бандою Януковича»? Така поведінка схожа на поведінку людини, котра перенесла страшний шок від ув’язнення, або ж існують певні домовленості, щоби Луценко не дуже втручався в опозиційні процеси.

Тому я по-людські дуже рада за Луценка, але моя думка одна: все це – лише реверанси влади перед Європою, і поки Тимошенко не вийде з тюрми, ні про яку реальну глобальну опозицію в Україні мова не йде. Народ вже знає ціну всім – як тим, так і іншим. І ми всі прекрасно розуміємо, що обидві сторони «розводять нас, як кошенят».

Моя думка незмінна. Всередині народу визріває справжній народний Лідер, котрий звільнить українців від олігархічного зашморгу. І цей Лідер має яскраво виражені соціалістичні погляди.» 

Подробнее...
 
Вікторія Шилова: і владі, і так званій опозиції байдуже до свого народу PDF Печать E-mail

Не можна брехати своїм виборцям, прикриваючись опозиційними лозунгами. Не можна казати, що в тебе у запасі 80 законопроектів, котрі повинні покращити життя народу, а добравшись до парламенту, соромязливо тікати від цього питання. Не можна, «виїхавши» до Верховної Ради на горбу Юлі, віддати на розтерзання всіх її соратників, а попутно ще й завести до Ради з десяток «тушок». Не можна кричати про скасування пенсійної реформи і самим за це не голосувати. Не можна постійно робити заяви про злочинну владу і з цією владою ніяк не боротися.

Рахувати можна до безконечності. Дістали ці псевдо-опозиціонери, котрі вбили віру народу України в 2004 році, і зараз продовжують паразитувати на залишках народної волі. Але знаєте, все це провладне та проопозиційне багно змиють хвилі народного гніву, а з піни все-таки народиться новий Лідер. Лідер, котрий не носить «Бріоні» та не їздить на «Бентлі», у котрого немає впливових родичів або багатої дружини чи чоловіка. У цього Лідера немає нічого, як не було нічого в Ісуса, котрий повів за своїми ідеями мільярди людей.

 
Подробнее...
 
Опозиціонери провалили голосування проти пенсійної реформи PDF Печать E-mail

Законопроект №1063, яким пропонувалося скасувати в Україні антинародну пенсійну реформу, був відхилений у Верховній Раді. Примітно, що "За" проект закону проголосували 220 нардепів при мінімально необхідних 226 – тобто, не вистачило усього-навсього шість голосів. Цих голосів у опозиції було вдосталь із запасом, але перевагою не скористалися.

Ось, до речі, прізвища тих псевдо-опозиціонерів, котрі могли б своїми голосами скасувати пенсійну реформу.
Від  фракції «УДАР»: Наталія Агафонова, Віктор Пінзеник, Микола Паламарчук, Віталій Кличко.
Від фракції ВО «Батьківщина»: Олександр Дубовой, Андрій Іванчук, Руслан Лук'янчук,  Ірина Луценко, Геннадій Москаль, Леся Оробець, Ігор Скосар, Олександр Турчинов.
На цьому тлі дещо подивували позафракційні депутати Петро Порошенко та Олександр Доній.


Що взагалі робиться з опозицією?! Хіба не зрозуміло, що такі законопроекти не можна провалювати через банальну недбалість чи недоліки в дисципліні? Чи може, хтось з "опозиціонерів" отримав-таки гроші на Банковій?..

 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Подивіться на цифри дитячої смертності!» PDF Печать E-mail

Пропонуємо увазі читачів аналітику, що її виконала громадська організація «Независимое родительское движение «За наших детей» на основі даних, отриманих з відкритих джерел. Подивіться на дані облстата щодо дитячої смертності та подумайте, яке покарання чекає на облздрав Дніпропетровщини.

Увеличение смертности в Днепропетровске — результаты медреформы?

Как ни стараются создать положительную ауру вокруг медреформы, но со статистикой не поспоришь. Появились первые «результаты» изменений в медицине, которые проводятся уже 1,5 года в Днепропетровской области. К сожалению, неутешительные.

По официальным данным Главного управления статистики в Днепропетровской области, в 2012 году количество умерших превысило число родившихся в 1,4 раза. Население области продолжает сокращаться.

При этом структура общего количества умерших по причинам смерти следующая — на каждые 100 случаев смертей 64 человека умерло от болезней системы кровообращения, 15 – от новообразований, 7 – от внешних причин смерти. Около 25% умерших  - лица в возрасте 16-59 лет.

Общественная организация «Независимое родительское движение «За наших детей»  провела краткий анализ тех показателей, по которым наблюдалось ухудшение ситуации в сравнении с предыдущим периодом.

 
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 Следующая > Последняя >>

Страница 2082 из 2249

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины