Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Справу «педофіла» Семеніхіна взяла на контроль Генеральна прокуратура PDF Печать E-mail

Після участі в програмі Савіка Шустера «Педагог или педофіл?» по справі так званого «криворізького педофіла», в минулому директора Криворізького дитячого будинку № 4 Сергія Семеніхіна, депутат Дніпропетровської обласної ради Вікторія Шилова одразу почала збір інформації та підготовку документів для депутатського звернення до Генеральної прокуратури. Це звернення було направлене разом з офіційним відеозаписом програми, отриманим зі студії Шустера.

Подробнее...
 
Рабовласництво в Кривому Розі дало тріщину – є ознаки повстання. PDF Печать E-mail

Депутат Днепропетровского областного совета Виктория Шилова: «Ситуация с учителями в Кривом Роге напоминает времена рабовладельческого строя»

10.04.2013 13:44

 

В прошлом номере «Домашней газеты» учитель труда специализированной школы № 4 Виталий Лалименко призвал коллег самоорганизовываться в борьбе за свои права. Педагог, недавно покинувший ряды профсоюза работников образования, бросил клич через газету, дабы создать альтернативную организацию. По словам Виталия Александровича, его мобильный телефон, номер которого был опубликован в статье, буквально разрывался от звонков коллег, желающих присоединиться к движению несогласных.

- После публикации в «Домашней газете» звонков было так много, что, назначив встречу звонившим коллегам, стал переживать, а вместит ли такое количество людей актовый зал школы № 4, - говорит Виталий Лалименко. - И я, честно говоря, шокирован тем, что на эту встречу в субботний день пришли только я, моя жена - преподаватель информатики и наша коллега - учитель химии.

   
Подробнее...
 
Відеозаписи "Шустер Life. Адреналин" PDF Печать E-mail
Запис ефіру 19.03.2013 - "Педагог или педофил?"


Запис ефіру 26.03.2013 - "Туберкулез: клеймо по жизни?"Запис ефіру 09.04.2013 - "Заем по-украински: как "быстрые" деньги ведут в тюрьму?"
 
 
Подробнее...
 
Торгівля смертю по-українськи – частина друга. PDF Печать E-mail
  Прес-реліз з конференції УНІАН

«Медичний геноцид по-українськи


Приголомшливі факти про фармацевтичне гноблення українців були озвучені на прес-конференції в УНІАН. Цьому передувало незалежне розслідування, яке стало можливим за підтримки народних депутатів.

У столиці 4 квітня 2013 року в УНІАН відбулась прес-конференція з теми «Затягування курсу лікування, або що готові зробити з пацієнтом фармкомпанії задля отримання надприбутків». У своєму виступі депутат Білоцерківської міської ради  та лідер громадської організації «Дієва молодь» Сергій Істомін відкрито описав схеми залучення працівників медичної сфери та безпосередньо медичних керівників до маркетингових мереж планів фармацевтичних фірм-дистриб’юторів.

У ході розслідування, яке проводилось  у рамках акції «Здорова Україна»,  С.Істомін провів безліч зустрічей із професорами, лікарями, медичними представниками та людьми, які мають тяжкі захворювання. Такий усебічний розгляд проблеми допоміг скласти яскраву картину зловживань проти українського народу у сфері медичного обслуговування.

Певно, кожен другий співвітчизник знайомий із ситуацією, коли придбати  «чудодійний» препарат пропонують у конкретній аптеці, при цьому виписується рецепт на фірменному бланку (номер якого закріплений за лікарем). Або, обираючи серед кількох дієвих препаратів, спеціаліст призначив дорожчий  і матеріально «вигідний» саме для нього. Поширеною є і тактика збільшення в рази тривалості курсу лікування, що також є одним із механізмів фінансового збагачення за рахунок пацієнта. Проте вплив фармпредставників поширюється і на провізорів-фармацевтів в аптеках, де споживачу зацікавлений бонусами працівник пропонує картку постійного покупця із ілюзорною знижкою.

Подробнее...
 
Прес-конференція УНІАН - відео PDF Печать E-mail


Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 Следующая > Последняя >>

Страница 2081 из 2249

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины