Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


В. Шилова поддержала дело защиты прав детей-аутистов PDF Печать E-mail

      18 августа Днепропетровским филиалом Киевского института проблем управления имени Горшенина была проведена пресс-конференция «Виктория Шилова поддержала ОО «Особое детство» в деле защиты прав 4 тыс. детей-аутистов Днепропетровской области». В пресс-конференции приняли участие: заместитель председателя Днепропетровского облсовета по правам человека Виктория Шилова; глава общественной организации «Особое детство» Светлана Мигулева.
Подробнее...
 
Гра у пісочниці завершилася для трирічної дитини реанімацією PDF Печать E-mail

      Малеча відпочивала на улюбленому місці, як раптом сталося непередбачуване. Величезна гілка застарілого дерева обірвалася та впала просто на дітей. Сталося це 17 серпня близько сьомої вечора у районі будинку №25 по вулиці Шевченка.
Якою була сила удару страшно навіть подумати, адже впавша гілка майже повністю розтрощила конструкцію пісочниці, у якій гралися діти! В результаті трирічна дівчинка з серйозними травмами голови була терміново госпіталізована. За її життя спочатку боролися новомосковські лікарі, а пізніше дитину направили до Дніпропетровської дитячої лікарні. Інша дітвора, яка у той момент знаходилася у пісочниці, у момент падіння величезної гілки встигла відскочити, але без забиттів та подряпин все одно не обійшлося, хоча й не значних.{jcomments on}

Подробнее...
 
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ГУБЕРНАТОРУ PDF Печать E-mail

    Директор новомосковської вечірньої школи №9 Петро Токар та педагогічний колектив закладу звертаються до голови облдержадміністрації Олександра Вілкула. Події, які сталися в ніч з 6 на 7 серпня, коли двері установи були виламані, а парти, стільці та підручники вивезені, поставили під загрозу зриву навчальний процес у школі. Не знайшовши підтримки в очільників місцевого управління освіти, педагоги та директор школи вирішили звернутися до губернатора з відкритим листом, де викладена вся ситуація, що склалася навколо єдиної у Новомосковську вечірньої школи.
    Пропонуємо Вам ознайомитися з повним текстом звернення:

Подробнее...
 
У Перещепиному діти живуть в умовах гірших за собачі PDF Печать E-mail

Пример изображенияКоли Вікторія Шилова перебувала у смт Перещепине з робочим візитом, їй стало відомо, що у селищі живе багатодітна родина, в якій діти за живої та здорової матері практично залишені на призволяще.
Коли заступник голови обласної ради приїхала до будинку цієї сім’ї, то застала жахливу картину.
Маленькі дівчатка двох та трьох років сиділи просто на цементованому ганку без спідньої білизни, босі та замурзані. Буквально за декілька хвилин на подвір’ї з’явився і п’ятирічний хлопчик. На запитання Вікторії Шилової, де його мама, хлопчик відповісти не зміг, адже не дивлячись на вік Дмитра, він і досі не навчився розмовляти.

Подробнее...
 
«Здай кров! Врятуй життя дитини!» PDF Печать E-mail

      Шановні Січеславці!
      Що може бути найголовнішим у житті кожної людини? Звичайно, здоров’я наших дітей, які є нашим майбутнім і майбутнім нашої держави! Словами не передати усього жаху, що відчувають батьки, які дивляться на страждання своєї дитини, бачать, як вона гасне просто на очах, і нічого не можуть зробити! Це трагедія для всієї родини і біда, якої не побажаєш пережити навіть ворогові!

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 Следующая > Последняя >>

Страница 2081 из 2147

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины