Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Рабовласництво в Кривому Розі дало тріщину – є ознаки повстання. PDF Печать E-mail

Депутат Днепропетровского областного совета Виктория Шилова: «Ситуация с учителями в Кривом Роге напоминает времена рабовладельческого строя»

10.04.2013 13:44

 

В прошлом номере «Домашней газеты» учитель труда специализированной школы № 4 Виталий Лалименко призвал коллег самоорганизовываться в борьбе за свои права. Педагог, недавно покинувший ряды профсоюза работников образования, бросил клич через газету, дабы создать альтернативную организацию. По словам Виталия Александровича, его мобильный телефон, номер которого был опубликован в статье, буквально разрывался от звонков коллег, желающих присоединиться к движению несогласных.

- После публикации в «Домашней газете» звонков было так много, что, назначив встречу звонившим коллегам, стал переживать, а вместит ли такое количество людей актовый зал школы № 4, - говорит Виталий Лалименко. - И я, честно говоря, шокирован тем, что на эту встречу в субботний день пришли только я, моя жена - преподаватель информатики и наша коллега - учитель химии.

   
Подробнее...
 
Відеозаписи "Шустер Life. Адреналин" PDF Печать E-mail
Запис ефіру 19.03.2013 - "Педагог или педофил?"


Запис ефіру 26.03.2013 - "Туберкулез: клеймо по жизни?"Запис ефіру 09.04.2013 - "Заем по-украински: как "быстрые" деньги ведут в тюрьму?"
 
 
Подробнее...
 
Торгівля смертю по-українськи – частина друга. PDF Печать E-mail
  Прес-реліз з конференції УНІАН

«Медичний геноцид по-українськи


Приголомшливі факти про фармацевтичне гноблення українців були озвучені на прес-конференції в УНІАН. Цьому передувало незалежне розслідування, яке стало можливим за підтримки народних депутатів.

У столиці 4 квітня 2013 року в УНІАН відбулась прес-конференція з теми «Затягування курсу лікування, або що готові зробити з пацієнтом фармкомпанії задля отримання надприбутків». У своєму виступі депутат Білоцерківської міської ради  та лідер громадської організації «Дієва молодь» Сергій Істомін відкрито описав схеми залучення працівників медичної сфери та безпосередньо медичних керівників до маркетингових мереж планів фармацевтичних фірм-дистриб’юторів.

У ході розслідування, яке проводилось  у рамках акції «Здорова Україна»,  С.Істомін провів безліч зустрічей із професорами, лікарями, медичними представниками та людьми, які мають тяжкі захворювання. Такий усебічний розгляд проблеми допоміг скласти яскраву картину зловживань проти українського народу у сфері медичного обслуговування.

Певно, кожен другий співвітчизник знайомий із ситуацією, коли придбати  «чудодійний» препарат пропонують у конкретній аптеці, при цьому виписується рецепт на фірменному бланку (номер якого закріплений за лікарем). Або, обираючи серед кількох дієвих препаратів, спеціаліст призначив дорожчий  і матеріально «вигідний» саме для нього. Поширеною є і тактика збільшення в рази тривалості курсу лікування, що також є одним із механізмів фінансового збагачення за рахунок пацієнта. Проте вплив фармпредставників поширюється і на провізорів-фармацевтів в аптеках, де споживачу зацікавлений бонусами працівник пропонує картку постійного покупця із ілюзорною знижкою.

Подробнее...
 
Прес-конференція УНІАН - відео PDF Печать E-mail


Подробнее...
 
Вікторія Шилова: потяг зрушив! PDF Печать E-mail
 Ще на виборах до Верховної Ради до мене як депутата Дніпропетровської облради звернулася мешканка села Варварівка Юр’ївського району, Ольга Рушальщикова, слізно благаючи про допомогу.
Молода жінка з
1993 року живе в Україні, закінчила тут середню школу, народила донечку, але уявіть собі, досі не має паспорта. Так сталося тому, що її мати родом з Росії, народила доньку також в Росії та зареєструвала спершу на своє дівоче прізвище, а потім в Україні на прізвище чоловіка. Згодом, на жаль, всі потрібні документи загубилися і наразі вже у віці 26 років Ольга Рушальщикова лишається без головного документу, що повинен засвідчувати її особу, не дивлячись на всі її спроби отримати паспорт. Жінка описала мені всі свої поневіряння, численні звернення до місцевих чиновників – і до голови Юр’ївської районної ради, і до голови РДА Юр’ївського району, та й вищого рівня, але вони не звертали жодної уваги на долю родини Рушальщикових і малої дитини.
Через байдужість та недбалість чиновників, через засилля бюрократизму жінка фактично позбавлена будь-яких прав, її начебто взагалі не існує! Вона не в змозі
була ані одержувати державну допомогу на свою малолітню доньку, ані влаштуватися на роботу – як же Ольга має утримувати себе та дитину, коли їх покинуто напризволяще конати з голоду, наче вони не є повноцінними громадянами нашої держави?
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2051 2052 2053 2054 2055 2056 2057 2058 2059 2060 Следующая > Последняя >>

Страница 2056 из 2224

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины