Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Відкрите звернення В.Шилової до земляків PDF Печать E-mail
«Уважаемые земляки! То, что сегодня происходит в Новомосковске в отношении детей, а именно это касается очередной попытки захвата вечерней школы №9, вызывает у меня крайней степени возмущение. Совсем недавно город скинул ярмо 14-летнего правления вечного мэра и его молодой команды в лице того же Сергея Резника, а теперь уже депутат областного совета от Партии регионов.{jcomments on}
Подробнее...
 
Депутат облсовета Резник попытался захватить школу №9 PDF Печать E-mail
Юрист, представляющий интересы Сергея Резника, явился сегодня в школу №9 (г. Новомосковск) и заявил, что это частная собственность. Имущество учебного заведения попытались вынести через окна. Учителя и небезразличные граждане тут же сообщили о захвате школы Виктории Шиловой. На место событий выехали помощники В. Шиловой, депутаты Новомосковского горсовета, а также мэр Сергей Мороз. Общими усилиями рейдерский захват был остановлен, обо всей этой ситуации Виктория Шилова уже доложила руководству Днепропетровской области. После того, как Сергей Резник вступил в Партию регионов, а руководитель  Новомосковской городской организации ПР, народный депутат Николай Солошенко принял его в политсовет партии, этот политический коммерсант почувствовал безнаказанность и решил, что теперь ему позволено все, даже посягать на детей.
 
Вікторія Шилова: «Я впевнена, що український та російський Президенти домовляться про ціну на газ» PDF Печать E-mail
                                                                  Шановні Січеславці!
      Якщо Україна буде покупати російський газ за ціною у 416 доларів за тисячу «кубів», наша економіка може цього не витримати. Через високу ціну на газ може подорожчати бензин, а разом з тим і всі товари та продукти харчування, комунальні послуги. Тому я все ж таки сподіваюсь, що Росія та Україна зможуть домовитись про знижку на російський газ. Невже братський російський народ допустить, щоб українські люди зубожіли через непоступливість «Газпрому»?
Подробнее...
 
Прокуратура взяла під приціл незаконних забудовників «Дніпровських лісів» PDF Печать E-mail
Не так давно на сторінках нашої газети ми розповідали про те, що мешканці Кіровського помітили, як невідомі люди почали вирубувати обласний ландшафтний парк «Дніпровські ліси». Невідомі обнесли гектари зеленої зони стрічкою та взялися до вирубки хвойних насаджень. Незаконні дії з боку невідомих викликали обурення у мешканців Кіровського. Вони об’єдналися в ініціативну групу зі спасіння ландшафтного парку «Дніпровські ліси» та почали шукати підмоги у різних інстанція.
Подробнее...
 
«УМ» припиняє своє існування?! PDF Печать E-mail
За інформацією, яка потребує офіційного підтвердження. Такий політичний проект як «Україна Майбутнього» припиняє своє існування. Повязують це з тим, що головний фінансист проекту відмовився продовжувати спонсорувати його й надалі. Можливо, на такий крок наважилися, бо не готові більше вкладати гроші у людей,  які не змогли мобілізувати навколо себе електорат на попередніх виборах у зв’язку з чим досягли незадовільного результату. Підтвердження цієї інформації вже варто очікувати на днях та деякі представники політичної сили вже сьогодні говорять, що їм перестали виплачувати заробітну плату, а договори оренди партійних офісів не подовжують. Чи дійсно вибори 2012 в Україні пройдуть без «Ума», досконально стане відомо вже незабаром, про що ми обов’язково розкажемо у наступних випусках газети «Правий берег».
 
<< Первая < Предыдущая 2051 2052 2053 2054 2055 2056 2057 2058 2059 2060 Следующая > Последняя >>

Страница 2056 из 2147

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины