Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова – Дмитру Ярошу: Припиніть використовувати дітей у війні! PDF Печать E-mail

Дмитро, я звертаюся особисто до Вас і членів Вашої команди. Ви особисто взяли відповідальність на себе у зв’язку з діями на Грушевського та бойовою поведінкою Правого сектору. Наша беззуба влада Вам дозволяє майже все. Ви влаштували на «Майдані» справжнє гетто, в якому відбувається все за Вашими правилами і сценарієм. Все це Ви називаєте «спротивом владі».

До «спротиву» входить кидання в «Беркут» коктейлів Молотова, побиття і знущання з мирних громадян, що потрапили на «Майдан» і Вам не сподобалися, знущання й катування міліціонерів, вилазки з погромами до найближчих ресторанів і кафе, які не є революційними. Про ґвалтування, грабежі та віднімання грошей на «Майдані» вже годі й нагадувати. Все це відбувається під червоно-чорними прапорами Степана Бандери, а картинка Вашого «спротиву» наводить жах не тільки на киян, але й на всю Україну.  
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: УВАГА! УВАГА! УВАГА! ЇДЕМО ДО ПОРОШЕНКО! PDF Печать E-mail

Шановні співвітчизники, о 13.00 в суботу 8 лютого збираємось на Бессарабській площі для того, щоби поїхати пікетувати маєток Порошенко. Він проживає в селі Козин Обухівського району. 

 

Зараз цей маєток вже повністю збудовано і за своєю ціною та дизайнерськими якостями він може спокійно конкурувати з Межигір’ям. «Найбідніша людина в Україні», яка зараз проживає в цьому будинку, своїми діями і закликами поставила Україну на межу громадянської війни. А «канал чесних новин», який обслуговує інтереси «шоколадного олігарха» давно називають найпродажнішим і найбруднішим.

Отож ми поїдемо сказати олігарху Порошенко думку більшості українського народу, яку він не чує і не хоче чути, бо цей народ йому чужий і по духу, і по крові. Бо він розраховує на крові цього народу дістатися Крісла.
 

 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Опозиційний журналіст «прозрів» на «Майдані» PDF Печать E-mail

Шановні українці!

Пропоную вашій увазі відривки зі статті опозиційного журналіста з Кривого Рогу, який потрапив на «Майдан» і на власні очі переконався, що «Майдан» перетворився на гетто, де панують молодики з палицями. Приниження й побиття людей для «самооборони Майдану» – звичайна практика. Всі навколо – «тітушки» і «вороги нації», а найманці по сто доларів, які називають себе «самообороною Майдану» – ото «справжні козаки».

Парубій, який зараз очолює «самооборону», давно сам перетворився на злочинця. До речі, то чоловіча справа – зійтися в прямому двобої. А от приниження на кшталт обливання зеленкою, прив’язування до стовпів, катування в КМДА, захоплення людини проти її волі – то звичайні садистські вихватки і  вони не мають нічого спільного з українським патріотизмом. То є звичайна бидляча наруга над людською гідністю за рахунок переваги в силі та кількості. Хіба міг дозволити собі витязь або лицар знущатися над захопленими в полон звичайними громадянами? Правильно. А от люди, в яких немає ні честі, ні гідності, ані совісті, люди, які мають садистські нахили, так вчиняти можуть.  
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Моя боротьба за повернення комунальної власності триває PDF Печать E-mail

Пропоную Вашій увазі мій лист до Генеральної прокуратури України:

 

Генеральному прокурору України

ПШОНЦІ В.П.

 

Щодо будівлі в
пров. Урицького, 2а
м. Дніпропетровськ

  

Шановний Вікторе Павловичу!

 Я, депутат обласної ради Дніпропетровської області V і VI скликань, член Постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, лідер Соціального Руху «За здорову націю!» звертаюся до Вас як до Генерального прокурора України, людини, що виступає гарантом дотримання правосуддя й законності в нашій державі. Дякую, що завжди відгукуєтесь на мої подання щодо захисту прав людей і допомагаєте у боротьбі проти беззаконня.
Як депутат обласної ради, я вже неодноразово зверталася до правоохоронних органів, вищого керівництва нашої держави та до Вас особисто стосовно ситуації, що склалася з, фактично, розкраданням державного й комунального майна в м. Дніпропетровськ.  

Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Правий сектор відмовився їхати палити шини до Порошенко PDF Печать E-mail

Шановні українці!

Навіть я здивувалася, що патріоти з Правого сектору насправді виявилися так званими патріотами. Через ЗМІ вони зробили голосну заяву, що поїдуть до Порошенко палити шини, бо Порошенко – зрадник «Майдану» і використовує «Майдан» в особистих цілях заради отримання влади і, ясна справа, збагачення.

Як тільки вони вивісили свою заяву, одразу гінці Кальцмана-Порошенко, я так думаю, завітали до Дмитра Яроша. Мабуть, з валізою цукерок, а може й не цукерок. І вже ніхто нікуди не їде. І вже про Порошенко і його зраду ані пари з вуст. Сподіваюсь, що це тільки моє припущення. Але якщо це правда, то Правий сектор виявився не радикальним націоналістичним угрупуванням, а банальними найманцями-запроданцями.

Пане Дмитро Ярош, я помиляюся чи все ж таки завітаємо до «шоколадного зрадника»? Хочете, разом, хочете, окремо. Дуже чекаю на вашу відповідь або дії.

  

 
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2051 2052 2053 2054 2055 2056 2057 2058 2059 2060 Следующая > Последняя >>

Страница 2055 из 2282

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины