Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова – до Порошенка: За що боролися, на те й напоролись PDF Печать E-mail

Смішно дивитися на всю цю істерію, котру олігархічні ЗМІ роздувають навколо так званої «торгівельної війни» з Росією. Голосять майже всі олігархи України. Всі їхні ЗМІ, а це більше ніж 80% ЗМІ в нашій державі, говорять про шалений наступ Росії на Україну. Тут можна загадати Козьму Пруткова, який вчив всіх розумних «зрить в корень».

А з якого, власне, приводу весь цей гамір? А, так, дійсно – олігархи не отримують надприбутків! А розкрадена ними економіка України ось-ось повинна остаточно завалитися. То чому ж вони раніше не виходили на європейські ринки, не модернізували підприємства, не сплачують європейську зарплату робітникам? Бо всі ці анти-українські олігархи, які ненавидять нашу країну, хочуть жити в Монако чи Лондоні, в Швейцарії, і при цьому дуже бажано мати ізраїльській паспорт – про всяк випадок, бо Ізраїль «своїх» не видає.

 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: В Дніпропетровську на жилмасивах до цього часу немає води PDF Печать E-mail

Я дуже здивована, як можновладці направо й наліво роздають обіцянки і навіть називають точні терміни їх виконання. Останній приклад – відключення на дві доби правобережного Дніпропетровська від водопостачання. Шановні друзі, якщо ви думаєте, що о 14.10 усюди вже підключили воду, то ви дуже помиляєтесь. Багато будинків, зокрема на ж/м Тополь, Сокіл, досі без води.

Я сама мешкаю на Соколі та маю двох малолітніх дітей. Мої запаси води вже скінчилися і що робити далі – хіба що телефонувати на гарячу лінію Олександра Вілкула. Який, як завжди, щось наобіцяє, а зробить навпаки.

А чому тут дивуватися? Грандіозно відремонтовані дороги в Дніпропетровську латають ледве не кожного дня. Дитячі майданчики в багатьох випадках виявилися травматичними. А «європейський» досвід Дніпропетровщини – лише прикриття для самопіару. Куди не подивишся, усюди самі спеціальні схеми для збагачення обласної влади.

А наразі вже 14.20 і води все немає…

 
Подробнее...
 
Виктория Шилова: Президент разочаровался в команде Вилкула? PDF Печать E-mail

Удод идет на Николаев? 

Сегодня общалась с несколькими депутатами разных уровней – отовсюду идет одна и та же информация, что Евгения Удода Президент отправляет губернаторствовать в Николаевскую область.

 Не секрет, что в последнее время гипертрофированная пиар-активность экс-губернатора Днепропетровщины Александра Вилкула порядком всех замучила. Назойливость положительных материалов и постоянное присутствие везде, от рок-фестивалей до открытия детских садиков, наводили граждан Украины на одинаковые мысли: а чего, собственно, хочет этот топ-менеджер Ахметова, человек, который «опустил» Днепропетровскую область по показателям Кабмина с почетного пятого места на позорное двадцать пятое? Вряд ли Президента могут убедить тонны пиар-макулатуры, изданной за бюджетные деньги, восхваляющие Александра Юрьевича как спасителя Днепропетровщины и всея Украины.

 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Українська правда» продовжує брехати PDF Печать E-mail

Шановні друзі! Прошу вас прочитати таку публікацію Укрправди від 15 серпня 2013 року «В России подтвердили, что проблемы с экспортом из-за Таможенного Союза». 

В России подтвердили, что проблемы с экспортом из-за Таможенного Союза
 

Трудности с прохождением украинскими товарами российской таможни во многом вызваны просто бюрократией поскольку Украина не является членом Таможенного союза.

Об этом заявил " председатель комитета Госдумы по делам СНГ Леонид Слуцкий в комментарии Эхо Москвы.

"Украина, к сожалению, не член пока Таможенного союза. Хотя у нас есть соглашение о свободной торговле, но для ряда товаров вопросы решаются  качественно сложнее, нежели решались бы, если бы Украина входила бы в Таможенный союз хотя бы в формате 3+1", - сказал Слуцкий.

При этом он подчеркнул, что никакой политики в этом нет.

"Моя позиция и позиция Федеральной таможенной службы РФ не является каким-то шантажом или побуждением для Украины к членству в ТС, поскольку такими действиями можно было бы добиться только отрицательного результата", - добавил он.

Слуцкий добавил, что надеется, что еще до конца августа таможенные службы обеих стран разрешат все трудности.

Он подчеркнул, что проблемы действительно есть, но они могут быть решены в кратчайшие сроки. 

(с) http://www.pravda.com.ua/rus/news/2013/08/15/6996067/


Сподіваюся, прочитали дуже уважно. І одразу ж у вас виникає питання, чому назва статті не відповідає її змісту. А я вам відповім – бо це зроблено навмисне, для того, щоби натравити українців на росіян. Бо «Українській правді», судячи з усього, її володарі поставили дуже чітке завдання: робити все, щоби зруйнувати підвалини економіки України, яких і без того фактично не залишилося.

Брехливість цієї «правди» в усьому – в перекручуванні фактів, в обливанні брудом, в здатності бачити у іншого в оці шпаринку, а в себе й колоди не помічати.

Недаремно я готую позов до суду проти «Української правди», кожного дня в цьому переконуюсь. 

 
Подробнее...
 
Звернення Вікторії Шилової до Юрія Вілкула з приводу долі «Кривбасу» PDF Печать E-mail

Шановний пане мер міста Кривий Ріг!

За дорученням ініціативної групи з відродження ФК «Кривбас» і відповідного однойменного громадського руху, який налічує більш ніж 16 тисяч вболівальників, прошу Вас звернути увагу на наступне.

Завдяки «зусиллям» олігарха Коломойського Ігоря Валерійовича була зроблена спроба привселюдно вбити й поховати улюблений городянами футбольний клуб «Кривбас». Завдяки зусиллям фанатів, вболівальників, патріотів міста Кривий Ріг і моїй дуже скромній допомозі була організована громадська кампанія з рятування «Кривбасу». Ми підготували і провели два марші, прес-конференції, звернулися до всіх можливих і неможливих потенційних спонсорів ФК «Кривбас». І не дивлячись на весь спротив, все ж таки досягли мети.

Зараз Ви як мер міста плануєте об’єднати під дахом СК «Кривбас» декілька видів спорту, і насамперед це стосується ФК «Кривбас». Хочу Вам нагадати вимоги, які ставили вболівальники, коли піднімали громадськість на захист ФК «Кривбас».

По-перше, це відродження бренду «Кривбас», самого футбольного клубу, котрий потрапляє спочатку в другу лігу, а потім через усі ступені розвитку повертається до вищого дивізіону. Не важливо, хто саме буде спонсорувати «Кривбас», але фанати й вболівальники вимагають свого представництва в наглядовій раді клубу. Це буде запобіжником, щоб інші коломойські не могли вбити клуб, коли їм це заманеться.

Ми вдячні Вам, Юрію Григоровичу, за те, що Ви все ж таки дослухалися до думки більше ніж ста тисяч вболівальників «Кривбасу». Ми радіємо з того, що у Вас спрацював інстинкт самозбереження, і Ви не пішли на остаточну конфронтацію з Вашими земляками. Тому прошу Вас як мера міста призначити зустріч з цього питання з представниками громадського руху за відродження ФК «Кривбас» для остаточного з’ясування всіх питань щодо його організації.

Впевнена, що як зв’язатися з активістами або зі мною Ви знаєте. Нагадую Вам адресу громадського руху ВКонтакті: http://vk.com/fckk1959_dp_ua

Заздалегідь вдячна за співпрацю та порозуміння.

 

Депутат Дніпропетровської обласної ради,

Вікторія Шилова 

 
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2051 2052 2053 2054 2055 2056 2057 2058 2059 2060 Следующая > Последняя >>

Страница 2055 из 2246

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины