Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Родина Рєзніків змусила учнів вечірньої школи № 9 сісти за парти просто неба PDF Печать E-mail
Конфлікт навколо Новомосковської вечірньої школи розпочався ще напередодні нового навчального року. Тоді невідомі виламали двері закладу та, повибивавши шибки, почали викидати майно школи просто через вікна. Завантаживши парти, стільці та підручники у спеціально підігнаний мікроавтобус, весь гарнітур було вивезено на одне з приватних подвір’їв. Та завдяки тому, що окремі депутати міськради, серед яких Віталій Соловйов та Костянтин Пузир, стали на захист учнів закладу та педколективу, а Вікторія Шилова не побоялася вголос назвати прізвища причетних до цієї ситуації горе-бізнесменів, навчальний рік вдалося розпочати і для дітей цієї школи свято першого дзвоника відбулося у рідних стінах закладу.
Подробнее...
 
Хто виступив ПРОТИ відродження дитячих садочків у Новомосковську? PDF Печать E-mail

      На сесії 10 січня сталася ще одна сенсація. На виконання програми губернатора по відродженню дитячих садочків очільник Новомосковська виніс пропозицію. Сергій Мороз запропонував – всі відділи управління освіти сконцентрувати на базі школи №8. Прийняття такого рішення допомогло б не лише оптимізувати роботу освітян, а й звільнити приміщення для створення на їх території додаткових груп для виховання дітвори.
Подробнее...
 
Чи вважає народний депутат ВІЛ-інфікованих та хворих на туберкульоз за людей? PDF Печать E-mail
Вже не перший рік у Новомосковську свою діяльність проводить громадська організація «Перехрестя». Її волонтери допомагають людям, які сам на сам залишилися з такими страшними діагнозами як ВІЛ та туберкульоз. Вони виявляли хворих на ранній стадії, допомагали стати на облік та отримати необхідний курс лікування, а у подальшому супроводжували цих людей, контролюючи хід одужання та надаючи психологічну та юридичну підтримку. Та ж раптом громадська організація «Перехрестя» фактично опинилася на вулиці. Незрозуміло, кому і коли волонтери перейшли дорогу, але факт залишається фактом – депутатська більшість Новомосковської міськради з «благословення» нардепа Миколи Солошенко розставили знаки пунктуації так: «Казнить! Нельзя помиловать!»
Подробнее...
 
Більшість знову підтримала Рєзніка у питанні незаконної приватизації землі PDF Печать E-mail
На сесії Новомосковської міськради, яка відбулася 10 січня, депутати знову піднімали питання про повернення у комунальну власність декількох земельних ділянок у центрі Новомосковська, які ще у 2009 році були незаконно виділені сім’ї Сергія Рєзніка.
Подробнее...
 
Діти Хорт пізнають, що таке щасливе дитинство PDF Печать E-mail
 Наталя – найстарша дитина у родині Хорт. Коли ми вперше запитали у дівчини, з чим у неї асоціюється слово «дитинство», дівчина нічого так і не змогла сказати. Єдине, про що після тривалої паузи вона згадала, так це злий та постійно напідпитку батько і мама, яка рідко була поруч. Наталі доводилося доглядати за молодшими братиками та сестричками і, немов левиці, захищати малечу від будь-яких негараздів. Та не зважаючи на те, що найближчі дорослі, можна сказати, позбавили її найсвітлішого періоду у житті, сама Наталя не розгубилася, і коли матері знадобилася підтримка та допомога, зробила все, що від неї залежить.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2051 2052 2053 2054 2055 2056 2057 2058 2059 2060 Следующая > Последняя >>

Страница 2054 из 2148

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины