Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: В День незалежності «Українська правда» зняла статтю, що паплюжила мою гідність PDF Печать E-mail

На порталі «Народна правда» 18 січня 2011 року було розміщено статтю під назвою: «Коллапс морали от Виктории Шиловой», котра паплюжила мою честь, гідність та ділову репутацію, принижувала моє добре ім’я як людини, політика й суспільного діяча, ображала мене як жінку й матір.

Ми протягом двох тижнів зверталися до «Української правди», що має безпосереднє відношення до «Народної правди», котра є одним з проектів цієї структури. В зв’язку з тим, що стаття була знята, я відкликаю свій судовий позов. Дуже приємно, що «Українська правда» все ж таки відреагувала на мої звернення. І сподіваюся, що вона й надалі буде дотримуватися принципів свободи слова та захисту прав людини.

Хочу зазначити, що всім Інтернет-виданням, які пишуть про мене замовні матеріали, або ті матеріали, котрі паплюжать мою гідність як політика, жінки й матері, я розіслала свої контактні дані.

   
Подробнее...
 
Виктория Шилова: Внимание, в Павлограде угроза экологической катастрофы! PDF Печать E-mail

Как сообщают жители Павлограда, и это подтверждает лидер общественной организации по борьбе с туберкулезом «Кисень» Олег Хандрыга, в городе горят очистные стоки. Уже четвертый день люди задыхаются от едкого белого дыма. Несколько сел вокруг Павлограда, в том числе Вербки, и ряд территорий города – в сплошных облаках смрада, причем ветер несет его на городскую больницу.

Как сообщил Олег Хандрыга, когда представители организации «Кисень» позвонили на 101, им ответили, что действительно был пожар, но это, дескать, «горели камыши» и «все уже потушено». На самом деле, едкий запах продолжает наступать. Люди начинают переживать, что повторятся события в Горловке.

Напомним, что Павлоград – один из самых экологически опасных регионов страны. Большинство предприятий здесь принадлежит фирме «ДТЭК», которая, в свою очередь, контролируется Ринатом Ахметовым. Напомним также, что благодаря медицинской реформе имени Александра Вилкула, было закрыто несколько противотуберкулезных диспансеров, которые находились в сосновых борах. Так, в Павлоградском районе был закрыт тубдиспансер «В'язівок». Теперь туберкулезные больные вынуждены ютиться в ненадлежащих условиях в городском Павлоградском туберкулезном диспансере, задыхаясь от городского смога и выбросов «ДТЭКа».  
 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: 30% українців хочуть жити в нейтральній державі PDF Печать E-mail

Прочитала вчора соціологічні дослідження:

Українці більше за зближення з ЄС, ніж за Митний союз

(с) http://www.pravda.com.ua/news/2013/08/21/6996420/ 

Вони іще раз підтверджують пункт нашої програми № 24:

«…закріпити позаблоковий статус держави Україна на законодавчому рівні раз і назавжди. Ми налаштовані на дружбу та співробітництво з усіма країнами світу на засадах рівноправ’я і соціальної справедливості.» 

Мене дуже дивує, як так звані «євроінтегратори» вперто пхають нас до Єврозони, де ми будемо не те що другого, а третього сорту. Серце щемить від того, що наразі відбувається з Грецією, яку фактично шматують на клапті добрі дядьки-кредитори. Жахливо дивитися на сотні тисяч страйкарів в європейських містах. Волосся стає дибки, коли бачиш, як палають Єлисейські Поля, де вихідці з неєвропейських країн крушать все, що попадеться під руку.

Ми що, не можемо жити як Швейцарія або Великобританія? Ми що, завжди повинні кудись «вступати»? Зрозуміло, Європа хоче поставити кордон між собою та Росією. Але вони забувають, що ми найбільша країна в Європі і наше населення – 45 мільйонів. Вони забувають, що ментально до такої Європи наближені лише 4 області України, які ще до недавніх часів належали до Австро-угорської імперії або до Польщі.

Я особисто і мої соратники виступаємо однозначно за позаблоковий статус нашої держави. Згадайте, що приніс нам вступ до ВТО, коли під ніж фактично пішли декілька галузей української промисловості і не менша кількість напрямків сільського господарства. Після введення нових норм фактично зняті перевірки 20 видів продукції, серед яких м’ясо, риба, молоко, тютюнова продукція та інше. Таким чином, на наші столи потрапляє будь-що з будь-якими ГМО та «Е».

Тобто, товаришувати на взаємовигідній основі можна з усіма, але найперше – дбати про свій народ і про свою країну. Те, що вигідно, брати у Європи, там, де вигідно, співпрацювати з Митним Союзом. А виходячи з економічної доцільності, набагато вигідніше співпрацювати по енергоносіях, промисловості і сільському господарству безпосередньо з Китаєм, арабськими країнами та Індією. Велику зацікавленість до України виявляє також Японія.

Хто вважає по-іншому – є простим демагогом, який проплачується за рахунок інтернаціональних корпорацій, котрі мріють поработити Україну. Це моя особиста точка зору, але її вже зараз підтримує згідно навіть даним соціальних опитувань 30 відсотків населення. Ще 31% підтримує вступ до Митного Союзу.  

   
Подробнее...
 
Шилова – Луценко: Педераст – він і після помилування педераст PDF Печать E-mail

ПЕДЕРАСТ, а, чол. Чоловік, який вдається до педерастії.
ПЕДЕРАСТІЯ, ї, жін. Протиприродні статеві зносини між особами чоловічої статі; мужолозтво.

(с) Академічний тлумачний словник (1970-1980)


Прочитала заяву Луценка про те, що в Україні краще проводити щорічно гей-паради, ніж чекати щодня російські танки. Ось коли, виявляється, Луценко відкрив своє справжнє обличчя. Судячи з усього, роки ув’
язнення до помилування для екс-міністра МВС не пройшли даремно. Він, виявляється, читав дуже багато книжок, плювався в обличчя прокурору, на всю країну бідкався про свої хвороби, котрі нажив завдяки віскі та кон’яку, ганьбив Президента і в той же самий час, «стоячи на колінах», вимолював у того ж самого Президента помилування. Політична педерастія в ділі.

 
Подробнее...
 
От Виктории Шиловой PDF Печать E-mail

Я всегда говорила, что Вилкул живет по принципу «выгодно-невыгодно». Человеческие слезы, жизни детей, семейные трагедии, опустошение родной земли, экологические катастрофы – для него пустой звук, если на кону американские доллары и мааааааленькая возможность стать Президентом в 2020 году.

Я неоднократно писала о жутких политических аферах этого экс-губернатора. И медреформа, и реформа интернатов инициированы на Днепропетровщине именно Вилкулом. И вот посмотрите, к чему все это приводит. Я не удивлюсь, если «ахметовская» команда уже сейчас раскладывает политические яйца в разные корзины: вот тут мы за Президента, а вот тут мы за Кличко. Подтверждением связи между «ахметовцем» Вилкулом и Кличко служит тот факт, что на территории Днепропетровщины УДАР не провел ни одной протестной акции и даже не было митинга «Вставай, Украина!».

А дальше, уважаемые друзья, прочтите журналистские расследования одного из официальных украинских сайтов.  
 
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2051 2052 2053 2054 2055 2056 2057 2058 2059 2060 Следующая > Последняя >>

Страница 2053 из 2246

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины