Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: «Свободні» екстремісти залякують членів комісій PDF Печать E-mail

Щойно об’їздила більше 10% дільничних виборчих комісій. В 90% випадків на телефони членів комісій надходили повідомлення наступного змісту: «МИ ВСЕ ПРО ТЕБЕ ЗНАЄМО. ЯКЩО БУДЕШ ФАЛЬСИФІКУВАТИ, БУДЕ РЕАКЦІЯ». Повідомлення були з надіслані з номеру (068) 761-73-62.

Підкреслю, телефони члени комісій – їхні особисті. Звідки екстремісти отримали номери? Скоріш за все, від своїх представників в комісіях. Цю інформацію я одразу повідомила на 102, а також головам комісій залишила свій мобільний телефон на випадок провокацій.

Станом на третю годину дня – явка виборців біля 20%. Жодного «Беркуту» біля дільниць немає. Жодних так званих «тітушок» також. Олігархічні ЗМІ, які зараз прислуговують «опозиції», спеціально нагнітають ситуацію. Насправді ж провокації готує сама опозиція. У них відсутня віра в перемогу власних кандидатів.

Окрім цього, на дільницях працює незалежний екзит-пол, присутні представники «Опори». Ці люди поводяться чемно і тихо.

Я відвідала також ОВК. Біля входу – приблизно 50 свободівців та стільки ж міліціянтів. Встановлені намети. Екстремісти пробують психологічно тиснути на людей. Всередині приміщення ОВК вже немає вільних місць. Сидить народний депутат від ВО «Свобода», Ірина Сех. Мабуть, вона приготувалася бути головним рупором щодо «провокацій». Впевнена, якщо хтось і буде влаштовувати провокації, так це самі екстремісти.

Нічого, ми подивимось, чия візьме.

 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова – до Порошенка: Скільки можна брехати? PDF Печать E-mail

Шановні співвітчизники! Цікаві метаморфози зараз відбуваються з нашими олігархами. Попиваючи елітний кон’як, закусюючи устрицями, вони мають нахабність розпатякувати про долю українського народу. Про те, як вони хочуть миру і злагоди в нашій державі.

Особливо цікаві в даному стосунку дві постаті: це «щирий українець» Петро Порошенко і такий же «щирий українець» Віктор Пінчук. А взагалі, яке вони мають відношення до українського народу? Можливо, вони є живуть так, як ми? Так само, як ми, їздять в громадському транспорті, отримують жалюгідні пенсії та зарплати? Чи, можливо, вони є українцями за духом і кров’ю? НІ! НІ! НІ! Вони використовують наш народ з єдиною метою – метою наживи.  
 
Подробнее...
 
Генерал «Беркуту» спілкується з людьми 11.12.2013 PDF Печать E-mail
 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Градус напруження й агресії на Майдані зростає – владо, задумайся! PDF Печать E-mail

Шановні співвітчизники! Останніми днями я бачу, що напруження на Майдані зростає. Також зростає і рівень агресії. До КМДА, де розташувалася «Свобода», вже журналісти навіть не хочуть заходити. Страшна антисанітарія, небажання слухати іншу точку зору, відмова від будь-якого цивілізованого вирішення питання. Дуже радикальні заклики.

Я розумію, що свободівці пішли ва-банк. Але градус напруження дуже високий. Країна на межі розпаду. Розмовляла з майданівцями – страшно, але лунають думки щодо відділення від України західних областей. Чула від киян більш похилого віку, що зараз на Майдан ходити побоюються. Після того як штурмовики-свободівці Мирошниченка кувалдами розбили пам’ятник Леніну, багато киян взагалі відвернулося від цієї партії. Бо кияни – то люди інтелігентні, велика кількість з них мають вищу освіту, і вони не розуміють, навіщо діяти методами 1917-го або 1933-го років.

Також я чула від майданівців, що на вихідні збирається мітинг на підтримку діючої влади. Нібито люди їдуть з усіх регіонів, і в неділю країна побачить одразу два Майдани. Думаю, що все так і буде.

Кияни, які приходять на Майдан, а їх вже абсолютна меншість, говорять, що негайно треба сідати за стіл переговорів. Треба виставляти адекватні вимоги і добиватися їх виконання. Переважна частина  майданівців взагалі нікому вже не довіряють. Холод, вітер, мокрий сніг і жахливі умови існування змушують людей задумуватися над діями політиків.

Я, Вікторія Шилова, також закликаю і Президента, і «опозицію», а головне – самих майданівців сісти за стіл переговорів. Треба уникнути розпаду України.  
 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Чиновники-іноземці, що ви робите на Майдані? PDF Печать E-mail

Шановні українці, шановні співвітчизники! Те, що зараз відбувається на Майдані, ставить під загрозу існування української держави. Ми можемо знову опинитися в якості «підпанків» Речі Посполитої або «підніжки» Москви.

Розумію, так званій опозиції а-ля Кличко і Яценюк немає різниці, кому прислуговувати і від кого брати гроші. Їхні хазяї не в Україні і не українці, про це свідчить кількість заяв іноземних урядів. Для них люди на Майдані – просто політичне м’ясо. Вони вже зараз виношують ідею проголошення самозваного самоврядування, і в цьому їх підтримують їхні олігархи. НАЯВНІСТЬ ІНОЗЕМНИХ ЧИНОВНИКІВ ВИЩОГО ЕШЕЛОНУ НА МАЙДАНІ ОЗНАЧАЄ ВІДВЕРТЕ ХАМСЬКЕ ВТРУЧАННЯ В СПРАВИ УКРАЇНИ.

Українці – не мавпи, не треба ставити на нас експерименти, як на піддослідних тваринах. Ми самі розберемося у власному домі, це наша країна!

Закликаю Олега Тягнибока як єдиного патріотично національно налаштованого лідера зупинитися і не підтримувати втручання іноземних держав у справи України. Пане Олеже, Ви прекрасно розумієте, що їм потрібна українська земля. Їм потрібна руйнація країни, бо їхнім капіталам не вистачає життєвого простору, а олігархам – дешевої робочої сили з білих рабів. Вони вже розбудували в себе Содом і Гоморру і зараз хочуть поширити це на всю християнську Україну.

Звертаюся до вельмишановних майданівців і вельмишановного українського народу, бо саме ви зараз є суддями і творцями майбутнього в Україні! Ви повинні розуміти – саме у ваших руках зараз єдність, незалежність, самостійність нашої держави, яких ми прагнули ще з часів Київської Русі. Невже ми дамо зараз іноземним політикам та їхнім продажним колонам в країні розшматувати нашу неньку між Річчю Посполитою, Австро-Угорщиною, Хазарією та Московією?

Політики вже зганьбили себе. Майданівці, беріть владу в свої руки! Дуже хочу виступити перед вами з трибуни, але парламентська «опозиція» не допускає, тому звертаюся до вас через Інтернет.

Слава Україні!

 

З любов’ю та повагою,

Вікторія Шилова  
 
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2051 2052 2053 2054 2055 2056 2057 2058 2059 2060 Следующая > Последняя >>

Страница 2052 из 2261

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины