Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Торгівля смертю по-українськи – частина друга. PDF Печать E-mail
  Прес-реліз з конференції УНІАН

«Медичний геноцид по-українськи


Приголомшливі факти про фармацевтичне гноблення українців були озвучені на прес-конференції в УНІАН. Цьому передувало незалежне розслідування, яке стало можливим за підтримки народних депутатів.

У столиці 4 квітня 2013 року в УНІАН відбулась прес-конференція з теми «Затягування курсу лікування, або що готові зробити з пацієнтом фармкомпанії задля отримання надприбутків». У своєму виступі депутат Білоцерківської міської ради  та лідер громадської організації «Дієва молодь» Сергій Істомін відкрито описав схеми залучення працівників медичної сфери та безпосередньо медичних керівників до маркетингових мереж планів фармацевтичних фірм-дистриб’юторів.

У ході розслідування, яке проводилось  у рамках акції «Здорова Україна»,  С.Істомін провів безліч зустрічей із професорами, лікарями, медичними представниками та людьми, які мають тяжкі захворювання. Такий усебічний розгляд проблеми допоміг скласти яскраву картину зловживань проти українського народу у сфері медичного обслуговування.

Певно, кожен другий співвітчизник знайомий із ситуацією, коли придбати  «чудодійний» препарат пропонують у конкретній аптеці, при цьому виписується рецепт на фірменному бланку (номер якого закріплений за лікарем). Або, обираючи серед кількох дієвих препаратів, спеціаліст призначив дорожчий  і матеріально «вигідний» саме для нього. Поширеною є і тактика збільшення в рази тривалості курсу лікування, що також є одним із механізмів фінансового збагачення за рахунок пацієнта. Проте вплив фармпредставників поширюється і на провізорів-фармацевтів в аптеках, де споживачу зацікавлений бонусами працівник пропонує картку постійного покупця із ілюзорною знижкою.

Подробнее...
 
Прес-конференція УНІАН - відео PDF Печать E-mail


Подробнее...
 
Вікторія Шилова: потяг зрушив! PDF Печать E-mail
 Ще на виборах до Верховної Ради до мене як депутата Дніпропетровської облради звернулася мешканка села Варварівка Юр’ївського району, Ольга Рушальщикова, слізно благаючи про допомогу.
Молода жінка з
1993 року живе в Україні, закінчила тут середню школу, народила донечку, але уявіть собі, досі не має паспорта. Так сталося тому, що її мати родом з Росії, народила доньку також в Росії та зареєструвала спершу на своє дівоче прізвище, а потім в Україні на прізвище чоловіка. Згодом, на жаль, всі потрібні документи загубилися і наразі вже у віці 26 років Ольга Рушальщикова лишається без головного документу, що повинен засвідчувати її особу, не дивлячись на всі її спроби отримати паспорт. Жінка описала мені всі свої поневіряння, численні звернення до місцевих чиновників – і до голови Юр’ївської районної ради, і до голови РДА Юр’ївського району, та й вищого рівня, але вони не звертали жодної уваги на долю родини Рушальщикових і малої дитини.
Через байдужість та недбалість чиновників, через засилля бюрократизму жінка фактично позбавлена будь-яких прав, її начебто взагалі не існує! Вона не в змозі
була ані одержувати державну допомогу на свою малолітню доньку, ані влаштуватися на роботу – як же Ольга має утримувати себе та дитину, коли їх покинуто напризволяще конати з голоду, наче вони не є повноцінними громадянами нашої держави?
Подробнее...
 
Вікторія Шилова вітає звільнення Луценка PDF Печать E-mail

Коментар депутата Дніпропетровської обласної ради:
«Так, по-людські я вітаю його звільнення, але перші слова, котрі він висловив після виходу на волю, мене дуже здивували. Також здивувало, що він не знайшов в собі сил прийти на мітинг опозиції. Я певна, що якби з-за ґрат вийшли Ляшко або Тягнибок, на мітингу вони були б присутні обов’язково. Мене вразили слова Луценка, що він не бачить себе в якості Президента і нікому не збирається мститися. А як же боротьба з «бандою Януковича»? Така поведінка схожа на поведінку людини, котра перенесла страшний шок від ув’язнення, або ж існують певні домовленості, щоби Луценко не дуже втручався в опозиційні процеси.

Тому я по-людські дуже рада за Луценка, але моя думка одна: все це – лише реверанси влади перед Європою, і поки Тимошенко не вийде з тюрми, ні про яку реальну глобальну опозицію в Україні мова не йде. Народ вже знає ціну всім – як тим, так і іншим. І ми всі прекрасно розуміємо, що обидві сторони «розводять нас, як кошенят».

Моя думка незмінна. Всередині народу визріває справжній народний Лідер, котрий звільнить українців від олігархічного зашморгу. І цей Лідер має яскраво виражені соціалістичні погляди.» 

Подробнее...
 
Вікторія Шилова: і владі, і так званій опозиції байдуже до свого народу PDF Печать E-mail

Не можна брехати своїм виборцям, прикриваючись опозиційними лозунгами. Не можна казати, що в тебе у запасі 80 законопроектів, котрі повинні покращити життя народу, а добравшись до парламенту, соромязливо тікати від цього питання. Не можна, «виїхавши» до Верховної Ради на горбу Юлі, віддати на розтерзання всіх її соратників, а попутно ще й завести до Ради з десяток «тушок». Не можна кричати про скасування пенсійної реформи і самим за це не голосувати. Не можна постійно робити заяви про злочинну владу і з цією владою ніяк не боротися.

Рахувати можна до безконечності. Дістали ці псевдо-опозиціонери, котрі вбили віру народу України в 2004 році, і зараз продовжують паразитувати на залишках народної волі. Але знаєте, все це провладне та проопозиційне багно змиють хвилі народного гніву, а з піни все-таки народиться новий Лідер. Лідер, котрий не носить «Бріоні» та не їздить на «Бентлі», у котрого немає впливових родичів або багатої дружини чи чоловіка. У цього Лідера немає нічого, як не було нічого в Ісуса, котрий повів за своїми ідеями мільярди людей.

 
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 Следующая > Последняя >>

Страница 2012 из 2179

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины